Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lucyna.beata ja już piję ,:kawa:,,śmietankę mam cukier mam,,,i już jestem cała w skowronkach,,bo łyk kawy z rana to moje marzenie,,dzięki,,pyszna,,,,Ja tutaj pierwszy raz będąc w De,,czy w ogóle od dzieciństwa jem na sniadanie chleb z dżemem,,do tej pory nikt by mnie nie namówił,,a tutaj się cos we mnie zmieniło,,smakuje mi i wystarcza ,,zawsze musiały być wędliny itd,,,:święty: zmienia się ,,nawet mam coś takiego ,że jak dorwę się do słodyczy to konca nie ma,,a potem szlaban i zero słodyczy i nie ciągnie mnie nawet,,tak samo jest z ciastem,,:hahaha: Wstawac bo czeka na Was ulubiona niedziela ,,,brrrr :hahaha: ja czekam poniedziałku,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Blondi Boszsz ale ty oblatana, jakies 3G 2 G co to jest i jak to lapiesz, ja zielona jestem zupelnie

@sayonara 52 wszystko zrobię ,,aby miec ten polski internet,,dzisiaj z rana nie było i pierwszy raz złapałam na LTE 3G2G, a tak bym siedziała jak ta sierota bez okna na swiat,,:rozpacz: wystarczy pogrzebać w telefonie i poprzestawiac,,ale ja czekam ,,kiedy ta moja komedia sie skończy,,:święty: piszesz zielona,,chwila moment i będziesz czerwona ,,dasz radę,,jak coś potrzeba to sama wiesz ,,że polak potrafi:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aga1 napisał:

Dzień dobry  @Blondi w kuchni:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::)  robi , a Mirabelka dżem :) . Reszta opiekunek  czeka, ża słoneczko wychyli sie zza horyzontu . Zapraszam na poranną gimnastykę. 

całus.gif

Gimnastykę? muzyka leci to może taniec brzucha:hahaha: ja zaraz zrobię na świeżym powietrzu ,,gimnatykę płuc:święty: Ja dzisiaj się załapałam na kawę od ,,  @lucyna.beata  ona stawia dzisiaj,,:hahaha: ale baterię mogę postawić :kawa: czemu nie!!! lubię dużo dużo :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Gimnastykę? muzyka leci to może taniec brzucha:hahaha: ja zaraz zrobię na świeżym powietrzu ,,gimnatykę płuc:święty: Ja dzisiaj się załapałam na kawę od ,,  @lucyna.beata  ona stawia dzisiaj,,:hahaha: ale baterię mogę postawić :kawa: czemu nie!!! lubię dużo dużo :love:

Nie wiem jak mozna od rana dymić :) . Załóżcie klub byłych palaczek i pokażcie, że można nałóg zwalczyć. Wasi faceci będą Was mocniej przytulać i nie bezdechu :):):) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, aga1 napisał:

Dzień dobry  @Blondi w kuchni:kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::kawa::)  robi , a Mirabelka dżem :) . Reszta opiekunek  czeka, ża słoneczko wychyli sie zza horyzontu . Zapraszam na poranną gimnastykę. 

całus.gif

jak agimnastyka???nie kaz mi wkladac dresiku bo komicznie wygladam...popatrze z boku ...moge?

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aga1 napisał:

Nie wiem jak mozna od rana dymić :) . Załóżcie klub byłych palaczek i pokażcie, że można nałóg zwalczyć. Wasi faceci będą Was mocniej przytulać i nie bezdechu :):):) .

baterie czego??piwa? winko? sznaps???z rana?? na podkrecenie ha ha ha..

palimy dla przyjemnosci kochana..taki...panski nawyk...wyglada w miare elegnacko:hahaha::hahaha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry no dzisiaj to nie wiem od czego ten dzień zacząć bo i na :kawa: i na papieroska się piszę a i pogimnastykować się by się przydało no i dzisiaj wyjątkowo chlebek z miodkiem bym zjadła ;) Miłego dnia Wszystkim życzę .Chyba zacznę od wstania z łóżka a potem wszystko jak leci :p:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha co do przytulania  a nawet całowania,,papierosek nie przeszkadza,,wiadomo ,że jak palę to palę ,,ale potem żąbki cyk myk, ja nie śmierdze petami,,mimo ze palę,,mam sposoby swoje,, to czemu słodziak tak mnie chce przytulac ,,całować?:hahaha: a sam nie pali,, bo nie czuje ode mnie fajek,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lucyna.beata napisał:

baterie czego??piwa? winko? sznaps???z rana?? na podkrecenie ha ha ha..

palimy dla przyjemnosci kochana..taki...panski nawyk...wyglada w miare elegnacko:hahaha::hahaha:

kocham z ranca :kawa: i fajeczkę:hahaha: niech mi tego luksusu nie zabiera,,:rozpacz: oddam obiad za to,,:serce:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

hahahha co do przytulania  a nawet całowania,,papierosek nie przeszkadza,,wiadomo ,że jak palę to palę ,,ale potem żąbki cyk myk, ja nie śmierdze petami,,mimo ze palę,,mam sposoby swoje,, to czemu słodziak tak mnie chce przytulac ,,całować?:hahaha: a sam nie pali,, bo nie czuje ode mnie fajek,,,:love:

Nigdy nie paliłam ani nikt z mojego otoczenia w domu i w opiece. Mam farta. Bywam tez w miejscach gdzie  palenie jest powszechne. Tam nawet w szafie czuć charakterystyczny  luft :) .  Kurtke czy płaszcz musze wietrzć po takiej wizycie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń doooobry Opiekunkowo :serce: Czyżby nowa dyżurna w kuchni się pojawiła? Już siorbię napój bogów, ale tyle dobrości z rana? O.oO.oO.o Ten chlebek od @lucyna.beata pachnie i kusi.....ummm....I miodek...Eeee,  Zaczekam ciut....:kawa: na nogi stawia, fajeczka płucka odświeża,  gimnastyka z rana lepsza jak śmietana....:d:d A u mnie śnieg pada :( Witajcie kochani w ten niedzielny poranek :całus::całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, lucyna.beata napisał:

baterie czego??piwa? winko? sznaps???z rana?? na podkrecenie ha ha ha..

palimy dla przyjemnosci kochana..taki...panski nawyk...wyglada w miare elegnacko:hahaha::hahaha:

Przyjemnośc to może i jest skoro wielu ludzi pali , A elegancko to wyglada tylko na filmach, zwłaszcza jak aktorka w futrze pali papierosa w lufce. Na codzień to nic eleganckiego w tym nie widzę, zwłaszcza jak wypala sie go w pospiechu gdzieś na uboczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, aga1 napisał:

Nigdy nie paliłam ani nikt z mojego otoczenia w domu i w opiece. Mam farta. Bywam tez w miejscach gdzie  palenie jest powszechne. Tam nawet w szafie czuć charakterystyczny  luft :) .  Kurtke czy płaszcz musze wietrzć po takiej wizycie. 

Masz rzeczywiście fart :d I masz rację że fajki i ich użytkownicy śmierdzą. I cokolwiek by nie zrobili będą śmierdzieć. Ale jest to jedyny nałóg na który nie ma odtrutki. Alkoholika,  dragowca można jakimiś tabletkami czy kroplówkami podleczyć,  ale nikotynowiec ma przerąbane :( A jeszcze jak palacz jest bardziej odruchowcem/nawykowcem, to jest to jeszcze trudniejsze. Sama jestem palaczem i czuję nikotynę na ubraniach,  na skórze, na włosach....Jest to wstrętny nałóg. Ale jest to nałóg z którym za chwilę pójdę walczyć ;) Kto ze mną idzie na ten bòj ciężki?  @jolantapl., @Blondi, @lucyna.beata .....a teraz idziemy na jednego, tfu....idziemy walczyć z nałogiem :cool::$:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Popieram @Mirelka1965. Ja też palę i też śmierdzę bo sama to czuję a skoro czuję to jak muszą czuć inni ? Wychodzę na zewnątrz i jak tylko ubieram kurtkę ( zimno ) to już czuję smród fajek. Ale palę. :$

:rozpacz: płaczę nie nad swoją głupotą, tylko nad tym, że nie zaprosiłam cię na rzucanie nałogu....wybacz....poprawię się....;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, jolantapl. napisał:

Też czasami mam problem za skoordynowaniem ruchów :p

no, też wieczorem miałem lekkie problemy z koordynacją po tych urodzinach:hahaha:

Witajcie milutkie opiekunki...lucyna.beata, Maria Jolanta, Blondi, Mirelka1965, jolantapl., aga1....chyba wszystkie już dzisiejsze ranne ptaszęta wymieniłem....Życzę Wam spokojnego i miłego dnia :serce:, za kawusiek tyle mówię ...zasłyszane wczoraj na urodzinach...dziękówa :|:hahaha:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

no, też wieczorem miałem lekkie problemy z koordynacją po tych urodzinach:hahaha:

Witajcie milutkie opiekunki...lucyna.beata, Maria Jolanta, Blondi, Mirelka1965, jolantapl., aga1....chyba wszystkie już dzisiejsze ranne ptaszęta wymieniłem....Życzę Wam spokojnego i miłego dnia :serce:, za kawusiek tyle mówię ...zasłyszane wczoraj na urodzinach...dziękówa :|:hahaha:

 

Witaj Przystojniaku :d Jak już ruchy skoordynujesz na tip-top to poprosimy o wizytę w przetworach ;):d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może o perfumach poopowiadamy? jedne śmierdzą jeszcze gorzej od fajek ,  starzyzną,starymi szafami ,,fetor jakich mało,,,:rozpacz: ale są takie ,że na sam zapach unosimy się w górze ,,takie seksowne z polotem podniecenia,,,są takie,,często słyszałam,,ładnie pachniesz"  a nie były to fajki,,,a paliłam,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Łukasz napisał:

no, też wieczorem miałem lekkie problemy z koordynacją po tych urodzinach:hahaha:

Witajcie milutkie opiekunki...lucyna.beata, Maria Jolanta, Blondi, Mirelka1965, jolantapl., aga1....chyba wszystkie już dzisiejsze ranne ptaszęta wymieniłem....Życzę Wam spokojnego i miłego dnia :serce:, za kawusiek tyle mówię ...zasłyszane wczoraj na urodzinach...dziękówa :|:hahaha:

 

@Łukasz

witaj rodzynku w gronie kobiet..rowniez spokojnego dnia zycze..koordynuj sie :hahaha:

czasami piwko pomaga..po 12ej zawsze sie poprawia:hahaha::hahaha::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...