Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi,dziękuję za przepiękny utwór :love:Z racji Twojego zjazdu do PL wkładam Ci ,haha,znany utworek Rynkowskiego

 

Łukaszku bardzo dziękuję za miłą niespodziankę!

31 minut temu, Łukasz napisał:

Dedykacja dla wszystkich,chociaż może nie dla osób z nadwrażliwością. Moderatorze,ostatnia moja piosenka tutaj,sorry,ale mam jakieś problemy na stronie Czy lubicie,pozdrawiam:(

 

popłakałam się też,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochani moi... jestem w Polsce, agentura znalazla dla mnie zmienniczke i teraz ma byc tak, ze 2 tyg ja, 2 tyg zmienniczka, czyli ciulowo... zarobie w 2 tyg a zyc z tego trzeba 4 tyg, a jeszcze oplaty na gewerbieporobic... do dupy... chcialam w miedzyczasie wziac tamta oferte u jakijs Polki, to, co Wam pisalam, a jak sie zgodzilam i pojechalam do domu na 4 dni to nagle agentura bez tlumaczenia wyslala mi maila, ze jednak nie da mi tego, mimo, ze szczegoly juz byly obgadane i zostalam na lodzie... ale moze jest jakis plus tego, mam teraz tyfdzien wolny to rozejrze sie za czyms w innych agenturach i moze cos w sprawie tej Szwajcarii rusze jkak jestem tu na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podam Ci namiary  ale na Gewerbie !-jak chcesz--pozdrawiam.

 

3 godziny temu, Blondi napisał:

Łukaszku bardzo dziękuję za miłą niespodziankę!

popłakałam się też,,,

hm...potrzebujemy otwartosci a nie wyuczonych strofek,tego nauczyła religia i jakie skutki? opłakane.Miłosci nie było  w kazdym z tych co popełniał zbrodnie,dotyczy to milionów ludzi nie tylko Niemców!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

Łukaszku bardzo dziękuję za miłą niespodziankę!

popłakałam się też,,,

@blondi Kochana :) zaczynam się  smucić ,że wkrotce nas pożegnasz :płacz:kto nas będze rozweselał ?? może @łukasz-.- a może Nasza wspaniala @florcia? a może @seronity jak wróci z urlopu? ach zapomnialam o koleżance  @Betty :) Wszystkim życzę Dobrej Nocki i :całus: przesyłam

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, erika napisał:

@blondi Kochana :) zaczynam się  smucić ,że wkrotce nas pożegnasz :płacz:kto nas będze rozweselał ?? może @łukasz-.- a może Nasza wspaniala @florcia? a może @seronity jak wróci z urlopu? ach zapomnialam o koleżance  @Betty :) Wszystkim życzę Dobrej Nocki i :całus: przesyłam

dzieki za pamięc ! widze że nie pasuje  Ci do tego tworzaystwa-pozdrawiam.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, Łukasz napisał:

erika,dobranoc:) Wszystkim również spokojnej nocy . Adamie,coraz częściej zdarza mi się nie nadążać,nie tylko w tej rubryce,za Twoim tokiem myślenia. Teraz znowu napisałeś coś o Niemcach,zbrodniach,religii,ech...Póki co schlaf gut,Adamie.

czy mam pisać wielkie wywody? wiesz pierwsza sprawa mam swoje lata ,mature robiłem 40 l.temu   ,emigracja zarobkowa robi swoje  a wiec nie dziw się!  tam gdzie jest moja wina ,mówie mea culpe---- ale dotąd od nikogo tego tu nie usłyszałem,tak ,że Łukaszu wiem co pisze ,moim wrogiem nr.1 jest fanatyzm ,myślę ,że daleko mi do tego,szanuje każdą wypowiedz ale w dobrym tonie .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim.Teraz nie ma naszej @Blondi a więc ja zapraszam na :kawa:.Może trochę późno,ale musiałam "ogarnąć" coś niecoś:) 

Dzisiaj trochę mało spałam hmm .. no cóż czasami tak bywa:( Ja jak się nie wyśpię to jestem "niedobra" tak jak małe dziecko: skłonna do płaczu , mam nerwy i czasem szukam "zaczepki" Czasami lepiej mnie omijać :(. Ale postaram się być grzeczna:)Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia i spokojnej pracy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również i serdecznie pozdrawiam:love:, nasza Blondi teraz, chyba, odpoczywa po podróży, myślę, że jak tylko się "ogarnie", to wpadnie do nas na :kawa: i:ciacho:.

Przykro mi eriko, że tak źle spałaś, może uda Ci się zdrzemnąć jak tylko PDP położy się spać po obiedzie? Pij więcej wody, będziesz lepiej się czuła.

Wpadaj na forum i "zaczepiaj" każdego:hahaha:, możesz dzisiaj sobie narzekać, bo temu również służy to forum, żeby się wyżalić, jak nam jest czasem ciężko, czy źle się czujemy. Miłego dnia:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Florcia napisał:

Witam również i serdecznie pozdrawiam:love:, nasza Blondi teraz, chyba, odpoczywa po podróży, myślę, że jak tylko się "ogarnie", to wpadnie do nas na :kawa: i:ciacho:.

Przykro mi eriko, że tak źle spałaś, może uda Ci się zdrzemnąć jak tylko PDP położy się spać po obiedzie? Pij więcej wody, będziesz lepiej się czuła.

Wpadaj na forum i "zaczepiaj" każdego:hahaha:, możesz dzisiaj sobie narzekać, bo temu również służy to forum, żeby się wyżalić, jak nam jest czasem ciężko, czy źle się czujemy. Miłego dnia:całus:

@Florcia:) ja piję bardzo dużo wody:) rano na czczo zawsze 2 szklanki :)  Miłego dnia :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, erika napisał:

@blondi Kochana :) zaczynam się  smucić ,że wkrotce nas pożegnasz :płacz:kto nas będze rozweselał ?? może @łukasz-.- a może Nasza wspaniala @florcia? a może @seronity jak wróci z urlopu? ach zapomnialam o koleżance  @Betty :) Wszystkim życzę Dobrej Nocki i :całus: przesyłam

erika nie żegnaj się ze mna hahhaha ja jestem w cywilizowanym świecie kochana i już wrociłam do Was ,,,tak szybko się mnie  nie pozbędziecie, czas zawsze znjadę mimo zmęczenia ,,buziaki 

17 godzin temu, adamos1 napisał:

dzieki za pamięc ! widze że nie pasuje  Ci do tego tworzaystwa-pozdrawiam.

@adamos1 masz jakieś fochy -no co Ty -jesteś przecież The Best-buziak

5 godzin temu, erika napisał:

Dzień Dobry wszystkim.Teraz nie ma naszej @Blondi a więc ja zapraszam na :kawa:.Może trochę późno,ale musiałam "ogarnąć" coś niecoś:) 

Dzisiaj trochę mało spałam hmm .. no cóż czasami tak bywa:( Ja jak się nie wyśpię to jestem "niedobra" tak jak małe dziecko: skłonna do płaczu , mam nerwy i czasem szukam "zaczepki" Czasami lepiej mnie omijać :(. Ale postaram się być grzeczna:)Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego dnia i spokojnej pracy:)

Erika na popołudnie :kawa: i :ciacho: i dobrego humorku i uśmiechu i w ogóle wszystkiego dobrego,,ja nic nie spałam w nocy i jestem taka żywa ,ale zmorzy mnie dzisiaj i to jak,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Łukasz napisał:

W deszczowy dzień witam Was pogodnie:ciacho: i:kawa: Miłego dnia. Blondi,gdziekolwiek jesteś,miłego urlopu Ci życzę:love:

Łukaszku żyję i już kombinuję ,gdzie się dzisiaj z Tobą wyrwać w ten deszczowy dzień ? zawsze marzyłam o zmoknięciu w deszczu na romantycznym spacerze -nie będziemy się za grubo ubierać aby szybko zmoknąc a potem???? suszenie przy rozgrzanym kominku przy dobrym :drink:czy dobrym :piwo: i gorący buziak...ja jednak nie tracę czasu,,,

4 godziny temu, adamos1 napisał:

nie tylko Ty  ale ja też jej tego życzę

Dziękuję adamos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

erika nie żegnaj się ze mna hahhaha ja jestem w cywilizowanym świecie kochana i już wrociłam do Was ,,,tak szybko się mnie  nie pozbędziecie, czas zawsze znjadę mimo zmęczenia ,,buziaki 

@adamos1 masz jakieś fochy -no co Ty -jesteś przecież The Best-buziak

Erika na popołudnie :kawa: i :ciacho: i dobrego humorku i uśmiechu i w ogóle wszystkiego dobrego,,ja nic nie spałam w nocy i jestem taka żywa ,ale zmorzy mnie dzisiaj i to jak,,,,

@Blondi witam serdecznie:całus:odpoczywaj kochana :) i nadrabiaj  zaległości hmm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

no nadrabiam zaległości ,,,odpoczywać będę w nocy,szkoda dnia jak to @adamos1 mówi,,,miłej pracy erika,,,

:serce:

 

jesteś niesamowita----odpoczywaj -Pa!  takich ludzi tu potrzeba,doceniam to!

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Blondi napisał:

Łukaszku żyję i już kombinuję ,gdzie się dzisiaj z Tobą wyrwać w ten deszczowy dzień ? zawsze marzyłam o zmoknięciu w deszczu na romantycznym spacerze -nie będziemy się za grubo ubierać aby szybko zmoknąc a potem???? suszenie przy rozgrzanym kominku przy dobrym :drink:czy dobrym :piwo: i gorący buziak...ja jednak nie tracę czasu,,,

 

oj i będzie się działo znowu :hahaha: a ja w naturze... i sobie śpiewam .Dla tych co się smucą :

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

oj i będzie się działo znowu :hahaha: a ja w naturze... i sobie śpiewam .Dla tych co się smucą :

 

i o to chodziło erika -jesteś swietna-jestem uśmiechnięta od rana ,mam swoją kochaną wnuczkę,,,nie opuszcza mnie na krok -buziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...