Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marzena kochana już myśłałam ,że gdzieś w polu pracujesz,albo już z walizkami walczysz ,albo albo a walczyłaś z ruterem ,,a ja tak się zastanawiałam,pojawiła się i znikła ,co za zjawa z niej,,,jak nie przywiążesz do krzesła to nie usiedzi,,,hahahhaha ja mam też problem z internetem ale idzie wytrzymac te pare dni, nic nie mogę odsłuchać ,a mam takie super przeboje od Łukaszka ,,sama idz na ,,Lubicie to??" i sobie posłuchaj ,,,jest tam tez co do poczytania i posłuchania,,tyle imprez tutaj było a Ciebie niet-:płacz:

Marzenka pisz jak tam Twoja stella -dalej wszystko ok! 

7 minut temu, Łukasz napisał:

Witajcie opiekunowie,czas na :kawa: popołudniową. Malusia,:jabłko: i winogrona,rot,dla Ciebie:)Teraz pauza,potem wyjazd do lasu na spacer z dziadkiem i tak dzionek minie,potem następny i następny. Pozdrawiam 

Łukaszku będzie kawka  i będzie winogronko i jabłuszko ,,,no takie ono sliczne ,że slinka leci już,,,białego winogronka juz się dzisiaj najadłam ,ale rot chętnie spróbuje,,,jem owoce które tylko są w promocji ,tylko w promocji,,,także ,chętnie coś spróbuje bez promocji,,,Dzięki przemiły kolego..:):love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slonko no widzisz jak to bywa zlosliwosc rzeczy martwych ...juz zem go przeklela tego malego bialego...ale przyjechal taki mily przystojny pan....i oczkami zaswiecilam co by mi naprawil na wiecznosc hahaha i patrz cuda sie zdarzaja hahaha.Blondysiu kochana u mnie ok stella super mam cisze i spokoj ,nie wtraca sie nikt a wrecz zadowoleni wiec i ja mam satysfakcje,Wracam tu poczatkiem wrzesnia...a sobota odlot do PL....stesknilam sie za tym moim starym miejscem zamieszkania i za ludzmi .....i czas wreszcie na urlop co nie? hahaha lece posluchac Łukaszka ...znaczy sie tego jego ...no wiesz hahaha:święty:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marzena toż ty dopiero przyjechałaś do pracy -kiedy to zleciało,jak naprawiałaś ruter???no nie nadążam za Tobą ,,,ja mam wrażenie ,że siedzę tutaj wiecznośc,,,a wszyscy inni już urlop obskoczyli i wrócili do nastepnej pracy ,tak jak np. Łukaszek,,,a ja dalej waletuje u mądrali,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marzena to jestes też długodystansowiec jak ja ,,,no tak! 2 miesiące to wystarczy -taka prawda ,,ale dzisiaj sobie pojem,,,lodzika na pewno też ,,zawsze jadłam o tej porze ,ale już zrezygnowałam ,,ile można jeśc tego słodkiego,,co za dużo to nie zdrowo,,,

@Łukasz ku  na zbieraj grzybów w tym lesie ,aby na darmo nie biegac ,,,ale sama mam ochotę na las i na grzyby,,kocham ten szum w lesie i tą ciszę i nawet te pajęczyny ,,,no i jeszcze ten szelest runa pod stopami,,,taki wysuszony i chrupiący,,,no to już wszystko wiecie,,,

znam ludzi co nie wejdą do lasu, bo od razu są cali w kleszczach,,,myślę , że to zależy od krwi człowieka,,kleszcze wyczują swoją ulubioną krew i ciągną strasznie,,,ja jeszcze nigdy nie miałam kleszcza -chyba mam królewską krew-hahhaha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nasza @Betty dzisiaj się tłucze do domu,,,kawał drogi autem i z dziecmi,,ale autem super -bo w każdej chwili możesz stanąc i to i tamto zrobić i kupić coś i więcej zobaczyć itd. 

Betty spokojnej podróży kochana,,,

@Marzena to my prawie będziemy o jednej porze w Polsce odpoczywac ,a od września spowrotem arbeit,,,fajne i nie fajne takie życie ,,ale nie ma co się smucić,,,uśmiech na buzi i jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Marzena napisał:

dokladnie Blondasku nie ma co sie smucic taka nasz praca....moglaby by byc na miejscu ale cos zycie nie....nie narzekam.....

 

Łukasz...szukaj az znajdziesz hahaha duszonke zrobimy wieczorkiem hihihih

 

Marzenka jak Łukaszek nazbiera tych grzybków to udusimy i podlejemy śmietanką-pycha,,,,ale mi ochoty na robiliście i na las i na grzyby ,że chyba babcie wyciągnę też do lasu,,,mam lasy dookoła ,,nie tak blisko znowu ,że wychodzę i jestem w lesie -nie nie,,,,

@Łukasz a Twój dziadzio to żywioł jakiś,,dobrze pływa i spaceruje-ma dziadzio kondycję jeszcze,,,oczy chyba też ma sprawne ,,,to co mu dolega? demencja czy parkinson,,,

@erika prądu u Ciebie nie było? gdzie się dzisiaj zakopałaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.7.2016 at 12:25, adamos1 napisał:

 

O 20.7.2016 at 12:25, adamos1 napisał:

Florcia---czym się zajmuje psychologia to wiem ,bo miałem ten przedmiot 3 lata w średniej..--Pozdrawiam.

Mateos Ci przycina -widocznie nie ma co do roboty,,,ale jak Cie Agencja zrobiła w balona to wymówienie i się z nimi nie cackać ,bo co druga tak robi,teraz ostatni przykład ,przyjechała znajoma do opieki ,zataili pewne fakty  a mało tego od rodziny kasują 2500€ a jej mają płacić 1100!   to jest obłed.Nigdy nie pracować przeż Agencje.,Nigdy!!!Jeszcze próbowali z nią dyskutować ,złożyła wypowiedzenie ,ale ma już lepszą stele i warunki płacowe.

Tutaj wogole obled.... Kuracjuszka nie dosc, ze nie daje dostepu do  internetu to jeszcze powiedziala, ze za moje telefony rachunku placic nie bedzie. Zlozylam wypowiedzenie jeszcze 21.07. swojej agencji, ale najbardziej miesza niemiecka agencja Jacura, wiedza co to za stella, optima im chyba w koncu odmowila, to znalezli innego kozla ofiarnego. Na miejscu polskiej agencji bym sie yzastanawiala czy stelle utrzymywac. Peterek, ten ktorego nie powinno tu byc dobrze cos miesza, Kuracjuszke kreci niezle, a ta okazalo sie, ze ma silna depresje, o czym wszyscy milcza, przypadkiem sie dowiedzialam od pflegedienst, dodartkowo bierze na to leki. Dlatego takie straszne zachowanie z jej strony... dostepu mi do internetu bronia, a nie wiedza, ze duzo mozliwosci. KURACJUSZKA WOGOLE MYSLALA, ZE PO RAZ DRUGI W NIEMCZECH,  a ja po tych niemczech juz sie zjezdzilam. Wiem wiecej niz im sie wydaje, ale nie musze sie chwalic, w przeciwienstwie do Snobki. Czekam na odpowedz agencji, powinnam dostac chyba odpowiedz na pismie, chocby na maila, chce sama zorganizowac sobie powrot. Chyba moge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Marzenka jak Łukaszek nazbiera tych grzybków to udusimy i podlejemy śmietanką-pycha,,,,ale mi ochoty na robiliście i na las i na grzyby ,że chyba babcie wyciągnę też do lasu,,,mam lasy dookoła ,,nie tak blisko znowu ,że wychodzę i jestem w lesie -nie nie,,,,

@Łukasz a Twój dziadzio to żywioł jakiś,,dobrze pływa i spaceruje-ma dziadzio kondycję jeszcze,,,oczy chyba też ma sprawne ,,,to co mu dolega? demencja czy parkinson,,,

@erika prądu u Ciebie nie było? gdzie się dzisiaj zakopałaś?

@Blondi Jestem:)  prąd był i jest :) dzisiaj mam wolne a poza tym rodzina mojej PDP pojechała na długi urlop :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agryppina44 ale Ci się tarfiło ziółko,,,o rety i wez tam wytrzymaj,,,zwariowac idzie,,,

nie wiem czy możesz sobie sama zorganizowac powrót ,nie wiem jak agencja ma ustalone,,,ale na pewno musisz czekac na zmienniczke ,,,i dopiero wyjechac,,,agencja nie zrezygnuje z rodziny-nigdy w zyciu-to ich kasa,,,a jak sama wyjedziesz to możesz miec konsekwencje i jakies kary itd,,,i tak zle i tak nie dobrze,,,dzwon do agencji -oni wszystko zrobia aby ciebie tam przetrzymac tlumaczac sie ze musza miec 2 tyg, na znalezienie kozka ofiarnego na tą stelle,,,,dzwon i ponaglaj  ,,albo niech ciebie gdzies przeniosa od razu w inne miejsce abys nie zjezdzala do domu,,,idzie chyba sie tak dogadac z agencja -nie wiem co to za agencja -bo sa różne i przeróżne cudaki,,,trzyamj sie dzielnie,,,wez im ukradnij ten internet -oni chyba nie wiedza co to jest internet ,,,bo i tak może byc,,myslą, że to pochłonie full kasy do zapłaty,,,ciemnota jest jeszcze w nie jednym domu -oj jest,,,

5 godzin temu, Łukasz napisał:

Haha,mam nadzieję coś znaleźć.Ostatnio w PL tylko parę podgrzybków i robaczywe zajączki znalazłem.

no pochwal się Łukaszku ,ile tych robaczywek zebrałeś -bo już z garnkami czekamy @Marzena już grzeje palniki a ja rozglądam się ,gdzie te grzyby,,, a w brzuchu tylko lata głód,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blondi napisał:

@agryppina44 ale Ci się tarfiło ziółko,,,o rety i wez tam wytrzymaj,,,zwariowac idzie,,,

nie wiem czy możesz sobie sama zorganizowac powrót ,nie wiem jak agencja ma ustalone,,,ale na pewno musisz czekac na zmienniczke ,,,i dopiero wyjechac,,,agencja nie zrezygnuje z rodziny-nigdy w zyciu-to ich kasa,,,a jak sama wyjedziesz to możesz miec konsekwencje i jakies kary itd,,,i tak zle i tak nie dobrze,,,dzwon do agencji -oni wszystko zrobia aby ciebie tam przetrzymac tlumaczac sie ze musza miec 2 tyg, na znalezienie kozka ofiarnego na tą stelle,,,,dzwon i ponaglaj  ,,albo niech ciebie gdzies przeniosa od razu w inne miejsce abys nie zjezdzala do domu,,,idzie chyba sie tak dogadac z agencja -nie wiem co to za agencja -bo sa różne i przeróżne cudaki,,,trzyamj sie dzielnie,,,wez im ukradnij ten internet -oni chyba nie wiedza co to jest internet ,,,bo i tak może byc,,myslą, że to pochłonie full kasy do zapłaty,,,ciemnota jest jeszcze w nie jednym domu -oj jest,,,

@Blondi jeśli ma w umowie 2 tygodniowy okres wypowiedzenia to nie jest problem @agryppina44 czy agencja znajdzie zmienniczkę  itd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, erika napisał:

@Blondi jeśli ma w umowie 2 tygodniowy okres wypowiedzenia to nie jest problem @agryppina44 czy agencja znajdzie zmienniczkę  itd

 

agryppina poczytaj dokladnie umowe moze znajdziesz jakis kruczek ktory daje Ci pozwolenie do natychmiastowego opuszczenia stelli...to nie sa warunki do zycia a klamstwo firmy to juz jest prawna podstawa....zycze Ci powodzenia i nie daj sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Was zasmucić,z ero grzybków,za sucho.B iję się w piersi,haha. Jutro pieczarek kupię. Blondi,odnośnie dziadka,to początki demencji,jest spokojny.Może dlatego też,że nie prowokuję go swoim zachowaniem,haha.Żartuję,jestem niesłychanie spokojny człowiek,haha. Taki film chyba też był.A jutro Ci truskawki i jagódek garść z targu pprzyniosę i DHLem poślę.Buziaczki miła:love: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Łukasz napisał:

Muszę Was zasmucić,z ero grzybków,za sucho.B iję się w piersi,haha. Jutro pieczarek kupię. Blondi,odnośnie dziadka,to początki demencji,jest spokojny.Może dlatego też,że nie prowokuję go swoim zachowaniem,haha.Żartuję,jestem niesłychanie spokojny człowiek,haha. Taki film chyba też był.A jutro Ci truskawki i jagódek garść z targu pprzyniosę i DHLem poślę.Buziaczki miła:love: 

 

powiem Ci Łukaszku że też pomyslałam o pieczarkach , z braku laku i pieczarka przejdzie ,,,na masełku usmażona -pycha też będzie,,,jesteś taki spokojny to można Ci na głowę wejsc??? sami spokojni opiekunowie i same spokojne opiekunki i tak powinno być,,,

Jaki jesteś kochany -DHL posle  jagódki i truskaweczki    ,,,a niech tylko ten DHL nie przyjedzie to ja już Ciebie znajdę,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, erika napisał:

teraz trochę bliżej 300 :) bo pracuje :) a wcześniej z domu  700 km :całus: Mam fajną piosenkę ale tu nie łapie, tyt. Ach Ci mężczyni ,ale spróbuje gdzie indziej wkleić:)

jesteś w czepku  urodzona,,,erika,,szczesciaro ,,,fajnie ,fajnie,,wklejaj i wsadzaj  piosenke ,a ja i tak odsłucham w przyszłym tygodniu,,,czy praca opiekunki nie jest piękna??? no powiedz ericzko ! no piekna i jaka relaksująca-prawda???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

jesteś w czepku  urodzona,,,erika,,szczesciaro ,,,fajnie ,fajnie,,wklejaj i wsadzaj  piosenke ,a ja i tak odsłucham w przyszłym tygodniu,,,czy praca opiekunki nie jest piękna??? no powiedz ericzko ! no piekna i jaka relaksująca-prawda???    Nie mogę nic wkleić :(                                                  coś tu narozrabiałam :płacz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...