Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Łukasz napisał:

Blondyneczko,,,:drink::jabłko:

Dziękuję kochany Łukaszku,,,ale mi humor poprawiłeś i to jak bardzo,,,,Ty jednak potrafisz zadbać o wszystko,,,a wiem ,nawet dlaczego,,,ale to będzie nasza tajemnica-buziak

5 minut temu, adamos1 napisał:

"mała" blondyneczko ,czy wiesz ?  Ty ją rozpieszczasz ,czekaj żonie powiem ha ha

ale się uśmiałam @adamos1 jesteś super,,,ale ja lubię ,kocham byc rozpieszczana ,zresztą która kobieta nie lubi być rozpieszczana, chyba taka jakaś zołza,,,    ,wspaniali jesteście -ja przy was jestem taka malutka delikatna kruszynka,,,

adamos co powiesz żonie? że Łukaszek ma randkę w ciemno z Blondi ?-no to na cześc tej randki ogromny buziol 

buziak.jpg

sobota  nawet miła -bardzo miła -ciekawie się zapowiada,,,oj ciekawie,!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adamos1 napisał:

ha ha ha wirtualna ? eee.....nie ma to jak na żywo ,w realu ha ha,u mnie leje ,ale może jutro z synem na miasto skoczę.

ode mnie ten deszcz poszedł do Ciebie ,u mnie lało do tej pory ,,,a wiesz adamos jakie to wszystko wirtualne jest podniecające? real też będzie ,nie ma tak chop i masz ,za szybko nie może być,,,hahhaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochani piekni i wspaniali!, mam rodzinke juz 6-ty dzien, padam juz od ganiania po miescie z nimi, ale kondycje cwicze, a co? jest koszmarny skwar, przez 1 Bezirk nie daje sie przejsc tylu manifestujacyc za Erdoganem Turkow, transparenty i krzyki.... a debile szukajacy tych pokemonow wymalowali ten cudny zloty pomnik Johanna Straussa niebieska farbe... kultura, kuzwa mac :(  http://www.heute.at/news/oesterreich/wien/Pokemon-Fans-beschmierten-Johann-Strauss-Statue;art23652,1317683 

we srode jade z nimi autem do domu, ale zeby nie meczyc tyle godzin maluchow podroza to po drodze jadac do Przemysla wpadne z nimi do Olkusza na 2 dni rodzinke odwiedzic, bedzie fajnie :) mysle, ze bedzie fajnie. dzis przed nami zamek Schoennbrun i nieszczesne zoo, bo dzieci nie chca odpuscic... a ja niecierpie zoo... wiecie, ze bilet do zoo kosztuje 18,5 euro? porazka.... 

co do mojej Hedie, kochanej zreszta: zapytalam ją, cze przedstawic jej dzieci, a ona na to: dzieci nie lubia starych, schorowanych ludzi, zobacz jak ja zle wygladam, nie chce ich straszyc... ale kiedys przy sniadaniu ich przedstawilam.... pogladzila maluchy po rece, pousmiechala sie do nich, pomowila, a nic z tego nie wiedzialy.... aha, byl w piatek lekarz z komisji o podniesienie Hedie Pflegestuffe z 5 na 7, lekarz powiedzial, ze dobrze, ze zalatwilam, bo jej sie nalezy, wiec zamiast dziennie 70 euro mam dostawac, jak przyjdzie pismo od nich, mam dostawac 85 dziennie juz z kosztami podrozy i wyrownanie od 20 maja, bo wtedy  w szpitalu wniosek byl wypelniany... w jej stanie obawiam sie, czy ona tego wyrownania i pisma, ktore ma przyjsc do 4 tyg wytrzyma... nie pierwszy to bedzie juz raz... niestety... 

a teraz nie smutamy sie, jak mowi kolezanka: :kawa: :ciacho: do sniadanka :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Betty to widać i słychać ,że jesteś zalatana i zarobiona ,ale kondycja jak jest dobra to już jest super,,,nic nie mów o ZOO ,,,też nie cierpię ,teraz oczywiście bo jak bylam mała to wiadomo-sliczne było,,tak samo z cyrkiem,,jak przyjeżdza to mówię ,kto na takie dziadostwo pójdzie ale dzieci ciekawi wszystko a kiedyś aby tylko cyrk przyjechał i bilety i do cyrku i zwsze pamiętam te ich dobre lody śmietankowe,,,ale kiedys i cyrk byl o wiele cielawszy niż teraz  jest,,,,zresztą teraz nie bylam i nie będę ,ale widze po wozach co jedzie i wystarczy,,,Betty masz wesoło,,a dzieciali mają przewspaniałe wakacje i wszystko się robi dla kochanych maluchów ,,,trzymaj się

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam niedzielnie. Kawka :kawa: i ode mnie dla wszystkich,Blondi gratisek na lepsze trawienie :jabłko:. Rano z dziadkiem jechałem po bułki,bo rano nie jedzą wczorajszych,chociaż świeże i miękkie,trudno. Wczoraj córka przyjechała ( dziadków,nie moja,haha) z wakacji w Grecji,a jutro wraca do Berlina,gdzie mieszka. Tak więc mam dziś Freizeit,tylko obiadek zrobię,nie wysilam się dziś,Frikadellen ,mięsko się odmroziło ,prawie,więc nie ma problemu. Wszystkim życzę spokojnej niedzieli

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 22.07.2016 at 21:25, Blondi napisał:

Witam wszystkich w sloneczną niedzielę.Dziękuję za :kawa:.Fajnie,że można się tutaj rozerwać:) Moja pdp ma dzisiaj zły dzień :( agresja ! a w nocy wstała i zapomniała gdzie jest toaleta:(...raz jest dobrze ,raz źle ! a jeszcze dlugi okres pracy przedemną, myślę,że jutro będzie lepiej.Pozdrawiam wszystkich 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Łukasz napisał:

Witam niedzielnie. Kawka :kawa: i ode mnie dla wszystkich,Blondi gratisek na lepsze trawienie :jabłko:. Rano z dziadkiem jechałem po bułki,bo rano nie jedzą wczorajszych,chociaż świeże i miękkie,trudno. Wczoraj córka przyjechała ( dziadków,nie moja,haha) z wakacji w Grecji,a jutro wraca do Berlina,gdzie mieszka. Tak więc mam dziś Freizeit,tylko obiadek zrobię,nie wysilam się dziś,Frikadellen ,mięsko się odmroziło ,prawie,więc nie ma problemu. Wszystkim życzę spokojnej niedzieli

Łukaszku bardzo dziękuję Ci za jabluszko! a w tej piekarni nie było serniczka? takiego z migdalami i lukrem na wierzchu? biegaj jeszcze po ten serniczek,,,,właściwie to może nie ser ,ale masa taka lekka mieszana chyba z serkiem waniliowym homogenizowanym,,,trawienie mam super -szybka przemiana materi -piorunem ją spalam,,,

No to zapowiada Ci się dzień leniuchowania,,,ja będe leniuchowac od 13 godz, chodz teraz też już leniuchuje i to równo,,,

30 minut temu, erika napisał:

 

@erika mam takie sytuacje codziennie -brak humoru u mojego mądrali wpływa bardzo na zachowanie mojej babci ,ja wtedy się nie odzywam i niech sami dochodzą do siebie,,,zostawiam ich i jest ok!

zostaw babcie samą i zatęskni za tobą ,a za chwilę już będzie dobrze ,normalne zachowania przy demencji,,,ale to wszystko trzeba spokojnie zniesc -będzie dobrze,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Łukasz napisał:

Witam niedzielnie. Kawka :kawa: i ode mnie dla wszystkich,Blondi gratisek na lepsze trawienie :jabłko:. Rano z dziadkiem jechałem po bułki,bo rano nie jedzą wczorajszych,chociaż świeże i miękkie,trudno. Wczoraj córka przyjechała ( dziadków,nie moja,haha) z wakacji w Grecji,a jutro wraca do Berlina,gdzie mieszka. Tak więc mam dziś Freizeit,tylko obiadek zrobię,nie wysilam się dziś,Frikadellen ,mięsko się odmroziło ,prawie,więc nie ma problemu. Wszystkim życzę spokojnej niedzieli

Ja dzisiaj obiadku nie robię, córka PDP przywiezie  naszą porcję z wczorajszego wesela:) coś po włosku .:) 

9 minut temu, Blondi napisał:

Łukaszku bardzo dziękuję Ci za jabluszko! a w tej piekarni nie było serniczka? takiego z migdalami i lukrem na wierzchu? biegaj jeszcze po ten serniczek,,,,właściwie to może nie ser ,ale masa taka lekka mieszana chyba z serkiem waniliowym homogenizowanym,,,trawienie mam super -szybka przemiana materi -piorunem ją spalam,,,

No to zapowiada Ci się dzień leniuchowania,,,ja będe leniuchowac od 13 godz, chodz teraz też już leniuchuje i to równo,,,

@erika mam takie sytuacje codziennie -brak humoru u mojego mądrali wpływa bardzo na zachowanie mojej babci ,ja wtedy się nie odzywam i niech sami dochodzą do siebie,,,zostawiam ich i jest ok!

zostaw babcie samą i zatęskni za tobą ,a za chwilę już będzie dobrze ,normalne zachowania przy demencji,,,ale to wszystko trzeba spokojnie zniesc -będzie dobrze,,,

@blondi :) tak ja wiem,że to działa! bo już spraktykowałam:) Często to robię! a jak wracam po godzinie albo dłużej uściski całowanie itd:) ale kiedyś było tak: wsadziłam ciasto do piekarnika .a więc zostawiłam PDP na krótko, wróciłam a jej jeszcze nie "przeszło"     uff!                              Dzisiaj rano też się działo ! ale już jest dobrze, oby tak dalej  :)  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak za mną chodzi dzisiaj pączek,,,,że chyba wcześniej zrobię kawkę popołudniową i tego świeżutkiego pączka sobie zaserwuję.Ja nigdy nie zamrażałam pączków,a 2 dni temu zamroziłam 8 pączków i dzisiaj mam świeżynkę,,,,a co Wy lubicie do kawki? ostatnio było jabłuszko,albo śliweczki albo nektarynki a teraz czas na coś pożywnego,,,bardzo lubię Tiramisu w pucharkach,tym się zajadałam równo,,,ale to było jakiś czas temu,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, erika napisał:

Ja dzisiaj obiadku nie robię, córka PDP przywiezie  naszą porcję z wczorajszego wesela:) coś po włosku .:) 

Przywiozła Rodzinka obiadokolację wczorajszą , z takim apetytem czekałam .. nawet moja pdp tylko trochę zjadła! .Makaron w jakimś sosie pomidorowym do podgrzania i na zimno pieczarki i cebula ciemna .brr jakie niedobre 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

Przywiozła Rodzinka obiadokolację wczorajszą , z takim apetytem czekałam .. nawet moja pdp tylko trochę zjadła! .Makaron w jakimś sosie pomidorowym do podgrzania i na zimno pieczarki i cebula ciemna .brr jakie niedobre 

co? chceli Was zatruć-brbrbbr

a fujj i to weselne danie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda,ale dasz radę,ja też jadę na tablecie,bo laptop w PL w naprawie. Czas kończyć dzień,jutro znowu od 7 basen (babcie od 65+,haha),teraz wykompuniać się i nyny,haha.Na drugiej stronie obiecana pioseneczka.Wszystkim życzę dobr ej nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Łukasz napisał:

Szkoda,ale dasz radę,ja też jadę na tablecie,bo laptop w PL w naprawie. Czas kończyć dzień,jutro znowu od 7 basen (babcie od 65+,haha),teraz wykompuniać się i nyny,haha.Na drugiej stronie obiecana pioseneczka.Wszystkim życzę dobr ej nocy

no ja myślałam ,że ja  tylko chodzę spać z kurami ,,,a tu jest więcej takich śpiochów,,,no tak ,jutro nowy tydzień i nowe dzienne hity,,,Zyczę też wszystkim dobrze  spać i śnić,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...