Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, adamos1 napisał:

ha ha ,czy mam parcie  ,oj nie wiem ? ha ha ,są tu osoby  z którymi miło się pisze  .Pozdrawiam.

np. ze mną ? prawda adamos?

ja tutaj jestem bo mi bez Was smutno jak jestem czy w pracy czy nawet jestem w domu to zaglądam co się dzieje ,jakie są problemy albo jakie problemy mają inni ,chce się nieraz pomóc i coś podpowiedzieć,,,ja nieraz dzięki forum nie zbzikowałam w tej pracy ,ta samotnośc samemu w pokoju i jeszcze nie u siebie a tylko u obcych jest momentami straszna ,,,nie wiem ale ja mam parcie na forum i lubię pisac i lubię rozmawiać i chyba to lepsze jest od bycia mrukiem i mądralinskim,,,,oj mozna by dużo jeszcze pisać ,,,ale kto jest komunikatywny to jest poprostu taki otwarty na wszystko-pozdrawiam wszystkich forumowiczow,,,,jest tutaj fajnie,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos1 napisał:

ha ha ,czy mam parcie  ,oj nie wiem ? ha ha ,są tu osoby  z którymi miło się pisze  .Pozdrawiam.

oj, gdyby nie to forum i kilku stalych bywalcow to ciezko by czasem bylo w naszej pracy, a tak jest odskocznia, bardzo mila, grono takich lubiących sie osób, zawsze rano i wieczorem chce sie zajrzec tu i zobaczyc, co tam u moich kolezanek i kolegow slychac.... 

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Betty napisał:

dopiero sie obudzilam, patrze, a tu niektorzy juz godzinke na nogach.... juz po kawce.... ide i ja nadrabiac zaleglosci :)

 milego dzionka, moze upaloow nie bedzie... oby

u mnie jest ciepło ,ale nie ma słońca  a tak kocham leżeć na słońcu ,ale odbije sobie to jak się pokaże.Zaraz ide na kawe.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamos1 napisał:

u mnie jest ciepło ,ale nie ma słońca  a tak kocham leżeć na słońcu ,ale odbije sobie to jak się pokaże.Zaraz ide na kawe.

adamos jaki plażowicz słoneczny,,,a jak lubisz leżec w samych gatkach? i klatę opalać??

u mnie znośnie ,nie zimno i nie gorąco-fajnie , mam okno otwarte i tylko ptaszki słyszę ,nawet auta nie wariują -taki spokój,,,

no chodzi dzisiaj za mną jakiś dołek i nie mogę dziadostwa z siebie wygonić,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

adamos jaki plażowicz słoneczny,,,a jak lubisz leżec w samych gatkach? i klatę opalać??

u mnie znośnie ,nie zimno i nie gorąco-fajnie , mam okno otwarte i tylko ptaszki słyszę ,nawet auta nie wariują -taki spokój,,,

no chodzi dzisiaj za mną jakiś dołek i nie mogę dziadostwa z siebie wygonić,,,,,

tylko w gatkach ha ha a najchętniej bez   ha ha ,przypomniałem sobie sytuacje z Burgas w Bułgarii  ide plażą ,raptem parawany ,myśle co jest grane? przechodzę za te parawany a tu nudyści ,ale płeć żeńska ,nie wiedziałem ,czy się cofnąć ,czy iść dalej,poszedłem dalej ha ha i napotkałem piosenkarke co śpiewała dzięń wcześniej  z jednej kawiarenek ha ha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, adamos1 napisał:

tylko w gatkach ha ha a najchętniej bez   ha ha ,przypomniałem sobie sytuacje z Burgas w Bułgarii  ide plażą ,raptem parawany ,myśle co jest grane? przechodzę za te parawany a tu nudyści ,ale płeć żeńska ,nie wiedziałem ,czy się cofnąć ,czy iść dalej,poszedłem dalej ha ha i napotkałem piosenkarke co śpiewała dzięń wcześniej  z jednej kawiarenek ha ha

adamos nudystę odstawisz w domku ,,,hahahha tutaj za dużo paparazzi,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adamos1 napisał:

tylko w gatkach ha ha a najchętniej bez   ha ha ,przypomniałem sobie sytuacje z Burgas w Bułgarii  ide plażą ,raptem parawany ,myśle co jest grane? przechodzę za te parawany a tu nudyści ,ale płeć żeńska ,nie wiedziałem ,czy się cofnąć ,czy iść dalej,poszedłem dalej ha ha i napotkałem piosenkarke co śpiewała dzięń wcześniej  z jednej kawiarenek ha ha

ha, teraz tak piszesz... a tak naprawde to zobaczywszy te spiewajaca kobietke od razu zaproponowales jej wspolny wystep... bo jak zwyklej kobiecie bys odpuscil, tak spiewajacej nie przepuscisz...  oj ja wiem co to znaczy spiewac... sluchac tez uwielbiam... 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz trochę o kupie! Moja babcia nie może się wysrac/pisze prosto z mostu/,a mój mądrala pcha w nią jak studnię bez dna,,,trzy tosty z serem i szynką  +jajko gotowane + chleb z masłem smażony-same suchociny,,,potem płacze i patrzy na mnie ,że jego żoneczka kupy nie zrobiła i mówi do niej ,,musisz codziennie kupę zrobić" a ona wszystko je tylko to co pozwoli  jej mąż zjeśc,,,u niej brzuch zaraz exploaduje,,,dowali jej jeszcze pączki na dokladkę i jak patrzę na to wszystko to nie wierzę ,że można aż tyle zjesc,,,dzisiaj to był finał już ,,,dokładał jej przez całe śniadanie,,,a potem jeszcze dołoży cukiereczka czekoladowego albo czekoladkę i wystarczy a w międzyczasie jedną nektarynkę pozwoli jej zjeśc,,, bo jabłuszko ble ble ble,,,jabłuszka ja moge jesc ,,,

a wiecie ,że w tym temacie nie zabieram głosu -bo rządzi tutaj pan tego domu,,,,zresztą w żadnym temacie się z nim nie kłóce bo to nie ma sensu nawet ,zaraz zjadę do domu a oni  niech się kiszą dalej ,,,

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Blondi napisał:

Ja teraz trochę o kupie! Moja babcia nie może się wysrac/pisze prosto z mostu/,a mój mądrala pcha w nią jak studnię bez dna,,,trzy tosty z serem i szynką  +jajko gotowane + chleb z masłem smażony-same suchociny,,,potem płacze i patrzy na mnie ,że jego żoneczka kupy nie zrobiła i mówi do niej ,,musisz codziennie kupę zrobić" a ona wszystko je tylko to co pozwoli  jej mąż zjeśc,,,u niej brzuch zaraz exploaduje,,,dowali jej jeszcze pączki na dokladkę i jak patrzę na to wszystko to nie wierzę ,że można aż tyle zjesc,,,dzisiaj to był finał już ,,,dokładał jej przez całe śniadanie,,,a potem jeszcze dołoży cukiereczka czekoladowego albo czekoladkę i wystarczy a w międzyczasie jedną nektarynkę pozwoli jej zjeśc,,, bo jabłuszko ble ble ble,,,jabłuszka ja moge jesc ,,,

a wiecie ,że w tym temacie nie zabieram głosu -bo rządzi tutaj pan tego domu,,,,zresztą w żadnym temacie się z nim nie kłóce bo to nie ma sensu nawet ,zaraz zjadę do domu a oni  niech się kiszą dalej ,,,

Biedna ta Twoja Pdp Ja to swojej pdp lubiałam gotować zupę z selerem, dobrze pomaga .. Ale zrezygnowałem z selera dla mojej pdp.. bo  pózniej  mam "kupę" roboty :( 

sw

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, erika napisał:

Biedna ta Twoja Pdp Ja to swojej pdp lubiałam gotować zupę z selerem, dobrze pomaga .. Ale zrezygnowałem z selera dla mojej pdp.. bo  pózniej  mam "kupę" roboty :( 

sw

I wszystko kończy się kupą !takie wlaśnie mają tematy opiekunki i opiekunowie.

Gdzie są wszyscy? jakaś lekka olewka ,,,nie ma nikogo do zorganizowania imprezy forumowej,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kochana @Blondi jestem wraz z moim Fasolką haha :) życzymy Wam wszszystkim Dobrej Nocki 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem... wiecie co robie jak nie pracuje? przerabiam filmy na kinomanie.... jak moja pdp spi godzinami to nie mam co robic... a wychodzic nie zawsze mi sie chce jak jest taki skwar na zewnatrz... no i... wentylator na maksa, glosniki podlaczone i ogladam... sentymentalna sie robie, bo wracam do znanych, starych filmow... poogladalam wszytskie odcinki Twin Peacks, teraz jestem na etapie Przystanku Alaska... i tak do polnocy... popoludniami tez ... spokojnej nocki Wam życze...  wracam do filmiku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...