Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch kawach i nawet z tego wszystkiego zjadłam trochę merci. Mam urlop, a pogoda żałosna. Tak ma być do sierpnia, a ja jeszcze mieszkam w zach. Polsce, wiec jeszcze zimniej i deszczowo. Wczoraj 17 stopni było i wiało, że mało z chodnika nie wywiało ludzi. Co to za urlop. No i wygadałam się ;)

Miłego dnia :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, emma napisał:

Po dwóch kawach i nawet z tego wszystkiego zjadłam trochę merci. Mam urlop, a pogoda żałosna. Tak ma być do sierpnia, a ja jeszcze mieszkam w zach. Polsce, wiec jeszcze zimniej i deszczowo. Wczoraj 17 stopni było i wiało, że mało z chodnika nie wywiało ludzi. Co to za urlop. No i wygadałam się ;)

Miłego dnia :)

No właśnie słyszę od swojej rodzinki ,że zimno i wieje ,że mało głów nie pourywa,,,ulice puste jak na pustkowiu,,,aż się nie chce wierzyć ,że to lato i lipiec ,jak pomyslę o lecie w tamtym roku i teraz widzę te lato ,to tak jakby to były dwie różne pory roku,,,

dlatego ,tez lżej się trochę pracuje wiedząc ,że w domu bym siedziała też ,no może nie w domu,na galeriach ,bo jestem strasznie za murzynami,mam takie braki i tak wyposzczona już jestem od zakupów ,że już mi się chce tego innego świata,,,,

emma nie martw się w sobotę ma być już upał,,,ja mam dzisiaj w DE tez cieplutko i nawet słonecznie,,co tutaj rzadkośc ,,odpoczywaj spokojnie ,,,

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lody:własnie się podtuczam troszkę,,,obiad a potem był lodzik a potem? drzemka może? nie ,jest za ładnie,,,ptaszki mi tutaj serenady spiewają ,słonce zagląda na moje łoże ,,odpoczywać tutaj można,,,a drzemie ktoś z Was w przerwie poobiedniej? bo mi się kilka razy zdarzyło ,ze glowa mi opadła na poduszkę i super mi się drzemało,,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Łukasz napisał:

Pozdrawiam poobiadkowo

tez pozdrawiam :) do kiedy masz wolne? pobedziesz jeszcze troszke w Polsce?

 

3 godziny temu, Blondi napisał:

Doti -dogodzi dogodzi,my tak specjalnie ,,,:hahaha:

no właśnie... tylko czegos lub kogos nam tu brakuje :) 

@emma i @Blondi jak ja Wam zazdroszcze, w wiedniu skwar naokrągło... az sie zastanawiam w jakiej czesci swiata jestescie, ze Wam jest chlodno, tu tylko raz w nocy padalo to sie na troszke ochlodzilo, a tak to daje czadu... msze sie pochwalic: jestem na odwyku... jutro mija tydzien bez lodów.... i jakos zyję... odbije sobie to w domu innymi lodami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Blondi,słoneczko,proszę ... :jabłko::jabłko::jabłko:

 

dzięki -buziolek mi się uśmiechnął,,,:) a to dla Ciebie :lody:,nie ma tu w naszej kawiarni za dużego wyboru ,więc zdecydowałam się na lody ,,,a co! jak szaleć to do rana-hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz napisał:

Betty,jutro powinienem już mieć akceptację,za 10dni planowany wyjazd.  A jutro na kilka dni jadę w Beskid Śląski☺

Blondi,dziękuję☺☺☺:)

to baw (lub bawcie się) wspaniale!

 

@Blondi ja żywego chce, a nie takiego z obrazka!!! :( 

z takim na obrazku nie poszaleję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Łukasz napisał:

wow ,haha. Tutaj 

no wreszcie się znalazł-ja muszę plakaty wywieszać aby Ciebie sciągać na forum,,,hahahha

6 minut temu, Betty napisał:

to baw (lub bawcie się) wspaniale!

 

@Blondi ja żywego chce, a nie takiego z obrazka!!! :( 

z takim na obrazku nie poszaleję...

a tam Betty od razu żywego ,,,a nie może być na niby???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda
21 godzin temu, emma napisał:

Po dwóch kawach i nawet z tego wszystkiego zjadłam trochę merci. Mam urlop, a pogoda żałosna. Tak ma być do sierpnia, a ja jeszcze mieszkam w zach. Polsce, wiec jeszcze zimniej i deszczowo. Wczoraj 17 stopni było i wiało, że mało z chodnika nie wywiało ludzi. Co to za urlop. No i wygadałam się ;)

Miłego dnia :)

Co to za urlop ? Co prawda zaczal sie zimno i wietrznie ale mi to nie przeszkadza. , tez mozna ten czas atrakcyjnie spedzic , wyspac sie ,  pobyc z bliskimi , spotkac sie ze znajomymi....Co  mi w De. z pieknej pogody i tak nuuuda ,  " Na  wolnosci"  inaczej sie odbiera nawet wichure i deszcz , zreszta przeciez  taka aura nie trwa dlugo , juz dzisiaj jest lepiej a w niedziele  prawdopodobnie ma byc upal , tylko uciekac z miasta. Wydepilowana i wypillingowana , teraz tylko posmarowac sie troche  balsamem brazujacym , troche obciach pokazac sie taka blada  w kostiumie do opalania . Troche mgielki chlodzacej  , gdyby bylo za goraco , bo perfum ani wody toaletowej nie uzywam , gdy sie opalam  za to wieczorem "Obsession Night" Calvina Kleina... Milego dnia!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak obieram dzisiaj ziemniaki i sobie myślę ,przecież ja w tym roku jeszcze nie jadłam młodych ziemniaczków skrobanych z koperkiem-do czego to doszło,żebym jeszcze takich rarytasów nie spróbowała ,tak samo z rosołem czy innymi zupami,,,ale będę spragniona jak wrócę do domu,,nie będę wiedziała za co się chwycić,,,ahhahahha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adamos1 napisał:

a ja dzisiaj zrobiłem mielone klopsy  ,mizeria ,i sałatka polska ,kupiona w Edeku   teraz by się przydało spalić te kalorie ,ale jak?

jaką kupiłeś sałatkę ? warzywną?

 

spalić kalorie sam wiesz najlepiej jak ! ale głośno nie będziesz mówił,

w zamian może szybki spacer ? albo ponoś PDP -hahahah,albo zjeśc następną porcję i się nie przejmować kaloriami-przecież nie jesteś grubasem,,,,co tam taki klopsiczek dla Ciebie,,,adamos ,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...