Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry kawę dla Was zaparzyłam proszę się częstować.Mnie dzisiaj chyba ciężki dzień czeka i nie ma się co łapać za głowę tylko trzeba coś robić.Dlaczego zawsze ja ? i dlaczego zawsze przy mnie coś musi się podziać nie dobrego ? ano dlatego,że nikt prawdy o chorobach podopiecznego opiekunowi nie powie .Sama się muszę dowiedzieć od czego ma się przyjaciółkę w de ha ha która na dodatek w aptece pracuje więc to dla niej bułka z masłem mi pomóc agencja mi prawdy nie powiedziała to sama się dowiem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawę dla Was zaparzyłam proszę się częstować.Mnie dzisiaj chyba ciężki dzień czeka i nie ma się co łapać za głowę tylko trzeba coś robić.Dlaczego zawsze ja ? i dlaczego zawsze przy mnie coś musi się podziać nie dobrego ? ano dlatego,że nikt prawdy o chorobach podopiecznego opiekunowi nie powie .Sama się muszę dowiedzieć od czego ma się przyjaciółkę w de ha ha która na dodatek w aptece pracuje więc to dla niej bułka z masłem mi pomóc agencja mi prawdy nie powiedziała to sama się dowiem.

Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce: @jolantapl. już siorbię :kawa:. Dzięki jak co dzień :d Co się stało z pdp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sayonara 52 napisał:

Ja mam raj,,

ziec PDP jezdzi na grzyby,

Do tej pory prawdziwkow 60 kg !!! zebral,

Zbiera tylko prawdziwki i jakies ,marone,, ?_

 

 

Ma szczescie bo jakby go lesniczy du..l 

Sa jakies tu ograniczenia .

 

Co drugi dzien smazone na maselku grxybk podane na chrupiacym toscie mniam

@sayonara 52 podziel się tymi grzybami :d Jakiś 1kg suszonych prawdziwków dla każdego forumowicza?  No ileż można przejeść?  Może zięć kolejne 60 kg przytarga? Nie znudziły wam się jeszcze? :p A tak z innej beczki to w de można 2 kg na głowę dziennie ale niemiaszki nic sobie z tego nie robią. Mają nawet wyspecjalizowane bandy zbierające na handel. Polacy przy nich to pikuś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry kawę dla Was zaparzyłam proszę się częstować.Mnie dzisiaj chyba ciężki dzień czeka i nie ma się co łapać za głowę tylko trzeba coś robić.Dlaczego zawsze ja ? i dlaczego zawsze przy mnie coś musi się podziać nie dobrego ? ano dlatego,że nikt prawdy o chorobach podopiecznego opiekunowi nie powie .Sama się muszę dowiedzieć od czego ma się przyjaciółkę w de ha ha która na dodatek w aptece pracuje więc to dla niej bułka z masłem mi pomóc agencja mi prawdy nie powiedziała to sama się dowiem.

Za poranną kawusię, bardzo dziękuje :) Jak zwykle bardzo pyszna, bo z serca a to najcenniejsze. Bardzo Ci współczuję, że trafiasz na miny :( Ale jakkolwiek by nie było dasz radę, mocna i doświadczona Jesteś do tego z mądrym podejsciem do sytuacji, jak mało kto. Wiadomo, że w takich sytuacjach, nie można liczyć na nikogo, jak tylko i wyłącznie na siebie by przezwyciężyć problem, na jaki jest się osadzonym. Miałam podobnie i też dałam radę, mimo że brakuje mi takiego doświadczenia jak masz Ty Joluś :serce: A więc, głowa do góry bo szykuje się Ci kolejny opiekuńczy sukces! Jeśli chodzi o Agencje, robią to celowo bo wtedy, nikt by nie pojechał a tak jesteśmy postawieni w fakcie dokonanym i musimy same z tego wyjść, pomimo wszelkich trudów. I jakby na to nie spojrzeć, jest to bardzo podłe, ze człowiek człowiekowi coś takiego robi :( Tak być, nie powinno! Po mimo wszystko, spokojnego i miłego dnia Ci z serca życzę :) Moc serdeczności Joleńko :serce:

Edytowane przez Hal
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przebudzonych i tych co jeszcze śnią:hahaha: @jolantapl. kawa pycha i poproszę o jeszcze jedną:kawa:,,,tak z rana lekko 3wypiję,,,

Wczoraj relaksowalam się na skórzanych fotelach po 4tys,euro:święty: i to tylko fotel,lekka przesada jak dla mnie,ta cena,ale cholernik bardzo wygodny,haha 

Buziaki na caly dzień :love: sobota i może i będzie super,bo ja ze swoim słodziakiem nie mam nudy,, :serce:

Czeka mnie super pobyt z Camperem,cos dobiegne trochę do  @erika ,cos u nich tutaj w De są modne te mieszkanka,,,,może podróżowanie z Camperem,,,ja drobniutka się zmieszczę,,tylko te moje klamoty:płacz:,,,dam radę. :hahaha: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

dlaczego zawsze przy mnie coś musi się podziać nie dobrego ? ano dlatego,że nikt prawdy o chorobach podopiecznego opiekunowi nie powie .

@jolantapl.  trzymaj się:serce:sama nie jesteś z takim problemem:rozpacz: tylko nie kazdy pisze:(Joluś  na pewnej szteli zgłaszałam a nawet "alarmu "narobiłam bo pdp ściągała pampersy i wszystko mazała itd Agencja twierdziła,że rodzina tego nie zgłaszała  ,a rodzina mówiła do mnie ,że zgłaszała posrednikowi niemieckiemu! i komu tu wierzyć?!      

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, erika napisał:

@jolantapl.  trzymaj się:serce:sama nie jesteś z takim problemem:rozpacz: tylko nie kazdy pisze:(Joluś  na pewnej szteli zgłaszałam a nawet "alarmu "narobiłam bo pdp ściągała pampersy i wszystko mazała itd Agencja twierdziła,że rodzina tego nie zgłaszała  ,a rodzina mówiła do mnie ,że zgłaszała posrednikowi niemieckiemu! i komu tu wierzyć?!      

ha ha nigdy nikomu a szczególnie kobiecie ha ha zawsze z nas głupa zrobią ha ha

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, erika napisał:

@jolantapl.  trzymaj się:serce:sama nie jesteś z takim problemem:rozpacz: tylko nie kazdy pisze:(Joluś  na pewnej szteli zgłaszałam a nawet "alarmu "narobiłam bo pdp ściągała pampersy i wszystko mazała itd Agencja twierdziła,że rodzina tego nie zgłaszała  ,a rodzina mówiła do mnie ,że zgłaszała posrednikowi niemieckiemu! i komu tu wierzyć?!      

Dzisiaj moja koleżanka zameldowała że jej pdp wrąbał wszystkie całodzienne tabletki na raz>:( I rodzina się przyznała że to nie pierwszy raz. A w kwestionariuszu nie napisali. I zataili część schorzeń.  To się nazywa rzetelność O.o Potem nie dziwota że różne miny nam się trafiają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj moja koleżanka zameldowała że jej pdp wrąbał wszystkie całodzienne tabletki na raz>:( I rodzina się przyznała że to nie pierwszy raz. A w kwestionariuszu nie napisali. I zataili część schorzeń.  To się nazywa rzetelność O.o Potem nie dziwota że różne miny nam się trafiają :(

Szczerość to podstawa ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jolantapl. napisał:

ha ha a po co miałby niby do tego lasu jeżdzić ha ha

Hehe może na spacer z psem :) bardziej chodziło mi o grzyby. Ja spotkałam Niemców, którzy pukali się w głowę, gdy mówiłam, że ludzie w PL jeźdzą do lasu zbierać grzyby i jest też frajda dla niektórych. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt popołudniowej kawy nie pije? no to ja Wam stawiam.Dzisiaj to juz przegięłam spóżniłam się pół godziny bo o tyle przedłużyła mi się przerwa a w zasadzie to sama sobie przedłużyłam ha ha błąkałam się po polach miedzy kukurydzą a jakąś wierzbą co z tego,że miałam kartkę z adresem jak tam nikogo nie było tylko czasami mijała mnie jakaś maszyna rolnicza ogromnych rozmiarów.A kilometrów to ja z 10 dzisiaj chyba zrobiłam ha ha im dalej szłam tym dalej do domu miałam .Ale wreszcie doszłam i nawet pamiętam już nazwę ulicy i numer i miejscowość i wiem jak się nazywa mój podopieczny a i tak do domu trafić nie umiałam ha ha

 

 

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jolantapl. napisał:

.Ale wreszcie doszłam i nawet pamiętam już nazwę ulicy i numer i miejscowość i wiem jak się nazywa mój podopieczny a i tak do domu trafić nie umiałam ha h

tyle sie napisałam i wcięło :rozpacz:   @jolantapl. ja zanim dokładnie zapoznam sie z terenem, wychodząc na zakupy,spacer, biorę kartkę i długopis. Pisze nazwę ulicy i rysuję kierunek w którym idę itd . Kiedyś byłam w Bochum, to dopiero sie działo :rozpacz: dwie godziny sie spóźniłam . Od tamtej pory stosuje tę metodę:p 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, erika napisał:

tyle sie napisałam i wcięło :rozpacz:   @jolantapl. ja zanim dokładnie zapoznam sie z terenem, wychodząc na zakupy,spacer, biorę kartkę i długopis. Pisze nazwę ulicy i rysuję kierunek w którym idę itd . Kiedyś byłam w Bochum, to dopiero sie działo :rozpacz: dwie godziny sie spóźniłam . Od tamtej pory stosuje tę metodę:p 

Bardzo dobrze, prawidłowa metoda. Też tak mam, że najpierw muszę sie rozpoznać w najbliższym terenie, a potem uważnie iść dalej pamiętając kąd szłam by tą samą drogą wrócić i się udaje :) Miłego popołudnia i spokojnego wieczoru Dziewczęta :serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika ha ha ja ostatnio jak byłam pod Berlinem to tak pobłądziłam,że jak pytałam o drogę do domu podopiecznej to nie wiedzieli gdzie to jest ha ha A relaksik to będę miała w poniedziałek jak się rodzina do firmy poskarzy ha ha no i pewnie jutro jak się zwlec z łóżka nie będę mogła po tym spacerkowniu wiem  co zrobię do końca pobytu tutaj nigdzie nie będę łaziła koło domu sobie pospaceruje to wtedy będzie bezpiecznie i dla mnie i dla dziadka ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...