Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz uwaga, uwaga!!! Poszukiwany @Łukasz. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek ciś wie? Żeby nie było jak z tymi dziewczynami z opieki co to zaginęły na dworcach ;) No bo go chyba do przybytku rozkoszy nie zwerbowali? A może? :love:

Szuka internetu. :hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, violka napisał:

Nie wiem co jest bardziej przerażające :( Sposób sprawowania opieki , czy fakt kto się tą opieką zajmuje w taki sposób:rozpacz:https://wiadomosci.wp.pl/makabryczne-nagranie-z-domu-opieki-personel-znecal-sie-nad-staruszkami-6171133829473921a

:rozpacz::rozpacz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Was na popołudniową kawę kto chce może sobie ją ciasteczkiem dosłodzić.U   mnie dzisiaj tylko 23 stopnie ale za to wilgotność powietrza tylko 37 % jest cieplutko i słonecznie a ja się zastanawiałam czy sandały mogą mi się jeszcze przydać ha ha oby tak dalej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jolantapl. napisał:

Zapraszam Was na popołudniową kawę kto chce może sobie ją ciasteczkiem dosłodzić.U   mnie dzisiaj tylko 23 stopnie ale za to wilgotność powietrza tylko 37 % jest cieplutko i słonecznie a ja się zastanawiałam czy sandały mogą mi się jeszcze przydać ha ha oby tak dalej

...Dziękuje za kawusię i ciasteczko :kawa: :ciacho: U mnie, również jest dziś pięknie i oby tak było do samej zimy a najlepiej do wiosny :) Na sandałki, to raczej jest już za zimno bo można się choroby nabawić, a lepiej "chuchać, niż dmuchać" tym bardziej, że zdrowia nigdy za wiele. Serdeczności Joleńko :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hal napisał:

...Dziękuje za kawusię i ciasteczko :kawa: :ciacho: U mnie, również jest dziś pięknie i oby tak było do samej zimy a najlepiej do wiosny :) Na sandałki, to raczej jest już za zimno bo można się choroby nabawić, a lepiej "chuchać, niż dmuchać" tym bardziej, że zdrowia nigdy za wiele. Serdeczności Joleńko :serce:

No co Ty jakiego przeziębienia ? przy takiej pogodzie? Przeziębienie to jak plucha ,zawierucha ja o tym nawet nie myślę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jolantapl. napisał:

No co Ty jakiego przeziębienia ? przy takiej pogodzie? Przeziębienie to jak plucha ,zawierucha ja o tym nawet nie myślę.

U mnie to norma i to niezależnie od pogody, bo jestem alergiczką i nawet powiew wiatru w inną stronę działa negatywnie, a potem ciężko dojść do normy i dlatego uważam dosłownie na wszystko, niestety :( Jeśli zaś Tobie nic nie szkodzi, to jak najbardziej sandałki :) bo także, uwielbiam w nich chodzić...

A więc, miłego spacerku Joluś :serce: 

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, jolantapl. napisał:

@erika wrzuć tu jakąś fajną piosenkę nie tylko dla zakochanych dla wszystkich z forum ha ha

Jeżeli można ,to ja się wtrynie :) Podzielę się z Wami moim ulubionym kawałkiem a jak nie przypadnie do ucha to może wpadnie do oka :święty: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Jeżeli można ,to ja się wtrynie :) Podzielę się z Wami moim ulubionym kawałkiem a jak nie przypadnie do ucha to może wpadnie do oka :święty: 

 

Piękna, mój klimat :) Dziękuje ślicznie Violko :serce: Dobranoc Wspaniałe Opiekunkowo :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bozka napisał:

Oszalałam na punkcie grzybów. Codziennie wracam z koszem. Mój pokój zamienił się w suszarnię. Kaloryfer na full, okno otwieram bo aromat za mocny.

Ja kupuję kawę Lavazza i dilmah. Ekspres mielący, chyba dobry, bo synek babci pije zawsze, jak wpada, a on tylko dobre rzeczy....

Ja mam raj,,

ziec PDP jezdzi na grzyby,

Do tej pory prawdziwkow 60 kg !!! zebral,

Zbiera tylko prawdziwki i jakies ,marone,, ?_

 

 

Ma szczescie bo jakby go lesniczy du..l 

Sa jakies tu ograniczenia .

 

Co drugi dzien smazone na maselku grxybk podane na chrupiacym toscie mniam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale sie,

Jutro jedziemy z PDP do Lago Maggiore,

Ma tam dom.

Piekna okolica, pogoda ma byc super,same przyjemnosci ,,,nareszcie:d

 

Juz sie ciesze na olbrzymi targ ,gdzie sa roznosci i ladne i kicz,

Jednak nikt Wlochow nie przebije w kwestii gustu i smaku w kazdej dziedzinie.

Pomecze sie jeszcze w tym luksusie jak  mowil Kargul;)

wstawiam piosenke.. ha ha 

 

https://www.youtube.com/watch?v=l48hwpdOisw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wrzucam cos co niby jest po niemiecku, spiewa polski bard Jacek Zwozniak,

Choc wole jego wersje Ragazza da Napoli  po polsku...

ale to jest tez super!!!

,,meine kleine spadaj stad,,

 

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, sayonara 52 napisał:

I wrzucam cos co niby jest po niemiecku, spiewa polski bard Jacek Zwozniak,

Choc wole jego wersje Ragazza da Napoli  po polsku...

ale to jest tez super!!!

,,meine kleine spadaj stad,,

 

Tak się uryczałam , że nie widzę co pisze :hahaha: Dzięki wielkie :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...