Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry na kawę Was zapraszam .Miłego piątku życzę Wszystkim.

:kawa::kawa::kawa: zaparzona przez @jolantapl.. I znowu pyszna :d Jaką kupujesz? Znowu mi smakuje, dziękuję :) Jak to cudnie wstać o poranku i zobaczyć kawkę podaną prawie do łóżka ;) Dzieeeeeń doooooobry Opiekunkowo :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję najtańszą ale też jest dobra. :d:d:d

@Katii - dwa tygodnie to zazwyczaj za krótko by dostać kartę EKUZ. Na spokojnie napisz maila i zapytaj kiedy dostaniesz.

 

Ostatnio dużo myślę, załatwiam sprawy, kombinuję i się uczę. Niedługo będę miała taki wielki łeb że taczka będzie potrzebna do przewożenia ciężarów. :hahaha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Katii napisał:

Witam!Powiedzcie  mi proszę jak to wyglada  z otrzymaniem karty EkUZ,Pracuje 3 tydz.i nic do mnie nie dotarlo.Jak dlugo trzeba czekac na tę kartę.

Najpierw muszę Ci wyrobić A1 a dopiero potem ekuz jak po miesiącu nie będziesz miała to dzwoń do firmy i pytaj ja ostatnio przez pół roku się nie doczekałam no i jak masz prywatną polisę od firmy to się nie martw bo z leczeniem nie będziesz mieć problemu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry - pogoda się przeciera , może wreszcie przestanie padać .Wczoraj kupiłam piękną różową orchidee , stoi w oknie troche zabiedzona , bo 2 € kosztowała , Aż. Zabiorę ja do domu . A jadę na  1 listopada na dłuższy weckend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ludziki,:kawa::kawa: leci z maszyny i to taka którą też lubię,nie wybrzydzam,a też pilam rozpuszczalna na stellach jak się moja skończyła kawa,to najtansza w Rewe i tez smaczna była,smak ma dobry,nie cuduje ,że to ma byc markowa,zawsze mówię że to tylko chwilowa kawa,a potem znowu będę pic swoje kochane smaki:serce:

Dzisiaj to zanosi sie na upał,wczoraj juz było ciepelko,,,miłego dnia

A gdzie jest nasz, @Łukasz czy on nie dojechał,czy brak łącza internetowego:płacz: a może tez zakochany:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszalałam na punkcie grzybów. Codziennie wracam z koszem. Mój pokój zamienił się w suszarnię. Kaloryfer na full, okno otwieram bo aromat za mocny.

Ja kupuję kawę Lavazza i dilmah. Ekspres mielący, chyba dobry, bo synek babci pije zawsze, jak wpada, a on tylko dobre rzeczy....

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolantapl. napisał:

Dzień dobry na kawę Was zapraszam .Miłego piątku życzę Wszystkim.

Witam Cię Joluś i całe Opiekunkowo :serce: Dziękuje bardzo, za poranną kawusię :) U mnie słoneczko pięknie z rana świeci, a więc zapowiada się cudowny dzień i takiego również Wam Wszystkim :serce: Życzę :) Miłego dnia... Jeśli zaś chodzi o kawkę, to każda mi smakuje :) 

wrzosy-tajemniczy-urok-jesieni-434741.jpg

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bozka napisał:

Oszalałam na punkcie grzybów. Codziennie wracam z koszem. Mój pokój zamienił się w suszarnię. Kaloryfer na full, okno otwieram bo aromat za mocny.

Ja kupuję kawę Lavazza i dilmah. Ekspres mielący, chyba dobry, bo synek babci pije zawsze, jak wpada, a on tylko dobre rzeczy....

Ja mam tu piękne lasy ,tylko mnie nikt nie chce wywiesc do lasu:płacz: chyba się wszyscy mnie boją:płacz: a to ja miałam się bac:o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Chyba Neskafe Gold tu mam i piję rozpuszczalną tym razem a na poprzednim zleceniu nazwy nie pamiętam ale była pyszna z expresu w Edece kosztowała koło 9-10 euro .

O, to na bogato :d Ja kupuję mieloną Dalmayahr 50% bezkofeinowa w promocji za 3,99 i też musi starczyć :d No i jak wypij 5 kubków to tak puls nie wali ;)

Edytowane przez Mirelka1965
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bozka napisał:

Oszalałam na punkcie grzybów. Codziennie wracam z koszem. Mój pokój zamienił się w suszarnię. Kaloryfer na full, okno otwieram bo aromat za mocny.

Ja kupuję kawę Lavazza i dilmah. Ekspres mielący, chyba dobry, bo synek babci pije zawsze, jak wpada, a on tylko dobre rzeczy....

@bozka zazdraszczam tych pełnych koszy!!! Mam możliwość zebrać ale nie obrobić,  to dlatego rzadko idę do lasu. Jak znajdę to oddaję w dobre ręce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha A ja po tej wczorajszej kawie do łóżko to mam przekichane dziadek  wczoraj cały dzień z łóżka nie wstawał aż córka zaczęła się martwić co się stało a ja głupa cięłam,że nic nie rozumie i nie wiem co jest grane dlaczego on z tego łóżka nie chce wstawać za to dzisiaj od rana uśmiechnięty chętnie wskoczył w świeże ubranka hm chyba mam podejście do tych dziadków ha ha albo oni do mnie ha ha

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane dziewczynki i chlopaki.Dzieki za podpowiedż  ,uzbroje sie w cierpliwość.Mam jeszcze jedno pytanie ,czy spotkałyscie sie z takim przypadkiem , ze ta sama sttela a dla kazdej inne pieniadze.Chce nadmienic ,ze wcale gorsza  nie jestem w poslugiwaniu sie jezykiem niem. od poprzedniczki.Jak zapytałam firmę dlaczego ,tylko tyle dostałam... odp.,ze rodziny nie stać.Okazuje sie ze rodzina placi 2 kola dla nich  ,a ja resztę co z Pańskiego stołu spadnie.Kłamczuchy i jeszcze raz kłamczuchy jestesmy ich bialymi murzynami '' Kunta Kinte'',pozdrawiam wszystkich

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Mam teraz Jacobs Gold ja też nie jestem jakimś ekspertem od kawy wszystko mi smakuje co kawowe nawet czekolada ha ha

No co Ty? Ja kupuję w Rewe za 1 ojro pyszną kawową 100g. Drożej niż te 200g za 1,39 ale jak zjem "tylko" 100g to mam wrażenie że tak szybko nie utyję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Katii napisał:

Witajcie kochane dziewczynki i chlopaki.Dzieki za podpowiedż  ,uzbroje sie w cierpliwość.Mam jeszcze jedno pytanie ,czy spotkałyscie sie z takim przypadkiem , ze ta sama sttela a dla kazdej inne pieniadze.Chce nadmienic ,ze wcale gorsza  nie jestem w poslugiwaniu sie jezykiem niem. od poprzedniczki.Jak zapytałam firmę dlaczego ,tylko tyle dostałam... odp.,ze rodziny nie stać.Okazuje sie ze rodzina placi 2 kola dla nich  ,a ja resztę co z Pańskiego stołu spadnie.Kłamczuchy i jeszcze raz kłamczuchy jestesmy ich bialymi murzynami '' Kunta Kinte'',pozdrawiam wszystkich

Różne stawki za tą samą stelę to normalka chociażby dla tego,że jak ktoś pracuje dłużej dla tej samej firmy albo na danym zleceniu a tak robić się nie powinno tzn.zarzucać firmie,że ktoś ma większą stawkę bo Ty na taką stawkę się zgodziłaś mogłaś podnieść kwestię wynagrodzenia przy następnej ofercie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

No co Ty? Ja kupuję w Rewe za 1 ojro pyszną kawową 100g. Drożej niż te 200g za 1,39 ale jak zjem "tylko" 100g to mam wrażenie że tak szybko nie utyję ;)

Wszystko można sobie wmówić ja podobno jestem mistrzem auto sugestii ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jolantapl. napisał:

Rano dziadek mi powiedział Haben Sie gut szlafen może mi to ktoś przetłumaczyć ha ha chyba kawy do łóżka dzisiaj nie chciał ha ha

On się zapytał czy dobrze pani spała (haben Sie gut geschlafen?). Czyli nie jesteście po wczorajszej kawie do łóżka  na Ty? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Wszystko można sobie wmówić ja podobno jestem mistrzem auto sugestii ha ha

No oo!  A jakie mam dobre samopoczucie!!!! :) A o to mistrzostwo to będziemy musiały skrzyżować kiedyś szpady ;)

Edytowane przez Mirelka1965
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A teraz uwaga, uwaga!!! Poszukiwany @Łukasz. Ktokolwiek widział? Ktokolwiek ciś wie? Żeby nie było jak z tymi dziewczynami z opieki co to zaginęły na dworcach ;) No bo go chyba do przybytku rozkoszy nie zwerbowali? A może? :love:

Ja też mam nadzieję,że nie ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...