Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chętnie załapię sie na kawusię w tych przepięknych filiżankach od @Hal ,,no przecież trzeba od czasi do czasu pić po królewsku,,a kto komu zabroni:hahaha:  @erika mój słodziak nie pije i nie pali ale o mnie zadba co do fajek,,,też jestem miło zaskoczona,,bo inny by wszystko robil abym sie odzwyczaiła a tu zaskoczenie,,:hahaha: ale przeprowadziłam poważną rozmowę i doszlismy do porozumienia i pojadę do pracy ,,to mi się też podoba,,a on pojedzie za mną-hahhaha no nie wytrzymam,,,!!!! co za facet!:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

mój słodziak nie pije i nie pali ale o mnie zadba co do fajek,,,też jestem miło zaskoczona

:rozpacz:o kuźwa to ty masz lepiej jak ja :hahaha: ja kope lat sie ukrywałam z fajkami :pa teraz mówię : ich  bin frei!!;) i nikt mną nie będzie rządził :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, erika napisał:

:rozpacz:o kuźwa to ty masz lepiej jak ja :hahaha: ja kope lat sie ukrywałam z fajkami :pa teraz mówię : ich  bin frei!!;) i nikt mną nie będzie rządził :p

@erika i nawet nie wychowywałam ,,,bo juz na to czasu nie ma,,wszystko tak pasuje jakbyśmy przeżyli ze soba full lat,,:love::serce: ani na ubieranie nie mam czasu ani na wychowanie ani na higienę,,wszystko jest tip top,,,tacy tez żyją na tym świecie:hahaha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

@erika i nawet nie wychowywałam ,,,bo juz na to czasu nie ma,,wszystko tak pasuje jakbyśmy przeżyli ze soba full lat,,:love::serce: ani na ubieranie nie mam czasu ani na wychowanie ani na higienę,,wszystko jest tip top,,,tacy tez żyją na tym świecie:hahaha:

Wo? ha ha ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po drugie to wyruszam w te Twoje rejony 2 listopada ,,to jak co to wpadnę jako koordynator -ustawić trochę córkę i kogo tam jeszcze mam ustawić,,aby poubierali sobie zatyczki w uszy,,aby im opiekunka z Pl ,która ma sie czuć jak u siebie w domu nie przeszkadzała ,,a tak do rzeczy,,to ilu tam masz ludzi w tym gniezdzie na stelli---- @jolantapl. miałaś być tam z głuchym dziadkiem:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

A po drugie to wyruszam w te Twoje rejony 2 listopada ,,to jak co to wpadnę jako koordynator -ustawić trochę córkę i kogo tam jeszcze mam ustawić,,aby poubierali sobie zatyczki w uszy,,aby im opiekunka z Pl ,która ma sie czuć jak u siebie w domu nie przeszkadzała ,,a tak do rzeczy,,to ilu tam masz ludzi w tym gniezdzie na stelli---- @jolantapl. miałaś być tam z głuchym dziadkiem:hahaha:

Tak z dziadkiem 0 problemów tylko córka miała nie przeszkadzać no i zaglądać od czasu do czasu czy dziadek żyje a ona 5 razy dziennie przychodzi hm może sprawdza czy ja żyje ? do kolekcji jest jeszcze zięć no i to wszystko jak na razie ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jolantapl. napisał:

Tak z dziadkiem 0 problemów tylko córka miała nie przeszkadzać no i zaglądać od czasu do czasu czy dziadek żyje a ona 5 razy dziennie przychodzi hm może sprawdza czy ja żyje ? do kolekcji jest jeszcze zięć no i to wszystko jak na razie ha ha

No to masz podglądaczy,,sprawdzają Ciebie,,no co! jesteś nowa przecież,,to do roboty a nie chichy śmichy,,,wykaż się ,,hahahha żartowałam ,,,nie odchodz od laptopa to najlepsze zajęcie w pracy,,ani od telefonu bo to podtrzymuje nas przy życiu,,niech się przyzwyczaja rodzina do nowoczesnej opiekunki:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

jolantapl. ale chyba jest wszystko ok?

Przecież pisze ,,to żyje jeszcze,,,może wody jej potrzeba ,,albo ma gosci podglądaczy ,ciekawskie jaja,,rodzina jak jaja ,,,hahhaha co mi chodzi po głowie,,dobrze ,że mój slodziak jest troche inaczej myślący od tych wszystkich rodzinek jakie poznałam ,,jest kolosalna róznica myslenia ,,jak tak porównuje sobie ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...