Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Helfinka, Polinka, Helfunia. :)

 

Czy Wt też tak macie że jak jest pauza to po 10 minutach okazuje się że już półtorej godziny minęło ? :o

Matko :o Świetne nazwy!!!

Ja mam na razie Laxia - od nazwy firmy i druga Anna Opieka.

 

Maria Jolanta, jak chcesz to wpisz je, bo są naprawdę super ;) Może akurat wygrasz, nagroda do podziału ;P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Witam i życzę miłego dnia:love::love:

Jak ja nie lubię zamykać szteli...ech.Kiedy ten pech się skończy.Za kilka dni następny dziadek po szpitalu....Muszę teraz brać zamkowe sztele,jak Blondi, haha. Jutro z kraju się odezwę.Papatki

@Łukasz ciągnie się za Tobą w tym roku pech,,ale ktoś napisał dobrze,,że fajnie jest odejsc przy boku fajnego troszczącego się opiekuna,,,głowa do góry i cieszyć się też ,że już np, taki dziadzio nie będzie się biedny męczył,,teraz odpoczywa,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nie wdepnę tam zasmarkane towarzystwo:płacz:,,,co jest,,wszystkich jakieś przeziębienia biorą,,choroby ,,zawsze mówię od nóg się zaczyna choroba,,także walanki ubierać,,wprowadzać nową modę,,cieplutko:hahaha:,,o herbatkach i miodzikach i czosneczkach i cebulkach to wszyscy wiemy,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jakiś likierek:drink: chyba dzisiaj jakis kupię sobie likierek,,chodz nawet ochoty nie mam na likierkowanie się,,,ale zobaczymy na co będzie ochota ,,napewno będzie,,:serce: pada u mnie też,,pogoda pod psem ale jak zmoknę to nic strasznego,,też ładnie wyglądam -hahahha :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, dziadek wrocil dzis do domu... taki zapierdziel byl od rana, ze dopiero teraz na forum weszlam... dziadek spi grzecznie w lozeczku juz od 3 godz... mam nadzieje, ze noc bedzie spokojna... przekonamy sie rano... ale ogolnie w duuuuzo lepszym stanie niz mowila rodzinka, no i aaaaki ma apetyt do jedzenia po szpitalu, bardzo mnie to cieszy, tylko z chodzeniem porazka,maja jutro Rollstuhl zalatwiac, bo sadzanie go do jedzenia na rolatorze i stanie za nim w ramach asekuracji to jakas porazka....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cichu zrobię Wam :kawa:,podam chrupiące:burger: z marmoladką, bo pewnie śpicie ...kawę opatulę w ręczniczek, co by kawa nie wystygła.Ja już swoją piję w Sindbadku,ale dużo jej brakuje do tej prawdziwej...Życzę miłego dnia:love:

Betty oświeć mnie,  dlaczego karmisz dziadka na stojąco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Miłych Domowników Opiekunkowa :serce: Łukaszku i Mirelko :) Bardzo dziękuje za poranną kawusie i za chrupiące bułeczki oraz, za życzenia - które odwzajemniam i również Wam Wszystkim :serce: Życzę miłego dnia... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...