Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, erika napisał:

@Łukaszku serniczki ja też uwielbiam:p ale lubię swojskie:hahaha: mam fajny przepis "sernik kogutka" :love:bo to naprawdę jego sernik:p 

Proszę natychmiast, natychmiast podzielić się przepisem!!! :całus: Tu? A może jest jakiś temacik przypisany przepisom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, erika napisał:

@Łukaszku serniczki ja też uwielbiam:p ale lubię swojskie:hahaha: mam fajny przepis "sernik kogutka" :love:bo to naprawdę jego sernik:p 

To dawaj przepis do ulubionych dań na obiad .Jak będę w de to napiszę przepisy na 2 serniki obydwie wersje pyszne teraz nie mam czasu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jolantapl. napisał:

To dawaj przepis do ulubionych dań na obiad .Jak będę w de to napiszę przepisy na 2 serniki obydwie wersje pyszne teraz nie mam czasu .

A może jakaś zapalona "cukierniczka" założy nowy temat o słodkościach? Pewnie jest tu sporo miłośników słodkości :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? mam dzisiaj dzień obiboka:hahaha: ale jak to jest cudownie nic nie mieć do roboty tak naprawdę,,nigdzie się nie śpieszyć,,nie mysleć co trzeba załatwic i czy sie zdąży czy nie,witać niespodziewanych gosci -chodz gosci to akurat bardzo lubię bo jestem, aż za goscinna,,,:święty:

Ale za to jakie plany na święta,,stolik już zarezerwowany w restauracji w Hiszpani na Wigilie bo już miejsc nie ma ,,hahaha kolacja z tańcami :hahaha: co mnie czekają za ciekawe latowe troszkę święta,,Niemiec zachwycony ,że będzie tam ze mną,,że wreszcie ma swoja panią i nie będzie sam,,hahaha no znowu bajka mnie czeka ,,:love::serce:  taki malutki rombek tajemnicy wam zdradziłam,,także jak słysze ,że mamy tam w Hiszpani być 3 msc, to trochę mnie przeraża,,ale chyba żartował z tym czasem,,,ale z drugiej strony czemu nie przezimowac tam?:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

Wiecie co? mam dzisiaj dzień obiboka:hahaha: ale jak to jest cudownie nic nie mieć do roboty tak naprawdę,,nigdzie się nie śpieszyć,,nie mysleć co trzeba załatwic i czy sie zdąży czy nie,witać niespodziewanych gosci -chodz gosci to akurat bardzo lubię bo jestem, aż za goscinna,,,:święty:

Ale za to jakie plany na święta,,stolik już zarezerwowany w restauracji w Hiszpani na Wigilie bo już miejsc nie ma ,,hahaha kolacja z tańcami :hahaha: co mnie czekają za ciekawe latowe troszkę święta,,Niemiec zachwycony ,że będzie tam ze mną,,że wreszcie ma swoja panią i nie będzie sam,,hahaha no znowu bajka mnie czeka ,,:love::serce:  taki malutki rombek tajemnicy wam zdradziłam,,także jak słysze ,że mamy tam w Hiszpani być 3 msc, to trochę mnie przeraża,,ale chyba żartował z tym czasem,,,ale z drugiej strony czemu nie przezimowac tam?:hahaha:

noooo...trafil Ci sie szczodry Niemiec, przewaznie maja  weza w kieszeni a tu takie perspektywy....niespodzianka goni niespodzianke.....pewnie juz nie wrocisz do opieki bo Ci taki gosciu nie pozwoli wiec i pewnie spotkania z nami sie oddala...a moze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, olivia napisał:

noooo...trafil Ci sie szczodry Niemiec, przewaznie maja  weza w kieszeni a tu takie perspektywy....niespodzianka goni niespodzianke.....pewnie juz nie wrocisz do opieki bo Ci taki gosciu nie pozwoli wiec i pewnie spotkania z nami sie oddala...a moze nie?

Nigdzie nie uciekam ,,czas na laptopa jak jesteśmy w domu mam zawsze ,,a i tam jest super internet w razie co,,także będę zdawac relacje w razie co!!! czy szczodry ? ale nie chytry ,,nie! też to mnie zdziwiło od pierwszego spotkania z nim,ale okazuje się ,że kasa jest na wszystko,,,aby tylko urlopować,,pracować muszę i z opieki napewno nie zrezygnuję ,,nigdy w życiu,,ale jakos sobie wszystko mogę spokojnie ułożyć,,bo ja jestem szefową kiedy i gdzie -hahahha gosciu juz na pierwszym spotkaniu powiedział mi ,że nie musisz pracować będąc ze mną-hahah myślałam ,że żartuje ale widzę ,że pogodzi sie i z moja pracą i moimi pomysłami też,,,jakos nam to wszystko za pięknie się uklada, a i jeszcze w tempie błyskawicy,,bo z jednej strony nie ma na co czekac ,,jak szaleć to z odpowiednią osobą można od razu,,czemu nie,,jak :serce::love: wszystko nam tak lekko przyszło,,więc czerpię to życie ,,:święty: łapię je ,,może złapałam na dobre!!! chciałabym aby tak było,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do roboty kolego @Łukaszku i pachnij ,,,paznokietki czysciutkie,,paszki i reszta wydepilowana ładnie,,majteczki zgrabniutkie,buciki i cały ubiór ma byc nie naganny,,włosy czyste i pachnące, a resztę czyli urok osobisty to Ty masz już w sobie -powodzenia!!!:serce::love: jeszcze o kremikach nie zapomnij,,,tu i tam położyc i piętki mają być zrobione ,żadne drapaki :płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dziadka teraz zawiozłem do sypialni babci, jak wczoraj,a o 2 mój się odwidziało,haha. Tylko nie myślcie,że zrobił swoje i wrócił do siebie:hahaha:  co do zlecenia,agencja mnie nie okłamała...sytuacja się zmieniła po pobycie w szpitalu...Agencja zdaje sobie sprawę ze zmiany warunków umowy, powiedzieli, żeby się nie martwić,mamy wszystko na uwadze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

i dziadka teraz zawiozłem do sypialni babci, jak wczoraj,a o 2 mój się odwidziało,haha. Tylko nie myślcie,że zrobił swoje i wrócił do siebie:hahaha:  co do zlecenia,agencja mnie nie okłamała...sytuacja się zmieniła po pobycie w szpitalu...Agencja zdaje sobie sprawę ze zmiany warunków umowy, powiedzieli, żeby się nie martwić,mamy wszystko na uwadze.  

@Łukasz trzymaj się! Szarpane noce to żadna frajda, a potem jeszcze dzień przetrwać na obrotach :płacz: Mimo wszystko spokojnej i dobrej nocy dla Ciebie, PDP i całego Opiekunkowa :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...