Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Doti napisał:

 @Betty ja tu przyjechałam z wiatraczkiem wolę nosić jak sie prosić ,zresztą nie sądzę aby ktoś mi to to zapewnił.

ale zeby w domu nie bylo glupiego wiatraczka... myslalam, ze bedzie...

@emma urlopuj sie do woli i skutecznie, bo co jak co, ale urlopik mija szybko, dni pracy juz niestety nie tak szybko mijają, a szkoda, oj szkoda...

Edytowane przez Betty
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barakuda

@Blondi,-"Pan zadyma-maly i ledwo go bylo widac , ale za to pyszczek bylo slychac"  

Hehe...dobrze , ze w monopolowym taki stary kurdupel nie podskakiwal , mogloby sie to dla niego zle skonczyc. Dzis tez awanturujacych sie  starszych osob nie brakuje chociaz w sklepach  jest wszystko ,czasem  i epitety leca i wez takiemu cos powiedz, on wie swoje i juz.Sasiedeczke tez mam taka ,wszystkiego sie czepia, jak sama na caly regulator slucha "Toboly piekne dni' czy ludowych rytmow  w wersji disco , to dobrze, jak nie za glosno cos innego u sasiadow to zaraz jazgocze...-co to jest ? To  ma byc muzyka???!!! Siedzi prawie caly czas w oknie jak snajperka i potem obgaduje a w oczy jaka milusia , ze  az mmdli.  Zadymy moga byc rozne -forumowe, bo wiadomo ile ludzi tyle zdan, stadionowe i inne, czasami w slusznej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz koniec wspaniałej niedzieli i niech znika jak najszybciej,,,

jakoś jak zaczyna się tydzień to szybko zleci do piątku a potem czekam poniedziałku i tak w kółko,,

patrzę na ten kalendarz, chodz nie chcę ale widzę bo są w domu na widoku i myślę sobie kiedy będzie ten 15 a potem 20 itd. i jak jeszcze daleko ,,,mam nudy ,normalnie mam nudy,,,

obserwuje moją babcię i widzę ,że są momenty gdzie funkcjonuje i to nawet bardzo dobrze ,ale są takie ,że nic nie dochodzi i ten mój mądrala się wtedy produkuje i ją ustawia ,,,a ona wtedy jeszcze bardziej się od razu zestresuje i koniec,,,ale dotarło do niej ,że ja niedługo wyjadę i od razu ,,nie ,nie ,nie"-może zapomni mnie szybko,,,demencja to dzisiaj tak a jutro tak,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

betty  :)  sorki,za małe literki ...  pozdrawiam :)

 

@Łukasz tez pozdrawiam :),

@Blondi pytala o wzorki, ja tez jestem ciekawa?

nie odpisujesz, wiec pewnie poszedles sprawdzac :)

@Blondi sz mi sie włączył :) przyjaciolka wrocila z Polski do wiednia i pooooszlysmy na 3 godziny łażenia :) zaciagnela mnie na swoje ulubione pieczone kielbaski Kaesewurst mit Senf, objadlysmy sie, pogadalysmy i swiat lepiej wyglada.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, adamos1 napisał:

no to dziadki Ci robią szybko pobudke,ja teraz idę na kawe :kawa:---spokojnego dnia Tobie i wszystkim opiekunom..

mi się tutaj bardzo dobrze śpi i bardzo dobrze wstaje ,ale prawdą jest ,że mądrala nie da pospać ,musi rządzić od rana ,,teraz po obiedzie ,żona jego zawsze idzie spać i dobrze ,bo potem jest normalna i wypoczęta i co? poszła spać i za pół godziny jak nie huknie ,,wstawaj bo wnuczka przyjechała i ona w mig na nogach jak w wojsku" ,zostawiłam ich tam i niech się bujają z wnuczką ,wnuczka duża i sobie poradzi a oni przy niej na bacznośc niech stoją,,,,a ja zeszłam na dół do siebie bo w końcu mam przerwę,,,nie będę nikogo jeszcze dodatkowo niańczyć,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa::kawa: otwierac oczy i pić kawę-podałam do łóżeczka -jakie ja mam super maniery od rana i czyż się nie nadaje do pałacu? latam z tacami i kawusią od rana,,,fajnego dnia życzę,,,Wszystkim !

7 godzin temu, adamos1 napisał:

no widzisz zdradził Cię ha ha----spij dobrze.

Co Ty adamos  ,nie zdradzil ,tylko poleciał po kwiaty!!!hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...