Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w piękny wieczorek:hahaha: a gdzie to wszyscy? na zwolnieniu lekarskim:płacz: Ja dzisiaj bylam galerianką,,,piękna bielizna kupiona i fortuna wydana-hahaha ale na to się pracuje,,a wydawać uwielbiam,,,także zakupy udane ,,ale pierogi z mięsem jakie pycha zrobiłam,,nie powiem ,,mięso też fortuna następna,,hahhaa ale za to smak jaki i aromat,,,miłego wieczorku:serce::love::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. jedzie pewnie do domciu a mi zostawiła swoje przeziębienie. :d:d:d

Przespałam w dzień trzy godziny a byłam pewna że to raptem 10 minut było. :o Teraz mi cały czas zimno, już chyba tylko kurtka mi została do ubrania. :d

Nic to ( jak mawiał Wołodyjowski ), jutro będzie nowy dzień ( tym razem Scarlett O'Hara xd).

A ja idę dzisiaj szybciutko pod kołderkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta to brak ciepłego faceta,,tak to potem się odbija na zdrowiu:hahaha: proszę tylko nie przyślij do mnie tej kurtki:hahaha: nie,,, ja się zabezpieczę,,,już nie pamietam kiedy bylam chora,,jak pracuję jako opiekunka to zapomnialam co to choroba,,zresztą złego diabli nie biorą:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi...jak powiedziałaś o duuużych zakupach,to dziewczyny...zaniemówiły:hahaha:Ja też byłem dziś w galerii,ale tylko buty na jesień,dwie koszulki kupiłem i ...żadnych gatek,majtków,jakkolwiek to nazwiemy,haha...bo chodzę w jednych:całus::hahaha:

Dobranoc opiekunkowo:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę dwa grosze dodać,,  @Maria Jolanta nie zrobiła @Łukaszkowi gaci z koronek,,ażuru,,obiecanki cacanki a głupiemu radośc:hahaha: i on biedaczyna musi kalesony kroić:płacz: trzeba coś wymyśleć jednorazowego dla mojego kolegi forumowego...najlepiej bez gaci,,,po co gacie,,wszystko oddycha besz gaci,,nie ma zapocen,,,są same luksusy:hahaha::hahaha: no co!!! prawdę mówię,,dotlenienie mózgu dolnego jest:święty: ale zaraz mi się oberwie-hahahha ale jestem bezpośrednia i jaka zepsuta,,---nie !!! nie!!! żartowałam ,,jestem dusza człowiek,,,ale piszę co mi na język przyniesie,,szybko i spontanicznie,,,a to kocham :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Blondi napisał:

No muszę dwa grosze dodać,,  @Maria Jolanta nie zrobiła @Łukaszkowi gaci z koronek,,ażuru,,obiecanki cacanki a głupiemu radośc:hahaha: i on biedaczyna musi kalesony kroić:płacz: trzeba coś wymyśleć jednorazowego dla mojego kolegi forumowego...najlepiej bez gaci,,,po co gacie,,wszystko oddycha besz gaci,,nie ma zapocen,,,są same luksusy:hahaha::hahaha: no co!!! prawdę mówię,,dotlenienie mózgu dolnego jest:święty: ale zaraz mi się oberwie-hahahha ale jestem bezpośrednia i jaka zepsuta,,---nie !!! nie!!! żartowałam ,,jestem dusza człowiek,,,ale piszę co mi na język przyniesie,,szybko i spontanicznie,,,a to kocham :serce:

No to ja dorzucę grosz i będą trzy grosze a to już coś, do tego zrobię dla Łukaszka piekne (majtosie) jedne na szydełku (białe lub czerwone, kolor wybierz) a drugie na drutach (czarne, prawdziwie Męskie i oba będą wietrzne tj dotleniające) i je Tobie prześlę (tylko podaj adres) abyś mogła mu je, jako nasz wspólny prezent pod chinkę wręczyć :) No i tak właśnie trzymaj, bo powaga z właściwym humorem, to podstawa dobrego samopoczucia i pozytywnych relacji... :) Dobranoc ~ Serdeńka :serce: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z rana - :kawa: podana. :d

Ja cały czas czekam aż Łukasz na przymiarkę wpadnie. Tak w ciemno to nie wiem czy z rozmiarem trafię. :hahaha:

Spałam źle, ale za to jaki sen miałam.... Byłam tancerką "egzotyczną" i tańczyłam taniec brzucha.

A potem się obudziłam. :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry a ja zaspałam :tak: i to mi się podoba . Sobota - dzień jak co dzień, nie to co w domu . W domu,  rosołek sie gotuje ( na dwa dni ) i ciasto w piekarniku . Zazdroszczę Marii Jolancie takiego snu . Już nawet zgadzam sie na "polke" nawet . A tu nic .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Łukasz napisał:

Dzień dobry i życzę miłego dnia:kawa::love:

Dziękuję dziewczyny za troskę o to, czy wreszcie tej zimy będę mógł założyć ciepłe, i nawet kolorowe majtosie:święty::hahaha:  Dzięki Blondi, Hal i Maria Jolanta:love::love::love:

Witam Ciebie Łukaszku i całą resztę Opiekunkowa :) Za miłe życzenia bardzo dziękuje i je Ku Każdemu z Was bardzo serdecznie Odwzajemniam :serce: Również, życząc Wam Wszystkim Kochani :serce: Miłego i spokojnego oraz radosnego dzisiejszego dnia... :) Jadącym do domu, szczęśliwej podróży i miłych powitań... :drink:a także, zasłużonego odpoczynku... :)

Łukaszku :) a co do majtosiów, to podaj mniejwięcej swój wymiar i po sprawie a do świąt, mam nadzieję że do Ciebie ów prezęt dotrze... Moc serdecznosci dla Wszystkich bywających w Opiekunkowie :serce: Tymczasem, zapraszam na kawusię :kawa: ze słodkością :ciacho: Smacznego... :) 

Edytowane przez Hal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry wszystkim!! Jak tu gwarno od rana ,,dzięki za :kawa: ,,a piję już może 4?:hahaha: No to znowu temat rozmiar ,,rozmiar  -chyba @Łukasz musisz fotkę zrobić ,,wiesz w jakiej pozycji,,oczywiscie stojącej:hahaha:

Ja obrabiam siebie,,jak zwykle pindrzenie,,farbowanie,bo to lubię,,i pomalutku pakowanko,,przecież urlopowisko mnie czeka ,,i to nie byle jakie:hahaha:biorę zycie garsciami ,,małe rączki mam ale to co dobre to złapię:hahaha:  @Maria Jolanta ja bym ten cudowny taniec kontynuowała w dzień dalej,,a co!!!do tego fajna muzyka i sobota zleci:love: ja się chętnie dołączę do tych tańców:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...