Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukasz propo tych córek: ja to widzę trochę inaczej. Istnieje taki termin w psychologii jak -zamrożone emocjonalne, a może były na jakichś prochach? Nie wiesz jakie miały relacje z matką, co czuły wewnątrz... Śmierć bliskiej osoby to naprawdę mocne przeżycie  i nigdy nie wiadomo jak ktoś na nie zareaguje, czasem to wielki szok, czasem tak wielki, że bliska osoba zacznie się śmiać a nie płakać. Uwierz mi, że to że nie płakały w tym momencie, nie musi oznaczać że są mniej wrażliwe czy uczuciowe jak Ty, choć nie zakładam na 100% że tak jest ;)

@Betty współczuję, pewnie targa Tobą niemiłe uczucia bezradności, przygnębienia, być może strachu, a na pewno wielki stres :( Szkoda, że to nie rodzina jest z nim w takich dniach, a Ty... dla mnie to jak odbębnienie czarnej roboty ;/ 

Trzymam kciuki, być może lekarz coś zdziała.

@Maria Jolanta Brawo :cool:

 

Dobranoc @jolantapl., dobranoc wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim uśmiechniętym :hahaha: i nie uśmiechniętym :płacz: dzisiaj:o Ja to nawet w nocy z:serce:a dużo sie chichram,dla mnie już godziny nie grają roli,haha @jolantapl. dla Ciebie specjalna :kawa: pyszniutka,wczoraj widzę ,że mało brakowało a bys w kółko różańcowe wpadła:hahaha: tylko nie to,,:płacz::hahaha:

:kawa::love: czeka na Wszystkich,, ja dzisiaj od rana szaleję z czajniczkiem,kawą i nawet smietanka ,,,ja szaleje cały czas,,,

Tak jak @erika kogucik,haha:hahaha: dla Ciebie erika podwójna:kawa: abys nie przespała dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Dzień Dobry Wszystkim uśmiechniętym :hahaha: i nie uśmiechniętym :płacz: dzisiaj:o Ja to nawet w nocy z:serce:a dużo sie chichram,dla mnie już godziny nie grają roli,haha @jolantapl. dla Ciebie specjalna :kawa: pyszniutka,wczoraj widzę ,że mało brakowało a bys w kółko różańcowe wpadła:hahaha: tylko nie to,,:płacz::hahaha:

:kawa::love: czeka na Wszystkich,, ja dzisiaj od rana szaleję z czajniczkiem,kawą i nawet smietanka ,,,ja szaleje cały czas,,,

Tak jak @erika kogucik,haha:hahaha: dla Ciebie erika podwójna:kawa: abys nie przespała dnia

ha ha dzięki kochana za tą pyszniutką kawkę nawet nie wiesz jak mi Ciebie brakuje na tym forum .Dzień dobry Wszystkim miłego dnia Wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika przeciez jestes na urlopie:hahaha: czego jeszcze wymyślasz:płacz: cieszaj się,,haha wiem :święty: Ty chcesz z kogutkiem razem,pakuj torbę i wio,, :serce: do swojego skarba:love: ja zaraz tez będę na,urlopie,,:hahaha: 

@jolantapl. no widzisz jak to jest,urlop zabiera mi laptopa,chowa go głęboko,aby też odpoczął i potem jest jak jest,jedna klepaczka odpada,wypada z obiegu,,,hahaha.  Ale za to ta klepaczka klepie dalej po niemiecku,:hahaha:nic więcej się nie nauczyłam,jakoś stanełam w miejscu,,haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry . Coś mnie od kawy odrzuciło , rano robie sobie sok z marchewki:drink: . Mój pdp spi do 8/mej, oczywiście bez aparatu słuchowego więc mogę hałasować . Na dworze juz nie chłód a  ziąb , pewnie juz za skarpetkami muszę się rozejrzeć . Mam jeszcze przed sobą sporo czasu " w delegacji " więc jeszcze poranna:kawa: do mnie wróci . Tak mniemam . Dobrego , spokojnego dnia w pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie :serce: O poranku i przy kawusi, na którą i Was Kochani zapraszam :kawa: oraz na odrobinę słodkości :ciacho: by dzień był miły i spokojny, a też i pogodny :) A zatem, miłego dnia życzę ~ aż do zachodu słoneczka... Moc serdeczności dla Każdej i Każdego z Was mili Opiekunowie :serce: 

233kawaciastkoczeronyyy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam napisać wczoraj w edece kupiłam sobie witaminę c taką w tabletkach musujących kosztowała 0,55 euro wię chyba nawet taniej niż u nas harbatkę z imbirem i maść tygrysią ale cena tej masci coś ponad 6 euro Wszystko wypiłam wysmarowałam się na noc i już mi prawie przeszło.@Hal ja się nie dziwię,że podopieczny i rodzina nie chcieli Cię z rąk wypuscić jak Ty takie cudeńka pieczesz i widzę,że masz ogromne wyczucie estetyki i piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ruszyć może na jakieś zakupy? może coś wpadnie w oko? aby tylko małego :love: napewno farba do włosów ,,bo w De takich akurat nie mają jakie mamy w Pl,wczoraj obeszłam full sklepów ale nic nie ma dla mnie,,wszystko dla starych bab:hahaha::hahaha:takie poważne bluzeczki to nie dla mnie,,albo spódniczki,,lekka masakariada:płacz:ale ja to wiadomo,cudak od góry do dołu,,nigdy nie wydorosleje,,hahahha chyba w innym świecie jak mnie ubiorą tak będzie,,nie mam czasu na modę ,ale może coś szybko wyszukam

moda-uliczna-na-nyfw-jesien-zima-2016-2017-4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@jolantapl. spoważniej troszkę,:płacz:,na temat depilacji się już gdzieś tam wypowiedziałam,żadnych krzakawiłów,,zadnych i nie ważne ,że natura,,kto chce niech ma  naturę ja nie!!!:hahaha: taki sweterek bym kupiła od razu,,,moje klimaty,,:love:

Ale jak ja mam to zrobic ? ha ha spowaznieć oczywiscie ha ha jak mi tylko głupoty w głowie i smichy chichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mam gości,,pa znikam !!! drzwi się do mnie nie zamykają,,co jest ,,nie mogą się odlepić ode mnie ,,ale @jolantapl. Ciebie coś wzięlo  ,,uważaj tylko z kim się całujesz aby wiesz czego nie dostać,,tych pieknych parchów-oj tam jeden jak będzie to nic!!!! żartowałam :love::love::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ja nawet dziadka dzisiaj od rana rozbawiłam bo coś mi w łazience upadło na podłogę jak pomagałam się myć dziadkowi

schyliłam się,zeby podnieść i jak wstawałam to uderzyłam głową w dziadka łokieć a on ałła a ja na mówię do niego to ja się w głowę uderzyłam i co mam powiedzieć no i smiech od rana ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Zaraz mam gości,,pa znikam !!! drzwi się do mnie nie zamykają,,co jest ,,nie mogą się odlepić ode mnie ,,ale @jolantapl. Ciebie coś wzięlo  ,,uważaj tylko z kim się całujesz aby wiesz czego nie dostać,,tych pieknych parchów-oj tam jeden jak będzie to nic!!!! żartowałam :love::love::love:

Hallo ja tu mam zmywarkę tu się w jednej misce naczyń nie myje ha ha pisałam,że na tej steli mam luksusy nie czytałaś ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...