Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha dowcipnisie ha ha Za obiad się już zabrałam ha ha trzeba coś jeść .Dzisiaj przyszły pielegniarki do pielęgnacji ran na nogach i odleżyn bo moje poprzedniczki same sobie z tym rodziły a ja znów strzeliłam focha i powiedziałam za żadne pieniądze ha ha .Miejsce piękne ,dom duży moje klimaty ha ha Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Łukasz napisał:

Witam milutko:love:

franceska, a jaki egzamin?

jolantapl. myślę, że nie szukałaś w nocy koleżance fiutka:hahaha: nie ma,jak to żywego dotnąć, nieprawdaż dziewczyny ? ha ha

Maria Jolanta ...uważam na przyrodzenie i popo:hahaha:

To były wyniki zakończenia szkoły opiekuna medycznego☺️wiem wiem.. Brzydko się tak chwalić, ale z radości nie mogłam się powstrzymać, a teraz walczę dalej, trochę w innym kierunku.. Nie zdradza, dopiero jak zaliczę☺️

A fiutek na żywo? A co to takiego? 

☺️haaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła w Polsce, to kierunek roczny.. Czyli dwa semestry, wybrałam publiczna szkoła to płaciłam tylko 10zl za miesiac. Trzeba mieć 50proc obecności to ograniczyłam wyjazdy do Niemiec, nawet pracę zaliczeniowe wysyłałam z Niemiec.

Najpierw sobie sprawdzałam plan lekcji żeby, się zmieścić w tych procentach, bo niektóre przedmioty są tylko w jednym miesiącu i potem już nie ma. To wyjazdy tak planowałam żeby wykorzystać okresy świąteczne, ferie itp. Ale to zależy od szkoły jak ułóża zajęcia. A praktyka sobie odbyłam w Jarocinskim szpitalu, trochę mniej wyjeżdżam i jakoś poszlo☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się tutaj gorąco zrobiło,,:hahaha: wszyscy myślą o jednym,,,przyznaję ,że ja nawet widziałam na żywo i to w jakim wydaniu,,:święty: mnie nic nie ominęlo dzisiaj,,nie bylam tutaj potem ale z fiutkami miałam do czynienia-hahahahha :hahaha: ktoś poczyta i jeszcze powie ,,co w tym opiekunkowie fiuty pilnują czy PDP:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@franceska nie marnujesz czasu,,brawo,,,:hahaha: ja już na żadne szkolenia nawet się nie piszę,,bo wszystko mam już zaliczone,,a i podwyżki już mi nikt nie da,,także zostaję przy tym co mam,,ja wiadomo ,,szukam faceta a to zabiera calutki wolny czas i nawet czas w pracy,,a jak znajde faceta to wtedy znowu podróze dojdą gdzie i kiedy,,znowu żadnego czasu,,ale sobie już za wczasu napisalam scenariusz:płacz:aby się tylko sprawdził:love: ale wszystkim młodym życzę dużo nauki ,,jak jeszcze lubią  to czemu nie,,zdobywac wiedzę,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich:love: jestem już w Polsce czyli w domu. Dzisiaj szybko dotarłam do cele czyli 9 godzin jazdy Busem.  Zostałam wynagrodzona za ostatnie 14,30 godziny jazdy :hahaha: ale się nagadałam do kierowcy , aż extra mnie pierwszą zawiózł do domu a później wrócił na granice żeby się spotkać ze wszystkim Busami i robić sortowanie pasażerów , kto w jakim kierunku jedzie.Pozdrawiam jeszcze raz z POlski :love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, franceska napisał:

Szkoła w Polsce, to kierunek roczny.. Czyli dwa semestry, wybrałam publiczna szkoła to płaciłam tylko 10zl za miesiac. Trzeba mieć 50proc obecności to ograniczyłam wyjazdy do Niemiec, nawet pracę zaliczeniowe wysyłałam z Niemiec.

Najpierw sobie sprawdzałam plan lekcji żeby, się zmieścić w tych procentach, bo niektóre przedmioty są tylko w jednym miesiącu i potem już nie ma. To wyjazdy tak planowałam żeby wykorzystać okresy świąteczne, ferie itp. Ale to zależy od szkoły jak ułóża zajęcia. A praktyka sobie odbyłam w Jarocinskim szpitalu, trochę mniej wyjeżdżam i jakoś poszlo☺️

Bravo , Franceska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uf pojechała moja zmienniczka ha ha obiadek zjadła ha ha czy jej smakowało nie wiem bo nic nie powiedziała ha ha ani dziękuje ani przysłowiowe pocałuj mnie w d... ha ha .Wreszcie sama z dziadkiem ha ha

Godzinę temu, Blondi napisał:

@franceska nie marnujesz czasu,,brawo,,,:hahaha: ja już na żadne szkolenia nawet się nie piszę,,bo wszystko mam już zaliczone,,a i podwyżki już mi nikt nie da,,także zostaję przy tym co mam,,ja wiadomo ,,szukam faceta a to zabiera calutki wolny czas i nawet czas w pracy,,a jak znajde faceta to wtedy znowu podróze dojdą gdzie i kiedy,,znowu żadnego czasu,,ale sobie już za wczasu napisalam scenariusz:płacz:aby się tylko sprawdził:love: ale wszystkim młodym życzę dużo nauki ,,jak jeszcze lubią  to czemu nie,,zdobywac wiedzę,,

Ty to do szkoły randkowania się zapisz albo na szklenie jak szybko znależc odpowiedniego faceta ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jolantapl. napisał:

Uf pojechała moja zmienniczka ha ha obiadek zjadła ha ha czy jej smakowało nie wiem bo nic nie powiedziała ha ha ani dziękuje ani przysłowiowe pocałuj mnie w d... ha ha .Wreszcie sama z dziadkiem ha ha

Ty to do szkoły randkowania się zapisz albo na szklenie jak szybko znależc odpowiedniego faceta ha ha

@jolantapl. nie podskakuj bo jeszcze Ci jakiegoś figurasa znajdę:hahaha: hahahhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@jolantapl. nie podskakuj bo jeszcze Ci jakiegoś figurasa znajdę:hahaha: hahahhaha

 

Ha ha jak kiedyś będę potrzebowała to Ciebie o pomoc poproszę ha ha A tymczasem idę piwka się napić z moim dziadzusiem obiecuję za nic trzymać go ni będę ha ha.A jak dzisiaj mu zwróciłam uwagę,ze w jego wieku nie powinnien pić alkoholu to powiedział,że likier 30% to żaden alkohol ha ha tak jak bym mojego męża słyszała jak nie ma 40% to nie alkohol więc czuję się tu jak u siebie w domu ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wczoraj mogłam winko pic,,ale ja na winko:płacz:brrrrr     daleko od winka,,żadnego alkoholu powtarzam ,,żadnego w pracy,,rozpuszczone towarzystwo ,normalnie jak pies spuszczony ze smyczy,,pozwól to nie widzą końca,,,:hahaha: @jolantapl. masz przerwę ? pisz jak masz dzień,,ja się dzisiaj wyleguję ,,za gorąco nawet aby coś robić,,zresztą co tu robić,,jak jest przerwa to trzeba sie rozkosznie relaksowac,,, a wiem,że mi tylko przyjemności w głowie ,ale lepsze to od zgrzytania ,że wszystko zle i nie dobrze:hahaha:  więc i praca mi fajnie śmiga i ja sie dobrze czuję,bo przyjemności mogą być zawsze ,,też się rozpuscilam jak ten pies ze smyczy-hahahhahaha:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi dzień jak normalnie obiadek ugotowałam ,kawkę zrobiłam dziadkowi trochę dom ogarnęłam a ciepło tu u mnie okropnie popijam sobie takie extra soczki ha ha tu jest na bogato wreszcie trafiłam w moje klimatu tylko trochę mi smutno bo dzisiaj już sama będe spała ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. pisz i pisz, haha...a tak serio, jej rączka nie leciała na Twoją mysię? :płacz: zaraz pomyślisz, że za ciekawski jestem:hahaha: buziaki:love:

A proszę bardzo chętnie Ci odpowiem jej ręki nie poczułam na zadnej częsci ciała a za to moją bym ją  chętnie poszarpała bo darła się i rzucała jak opętana a potem rano powiedziała,ze i tak nic nie pamięta ha ha więc od dziś 0 spania ze zmiennikami powiem w firmie,ze chce wyjezdżac dzień wcześniej ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...