Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Blondi napisał:

Witaj! poczytaj sobie temat,,<<Dla stawiających pierwsze kroki" jest tutaj sporo tematów,,poczytaj sobie a dużo się dowiesz,,każdy z nas inaczej miał ten pierwszy raz-powodzenia

@erika też tutaj mam rower,,ale z gorki fajnie śmigać ale potem pod tą górę?:płacz::rozpacz: od razu rezygnuję z rowerka,,od razu,,:hahaha:

@Beata Giz trzeba trochę po schodach polatać i nigdzie nogi nie będą wchodzić,,zawsze dużo biegam po schodach i wsiadam na rower i smigam i zero czegokolwiek,,aż sama się dziwię ,że nic mnie nie boli,,taka jestem rozruszana??? hahahha  ostatnio śmigałam często na rowerku,,teraz mala przerwa ,,po gorach nie będę rowerkowac ,,za stara jestem na taki wysiłek:hahaha: za jakie grzechy

Jak regularnie jeżdżę, to jest dobrze, ale jak jest przerwa, to potem 5 km i zakwasy jak fiks ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie zarażać bólem jakiejś głowy:płacz: co Wam jest dziewczynki? wyjsc na zewnątrz i pooddychać świężym luftem,,, 

A mi tak pasuje ten rower ,,ale ja też usiądę w środku,,a @Łukasz będzie siedział pierwszy bo on ma mięsniaki tu i tam i pociągnie nas Wszystkie-hahaha zgoda Łukaszku? dam ci :jabłko: i :love: i sprawa zalatwiona,,,a  @Maria Jolanta już czas do domu i na te swaty ruszać bo cholera szkoda czasu ,,na obrazkach tylko będziesz oglądac??? a cialo jakie super ma nie jeden,,a ilu jest takich zwiotczałych grubasów:hahaha: już się nakręcam sama ,,,nie wiem tylko na co? nie mam czasu nawet  za bardzo,,,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cicho się zrobiło, tylko erika daje oznaki życia, no i Serenity. Maria Jolanta zagadana chyba ze zmienniczką, Blondi jeszcze oprowadza gości hotelowych po pokojach czy komnatach,.chyba, że romansuje na portalach, ech życie:p:hahaha: Ja też jeszcze 10 dni i pożegnam Kolonię,zawsze piękną.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszyscy i witaj @erika dzięki za :kawa: ,, nie mogę się obrobić  ,bo tyle się dzieje,,,wczoraj prawdziwy grill,,,:hahaha: steki wołowe australijskie-pycha,,wreszcie grilla miałam dobrego i tak popołudnie zleciało,,a że pokropiło to nikogo nie zniechęcilo do  grilla,, śniadanie ,obiad i kolacja ? i nic nie przygotowuję,,nieraz tak też jest fajnie,,ale mimo wszystko powiem jedno,,luksusy luksusami,,ale szczerze? wolę normalne rodziny ,,normalny tryb dnia,,fajnie mam ,nie powiem,,ale wolę chyba ludzi innego pokroju,,odnalazalam się tutaj szybko,mam fajne wakacje ale chcę czuć się potrzebna ,,a nie do towarzystwa? no! ale poznałam inny świat w opiece,, Miłej środy,,bardzo szybko mi tutaj czas leci,,już środa i niech leci ,,:love::serce:

@erika wczoraj oglądałam kota Monstrum,,,ogrom,,a wzrok miał taki ,,że lepiej nie podchodz,,bo Twoja kicia to słodka,,bo mała ,,hahhaha:hahaha: ja żadnego kota ,,nie!! bylam mała to wszystkie koty do domu ciągłam,,ale potem żadnego kota nie miałam nigdy,,tylko psy,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

mam fajne wakacje ale chcę czuć się potrzebna ,,a nie do towarzystwa?

Podpisuję się obiema rączkami. Mój urlop dzisiaj się kończy i niby fajnie, ale jakoś nie czuję satysfakcji.

Przy okazji zrobiłam wielkie oczy jak się okazało że babuszka ma demencję ! Troszkę jest rozkojarzona ale sądziłam że to wynika z jej wieku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką pijecie kawę w pracy? 

Ja zawsze kupowałam Jacobs albo Dalimayr . W domu kupuję w ziarnistą.

Przyjechałam tutaj i zmienniczka zagląda do pudełka :o  nie ma kawy dla Was . Poszłyśmy szybko do sklepu, ona sie rozgląda , och nie ma promocji i bach dla Nas najtańszą kawę:płacz: Mówiła,ze dobra . Jeziuś Maria :płacz:nie mogłam pić tej kawy a pdp tez jakoś tak z niesmakiem pił ale nic nie mówił. Dzisiaj zaglądam do żółtego worka a jest opakowanie po kawie Dalimayr ! :( No kuźwa takie śmieci nam kupiła .Jak tu nie mówić źle o zmienniczce ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...