Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i wrócilam- zarowno na forum jak i z urlopu- i juz pierwszy koszmar. Nie moge nawet prania normalnie zrobic. W koncu wybuchlam, bo juz mialam dosc sluchania w kolko o tym samym. Ciesze sie ze jest po robocie i sobie odpoczne psychicznie od tego calego cyrku. Musialam wspomoc sie tabletkami uspokajacymi, bo prawie zeszlam z tych nerwow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...preludium...och...gdy zjedliśmy lody, to potem Tiramisu, w końcu pracuję i zarabiam Geld...to nie tak, jak w PL , gdy piję piwo na krzywy ryj...:całus::hahaha:...a potem się rozstaliśmy.. mam do kogo wracać w PL, a spotkać się zawsze można w Polsce ,bo meszka niedaleko,w Trzebnicy:całus: a że nie jestem pies na na baby, jak wielu na portalach...więc nie bać się mnie dziewczyny i spotykać się ze mną na takich randkach...palcem nie dotknę i krzywdy nie zrobię:płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo tak- chcialam zrobic pranie, ale ze nie moge zaladowac calej pralki, bo pdp uwaza ze sie zepsuje to musialam na dwa podzielic. Uprzednio pytalam ja czy bedzie korzystac z pralki na co odpowiedziala, ze nie. No to robie drugie pranie a ona do mnie ze ona chciala zrobic pranie. Wtedy sie jeszcze kontrolowalam. Pozniej zaczela majstrowac przy pralce, bo nie potrafi cierpliwie usiedziec na 4 literach i wylaczyla i wlaczyla pralke, przez co caly proces musial byc powtorzony. W rezultacie pranie pralo sie 2 godziny i wtedy sie wkurzylam i powiedzialam zeby nie ruszala pralki poki sie pierze moje pranie, na co ona odpowiedziala, ze ona tu wszystkim rzadzi i ze to ja mam jej sluchac. Miedzyczasie chciala uprac swoje przescieradla w suszarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ale Ciebie nikt nigdy ,nie podejrzewał ,że jesteś pies na baby-hahaha:hahaha:  ale miałeś fajne spotkanie a takich spotkań sam na sam mamy bardzo mało w naszej pracy,,więc na pewno masz powera do działania teraz,,ok! ja może się skuszę na te randewu z Tobą ale ja mam większe wymagania,:płacz:Tiramisu może być  ,,auto -obojętnie jakie aby trochę pozwiedzać miasto i sklepy,,dobra kawa i pyszne ciacho tortowe,,i fajnie -wystarczy i oczywiscie udane zakupy zrobić w galeri i tam jeszcze małe co nie co:love: to teraz pracuj aby zarobić na te randewu,,,:hahaha: trzeba było sie nie chwalić jaki to jesteś grzeczny ,,teraz inne dziewczynki jeszcze zasypią Ciebie randkomanią,,,:płacz: tylko nie uciekaj z portalu,,o przepraszam z forum,,,:hahaha:

@makaroni co się dzieje,,to tylko pranie ,,głupie pranie,,wez zrób jak babka nie będzie widziec,,spokojnie ,,zle jest ,,jak Ty już sięgasz po uspokajacze ,,musisz powiedziec sobie ,że to nie moj dom i nie moje małpy,,niech rządzi babcia -to jej królestwo,,olej i zero stresu,,też się dziwię ,że wrócilaś tam  spowrotem,,ja bym nigdy w takie piekiełko nie wróciła,,,po co i na co,,to już ta rutyna Ciebie męczy i ta nuda tam i znowu te same problemy,,ale teraz już  nie dybajmy ,,teraz zjedz sobie czekoladę ,,uśmiechnij się i powiedz ,że nie będziesz zwracała na babci gadanie uwagi ,,niech przechodzi to gadanie obok Ciebie,,wyluzuj i staraj się nie denerwować bo naprawdę nie ma o co,,to tylko pranie,,niech babcia pierze gdzie chce ,,tacy sa co niektórzy PDP,,uświadom sobie ,że będziesz tutaj tylko przez chwilę i dasz radę,,a z babcią nie ma co się kłocić,bo będzie jeszcze bardziej ci robiła na zlośc,,a po co Ci to,,musisz dbać o swoje zdrowie ,,pomyśl o przyjemnosciach ,,jeszcze trochę i stamtąd wyjedziesz,,,trzymaj się dzielnie ,,pamiętaj -buzka :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@makaroni dokładnie tak : to tylko pranie. I zawsze lepiej odłożyć pewne czynności jeśli pdp się złości. Jutro już będzie inny temat. A grunt to unikać napięcia i niestety... niedobrze się denerwować na Pdp i to im okazać. Nie warto. Oby to jutro też zapomniała twoja Pdp.

I TY również . Dobrej nocy Tobie życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makaroni...pamiętam, że poprzednio z babką też miałaś problemy, tzn miała swoje fochy itd itd. Też mnie zastanawia, po co tam wróciłaś. Czy tylko jedna babcia czy dziadek potrzebuje opieki? Powiedz, co Ciebie tam trzyma? Głowa do góry, póki co:)

A wszystkim życzę spokojnej nocki:love::spioch: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co..? Moja PDP wymyślila że wróci do pracy dorywczej, będzie pilnować dzieci niepełnosprawne w szkole i ja rano będę ją zawodzic o 7 a potem po nią przyjadę☺️

Ale wogole to ona chce jeździć swoim autem i muszę pilnować kluczy, bo ciągle gada ze potrafi i że będzie jeździć a ma niedowlad i źle widzi itd itd.. Wymyśliła znów że w poniedziałek jedziemy do Fahrschule i weznie lekcje na automacie, to sobie auto sprzeda i kupi automat.. A najlepiej to jak instruktora przyciągnie do domu i pokaże że potrafi! 

Juz widzę zaskoczenie faceta jak się pojawi starsza pani o łasce że chce jezdzic☺️dobrej nocy wszystkim pa

Wiecie co..? Moja PDP wymyślila że wróci do pracy dorywczej, będzie pilnować dzieci niepełnosprawne w szkole i ja rano będę ją zawodzic o 7 a potem po nią przyjadę☺️

Ale wogole to ona chce jeździć swoim autem i muszę pilnować kluczy, bo ciągle gada ze potrafi i że będzie jeździć a ma niedowlad i źle widzi itd itd.. Wymyśliła znów że w poniedziałek jedziemy do Fahrschule i weznie lekcje na automacie, to sobie auto sprzeda i kupi automat.. A najlepiej to jak instruktora przyciągnie do domu i pokaże że potrafi! 

Juz widzę zaskoczenie faceta jak się pojawi starsza pani o łasce że chce jezdzic☺️dobrej nocy wszystkim pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...