Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Łukasz napisał:

Tak sobie myślę, w niedzielę będziemy wszyscy w  Polsce...spotkajmy się gdzieś w Polsce, gdzieś w centrum kraju i urządźmy sobie Wielką Opiekunkową Majówkę:hahaha:

:piwo::drink::lody:

Świetny pomysł!Ja bym bardzo chciała,ale mój chłop by mnie zabił:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę wybrać się w niedzielę na wycieczkę po Polsce ale z wnuczką bo córka wraca we wtorek.

Kopa potrzebuję, jakoś leniwa się zrobiłam nic mi się nie chce nawet drzemkę usiłowałam sobie uciąć i też mi się nie chciało. :hahaha:

Myślałam co napisać @Motylek....

I nie wiem, nie wiem.... Myślę że gdybym była w tak zaawansowanej chorobie to by mi ulżyło gdybym odeszła. I naprawdę wolałabym nie mieć w tym momencie przy sobie nikogo bliskiego. To znaczy wolałabym ale dla dobra bliskich wolałabym by był przy mnie ktoś obcy. Pomogłaś nie tylko chorej, pomogłaś też rodzinie która i tak cierpiała i będzie cierpiała.

 

Edytowane przez Maria Jolanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie narobiłam na głowie:płacz: miał być koks,jak na obrazku  -piękny blond,a wyszło ciemne nie wiadomo co!! masakra! nacudowałam sama sobie:hahaha: zmyje się jak co! zle nie jest,,trochę inaczej,,

Czy wszyscy w De świętują? a urlopowicze co porabiają? wszyscy po @Maria Jolanta dostali leniucha? :płacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

 

Myślałam co napisać @Motylek....

I nie wiem, nie wiem.... Myślę że gdybym była w tak zaawansowanej chorobie to by mi ulżyło gdybym odeszła. I naprawdę wolałabym nie mieć w tym momencie przy sobie nikogo bliskiego. To znaczy wolałabym ale dla dobra bliskich wolałabym by był przy mnie ktoś obcy. Pomogłaś nie tylko chorej, pomogłaś też rodzinie która i tak cierpiała i będzie cierpiała.

 

Dziękuję, dzięki Tobie inaczej na to wszystko spojrzałam... :serce:

@Łukasz to kiedy na to majówkowe :piwo: w PL ? i Gdzieeeeeeeeee? :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Czy wszyscy w De świętują? a urlopowicze co porabiają? wszyscy po @Maria Jolanta dostali leniucha? :płacz::hahaha:

Mi się dziś nawet rowerem nie chciało jeździć. :)

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Żadnych wieści z agencji od poniedziałku.

Mam coś takiego że czuję niepewność i stresuję się jak nie mam pracy. Nie znoszę tego uczucia.

 

Ja ma piczucie straconego czasu, to mnie zżera. Ciągle myślę ile lat straciłam przez rodziców i jeszcze teraz to siedzenie, ale trzeba sobie znaleźć jakieś zajęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz napisał:

Maria Jolanta .... super.. .to Blondi,Ty i ja i już będziemy w. ..trójkącie:płacz::hahaha:

a ja kocham Wrocław od 5. roku życia...nie miałem, a może i miałem...okazji, by tam zamieszkać. Ostatnia wizyta w marcu w ZOO i w Afrykarium

@Łukaszku jaki Ty tutaj scenariusz juz napisałeś:płacz::hahaha: rozstania a potem jakieś trójkąty i trójkąciki,,i ???? zadecydował co ma Blondi robić jak zjedzie do domu:płacz::hahaha: tak sobie to wyobrażasz:hahaha: hahahaha   może być nawet w Koziej Wulce-trójkąt,,,:płacz::hahaha: 

humorchlewik.gif

31 minut temu, Łukasz napisał:

Blondi, to może tak

images-3.jpeg.4ebb9de7cbab4d82f9cdcfc3f9754af1.jpeg

we Wrocławiu?

Akurat pośrodku drogi między Katowicamu a Poznaniem:love: :hahaha:Ty męża, a ja żonę zostawiamy w domu:hahaha:

Chcesz abym tutaj kogoś zgwałcila? zaraz?  :hahaha: ale nie powiem,,bardzo mi się podoba,,W samo Południe":love::serce:

@Maria Jolanta już  @Łukasz szuka pub ,,no dalej sobie kombinuje co z nami wyprawić,,najpierw upić abysmy na oczy nie mogły patrzec a potem ? tańce ,różance ,swawole do rana:płacz::hahaha: ja chyba z babcią się wybiorę,,to chodz będę fason trzymać,,

ale takie spotkanie gdzieś tam w środku Polski-super by było,,hahahha jestem za ,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Postanowiłam się zrobić na bóstwo. :hahaha:

18664521_1294685743983719_6851542733865819114_n.jpg

Teraz ja Ciebie już znajdę z zamkniętymi oczkami,,,nawet denka nie będą mi potrzebne:hahaha: śliczna jesteś,,:płacz::hahaha: my w ogóle z tego forum jesteśmy okazami jakich mało-hahahaha  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...