Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Blondi napisał:

@dunkin mnie tylko wypożyczalnia samochodów interesuje:hahaha: jeszcze wakacje ,,,:święty: skonczcie już o świętach bo trzeba pracować i nie ma to czy tamto,, komu święta to święta,,mnie nikt z liftu nie wyręczy:płacz:

@Blondi czytaj dalej art. , a że to na stronie wypożyczalni to nie ważne.... :) Mnie też sam. nie potrzebny. wolę rower....:d

Zmykam , muszę "chałpę" przed wyjazdem ogarnąć. :) Do usłyszenia...:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blondi napisał:

@dunkin mnie tylko wypożyczalnia samochodów interesuje:hahaha: jeszcze wakacje ,,,:święty: skonczcie już o świętach bo trzeba pracować i nie ma to czy tamto,, komu święta to święta,,mnie nikt z liftu nie wyręczy:płacz:

:hahaha::hahaha::hahaha: forumowe referencje,,,a wezmie agencja je pod uwagę? jak będzie wymyślać mi wynagrodzenie? :płacz:

Czemu miałaby nie wziąć ?:) każdy kombinuje jak może:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo Hallo Sindbad :hahaha:,,poszukiwany jest jeden opiekun,,zwie się @Łukasz -zapomniał się ze mną pożegnać:płacz::rozpacz: udostępnic neta i niech wpada na sekundę na forum,,,:płacz::hahaha: a może jedzie na  kuniu? :hahaha: to złapie wolny net ,,O.o

dismir4b.gif

jak poczyta to dopiero mi się oberwie:hahaha:

Ale ja nie lubię czekac,,jestem w gorącej wodzie kąpana,,więc jeszcze go dogonię ,,:hahaha: moj Arab to szybki bil,,dogonimy :hahaha:

blog_pi_851058_1683104_tr_928cb9f46f2ad30fe62702ce63839bfe7yv9.gif

Ja chyba też do domu dojadę,,muszę ,bo mi już bije na moją głowę:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jolantapl. napisał:

To co kochani dzisiaj mało nas na placu boju bo jedni w podróży inni się pakują jeszcze inni za referencjami ganiają to proponuję po:drink::piwo: co kto lubi na dobranoc:)

@jolantapl. a Ty wziełaś referencje z ostatniego wypadu urlopowego? :płacz: 

ja może likier:drink: wezmę,,bo ostatnio chodzi za mną cukier,,:( czemu? jakieś zachciewajki mam:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

@jolantapl. a Ty wziełaś referencje z ostatniego wypadu urlopowego? :płacz: 

ja może likier:drink: wezmę,,bo ostatnio chodzi za mną cukier,,:( czemu? jakieś zachciewajki mam:serce::love:

Sami mi dali:rozpacz::hahaha: już sobie pomyślałam,ze wiecej mnie nie chcą ale okazało sie inaczej i moja zmienniczka powiedziała,ze córka kazdej opiekunce referencje wystawia bo wiadomo kazdy ma inne plany jeden zechce wrócić inny już nie a referencje zawsze sa przydatne:).No to na zdrowie:drink:pod te referencje,zeby zawsze dobre były:)

Ale nie wiem co tam pisze:rozpacz::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapalm lampki u Wszystkich:hahaha: wszystkie czujki włączone i czas na :kawa::kawa::kawa: .Ja juz myślę ,że będzie to fajny dzień,,bez stresu oczywiscie,,ja dzisiaj się zabawię we fryzjerkę,,dobrze mi to wychodzi,,:hahaha: gębuchy usmiechnięte i już czwartek,,fajna i ładna data 25. Spokojnego Dnia pacującym ,wyjeżdzającym i urlopującym oraz dla tych co 1 dzień sa w pracy,aby odebrali dobre wrażenie i nie poddwali się,,:love::serce::hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Wszystkim w ten piekny, sloneczny poranek:love: zaraz napije sie :kawa: potem znowu:kawa: i przyjedzie zmienniczka a ja po 13tej do domku wiec gdybym nie mogla juz pisac to odrazu sie pozegnam :) trzymajcie sie kochane opiekunkowo ,urlopujcie sie spokojnie :) jak bede juz w domku to napewno sie odezwe duza buzka :całus::serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szerokaśnej drogi @kinga ,,jedz do tego domku,,jedz i baw  się cudnie z Jacusiem,,,odpoczywajcie najlepiej jak potraficie,,czyli :serce::love::hahaha:  nie zapomnij o naszym cudnym forum,,uspokajaczu :hahaha: bo mnie ono relaksuje i uspokaja na maxa,,bawi i weseli,,no poprostu z Wami jest drugi dom na wygnaniu-papapapapap całusy:love:

@Łukasz jak się dorwie w domku swojego nowego sprzętu ,,to dopiero nam pokaże ,co to znaczy mieć super okno na świat,,hahahha czekam na jego zadowolenie,,:hahaha:

@Maria Jolanta budz się ,,budz,,przyzwyczajaj się do porannych wstawań,,nie rozpuszczaj się za bardzo,,bo potem trudno nieraz wrócić na punktualnośc,,ale my jesteśmy w te klocki dobrzy,,dajemy radę,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

No to szerokaśnej drogi @kinga ,,jedz do tego domku,,jedz i baw  się cudnie z Jacusiem,,,odpoczywajcie najlepiej jak potraficie,,czyli :serce::love::hahaha:  nie zapomnij o naszym cudnym forum,,uspokajaczu :hahaha: bo mnie ono relaksuje i uspokaja na maxa,,bawi i weseli,,no poprostu z Wami jest drugi dom na wygnaniu-papapapapap całusy:love:

@Łukasz jak się dorwie w domku swojego nowego sprzętu ,,to dopiero nam pokaże ,co to znaczy mieć super okno na świat,,hahahha czekam na jego zadowolenie,,:hahaha:

@Maria Jolanta budz się ,,budz,,przyzwyczajaj się do porannych wstawań,,nie rozpuszczaj się za bardzo,,bo potem trudno nieraz wrócić na punktualnośc,,ale my jesteśmy w te klocki dobrzy,,dajemy radę,,:hahaha:

Kochana @Blondinapewno odezwe sie jak przyjade i bede pisac do Was z urlopu, dziekuje za dobre slowo z Wami jest mi tutaj lepiej dziekuje jeszcze raz do nastepnego popisania opiekunkowo buzka:serce::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam wszystkim. Przepraszam, że tak długo się nie odzywałam ale dostałam zlecenie w Polsce, w moim rodzinnym mieście - niestety bez internetu :( Popracowałam aż miesiąc.....

Co słychać w De? :) Może mała :kawa: ? Upiekłam Wam pyszne :ciacho: tak mi tego tutaj brakowało bo pdp nie lubiła słodkości i się nie popisałam ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie dochodzę do siebie... Opiekowałam się Panią w stanie terminalnym... ciężkie przeżycie....

 

Pewnie zacznę szukać znowu najpierw w PL a jak nie wypali do DE - ale na jesień jak już... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylek za nami zatęsknił,,:płacz: ale My za Tobą też,,,wiesz jak bardzo?:hahaha: jasne ,że kawa zawsze  i ciasteczko:kawa::ciacho:,,dawaj te swoje ciasteczka,, Motylek i w Polsce nie ma neta? jak dobrze ,że mam internet w Pl,,na telefonie mam tak dużo ,że podlączam pod laptop i zawsze mam wszędzie tego neta,,nawet mi starcza,,no nie ,,podwyższyłam sobie o 10GB ,,teraz mam dosć,,na pobyt w domku,,,och ten net!! ale bez niego nigdzie się już nie ruszę,,pisz co mialas za zlecenie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Motylek za nami zatęsknił,,:płacz: ale My za Tobą też,,,wiesz jak bardzo?:hahaha: jasne ,że kawa zawsze  i ciasteczko:kawa::ciacho:,,dawaj te swoje ciasteczka,, Motylek i w Polsce nie ma neta? jak dobrze ,że mam internet w Pl,,na telefonie mam tak dużo ,że podlączam pod laptop i zawsze mam wszędzie tego neta,,nawet mi starcza,,no nie ,,podwyższyłam sobie o 10GB ,,teraz mam dosć,,na pobyt w domku,,,och ten net!! ale bez niego nigdzie się już nie ruszę,,pisz co mialas za zlecenie,,

Mam tak archaiczny telefon, że żaden net tam nie śmignie. Zato przeczytałam regał książek :d 

@Blondi A zlecenie...hardcorowe. Rodzina miała świadomość, że stan jest ciężki ale lekarze dawali Pani więcej czasu niż wyszło. Niecały miesiąc, rak w meeega zaawansowanym stadium.Domowe hospicjum na koniec.Nie życzę nikomu by ktoś umarł w taki sposób na jego rękach w środku nocy... Dlatego muszę dojść do siebie, ponoć najgorzej jak to się dzieje pierwszy raz. Czy ja wiem... 

Może "mój" dziadek z Bawarii dojdzie do siebie to wyjadę znów tam gdzie było mi dobrze.  Na razie projekt się zaczyna za kilka dni więc dopiero na jesień. No i szukam czegoś lekkiego w PL bo moje plecy jeszcze jako tako nie mówiąc o psychice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motylek wiem cos o tym:płacz:,,ale psycha jest silna i nie poddawac się,,bo życie toczy sie dalej,,czas leczy wszystkie rany i głowa do góry,,wiem ,że nie jest lekko,,będzie dobrze,,dobrze,że masz dzieciaki i rodzinę i to też bardzo pomaga-trzymaj się Motylku i szybko dochodz do całkowitego zdrówka:serce:

A ja działam na całego,,nie mam czasu na pracę to raz,,nawet na forum brakuje mi czasu,,ale za to jakie oferty wyszukuje za astronomiczne kwoty,,kosmos,,ale potem opiszę co i jak,,:hahaha:zarobić 1600 euro? fajnie co? za te prace co mam np, teraz,,,można,,trzeba tylko odważnie iśc na przód,,to właśnie robię,,nie będe sie patyczkowac z niczym,,dam radę wszędzie,,:hahaha:zobaczymy co mnie spotka ,,ale ja lubię mieszać,,szukać i pytać i zmiany,,szukam poprostu lepszej płacy,,to chyba normalne,,jak się da ,,to czemu nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...