Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Florcia napisał:

Sklepy zamknięte  z powodu dnia świątecznego w Niemczech, przypadającym w tym roku na dzień 5 maja- Christi Himmelfahrt (Wniebowstąpienie Pańskie). Spokojnego dnia:)

Dzięki:) ja nie wiedziałam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Adamie:), chce się spać w maju i to jeszcze jak! Tak naprawdę, to szkoda każdego majowego dnia, zwłaszcza poranków, bo dla mnie są one najpiękniejsze w całym roku.:love:

Teraz nad Renem jest na pewno pięknie. Pozdrawiam!

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żebyś wiedziała ,planuje ze swoim PDP  wypad statkiem do Koblenz-ponoć są piękne widoki.--pozdrawiam:) a na marginesie ,czy Polacy też by nie mogli to zrobić,no ale Polakom nic się nie opłaca ,tylko wszystko zamknąć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamos1 napisał:

śpiochy  wstawać ,bo dziadki głodne, u mnie piękna pogoda  jade nad Ren ,piękne widoki .Pozdrawiam.

Ja też planuję wycieczkę nad Ren, ale nie dziś. Mam gości. Kolezanka z podstawówki mnie odwiedzi, ponieważ niedaleko mieszka. Ren masz jeszcze do zaliczenia;). Parę lat temu tu byłam

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adamos1 napisał:

żebyś wiedziała ,planuje ze swoim PDP  wypad statkiem do Koblenz-ponoć są piękne widoki.--pozdrawiam:) a na marginesie ,czy Polacy też by nie mogli to zrobić,no ale Polakom nic się nie opłaca ,tylko wszystko zamknąć!

Witaj Adamie:) super że możesz ze swoim PDP spędzać miło czas poza domem! Ja dopiero zaszaleję za 2 tygodnie nad jeziorem Muritz .Pozdrawiam :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:) Pracowałam w Rhens koło Koblenz piękne okolice.Miałam nadzieje że będę tam jeździła częściej ale rodzina oddała babcię i nie popłynęłam statkiem po Renie a jest czego żałować.Spacery nad Renem nie zapomniane:) 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamos1 napisał:

żebyś wiedziała ,planuje ze swoim PDP  wypad statkiem do Koblenz-ponoć są piękne widoki.--pozdrawiam:) a na marginesie ,czy Polacy też by nie mogli to zrobić,no ale Polakom nic się nie opłaca ,tylko wszystko zamknąć!

Adaś, podróż do Koblencji to bardzo dobry pomysł, jest tam pięknie, tam rzeka Mozela wpływa do Renu i w tym miejscy na rogu stoi wielki pomnik cesarza niemieckiego - Wilhelma I (Hohenzollerna). Miłej podróży!

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to za poprzednie krzywdy ha ha ---tzn.  miałem dobre stele ,po roku i dziadków pochowałem a ten jest jeszcze w miare młody.miałem taką artystke( była rzeżbiarką  ,malarką),dosłownie i w przenośni  ,była 22.00 jestem w łóżku a ona do mnie...Adam ,czy nie pójdziesz ze mna jeszcze na spacer?,nie wytrzymałem długo, byłem tam m-c!Jak się trafi ,jak w ToTo!  ha ha.Mężowi  na koniec (nie żyła z nim) ale mieszkał z nią,powiedziała ,że ją podrywałem,no ico z tym" fantem "zrobić  ha ha.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamos1 napisał:

i zapowiedziana wycieczka z Bonn do Linzu ,chciałem do Koblenz ,ale trochę za daleko.ale i tak jestem zadowolony.

13173731_1094171460644362_721740177664098439_n.jpg

a to mój PDP    wycieczka  Bonn-Linz.  Pogoda dopisała.

13166003_1094217023973139_5248665684793613617_n.jpg

Takiemu to dobrze ...Pozdrawiam :)

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.05.2016 at 02:17, adamos1 napisał:

nad Renem

03.05.2016 - 1.jpg

adamos jaki Ty jesteś piękny! jak młodzieniaszek! super wyglądasz,a jaka figura -brawo!

nie podlizuję się ,ale foto robił Ci chyba jakiś profesjonalista -dla mnie ok!

5 godzin temu, adamos1 napisał:

i zapowiedziana wycieczka z Bonn do Linzu ,chciałem do Koblenz ,ale trochę za daleko.ale i tak jestem zadowolony.

13173731_1094171460644362_721740177664098439_n.jpg

a to mój PDP    wycieczka  Bonn-Linz.  Pogoda dopisała.

13166003_1094217023973139_5248665684793613617_n.jpg

Fajnie i też się uśmiechnęłam do Ciebie,,,Fajny PDP -teraz wiem już na 100% ,że był casanową-to widać po nim-przystojny facet,,,a gdzie :piwo:albo :kawa: tak o suchym pysku?

ale powiem jedno,,,jesteś wspaniały jako opiekun -uśmiech i radośc z Ciebie bije a to się liczy i brawo za odwagę pokazania nam zdjęc-a to się bardzo rzadko zdarza,,,,masz u mnie niesamowite plusy,,,kolego z forum,,

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondi,dzięki za te słowa ,powiedz czego mam się wstydzić,wstyd to kraść a nie pracować w odróżnieniu do pewnego faceta z Agencji ,który mi odpisał ,że jako facet powinienem szukać innej pracy,była w tym nuta pogardy dla osób wykonujących tą pracę,odpisałem mu ,ale € Ci nie śmierdzą!no bo cóż miałem odpisać.Jeszcze raz pozdrawiam-Adam.:kawa::lody:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też podziwiam Adama, tak długo pracuje i nawet nie widać po nim zmęczenia pracą. Adam, dobrze, że popłynęliście w ogóle, na trasie do Linzu na pewno też było przyjemnie a do tego pogoda dopisała a to jest najważniejsze:).

Twój PDP dobrze wygląda i faktycznie całkiem "młodo":).

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Florcia napisał:

I ja też podziwiam Adama, tak długo pracuje i nawet nie widać po nim zmęczenia pracą. Adam, dobrze, że popłynęliście w ogóle, na trasie do Linzu na pewno też było przyjemnie a do tego pogoda dopisała a to jest najważniejsze:).

Twój PDP dobrze wygląda i faktycznie całkiem "młodo":).

już chwilami mam też tego dosyć ,ale co się nie robi dla rodziny,a PDP ma dopiero 74 lata ,ale z chorobą to różnie bywa ,bywałem u młodszych od siebie.Teraz jade za tydzień na dwa tygodnie do domu.Pozdrawiam.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Adaś, nareszcie!:) To już będzie "zimna Zośka" jak do domu wrócisz:o. Jakby tego było mało, to w tym roku 15 maja jeszcze będą Zielone Świątki:cool:.

W Niemczech dwa dni świąt 15 i 16 maja, Pfingsonntag i Pfingsmontag! Pozdrawiam.

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...