Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Andreaa napisał:

Taaaa........ ja mam juz problemy ,zeby trafic palcem w klawiature,bo slepne, a co dopiero faceta .

Jestem uziemiona od 25 lat ,juz nie szukam,bo boje sie,ze na gorszego trafie hahahahaaa......,a tego to chociaz juz znam pd A do Z. Niespodzianek brak ;))))

 Dobry chlopak,juz sprawdzony,to siedze i tak do smierci siedziec przy nnim bede :-)

Znam ten "ból"...już 30 lat etopiryna nie pomaga...:haha:Ale masz rację...lepszy wróg znany, niż nie znany...:szydera: Oby tylko zupa nie była nigdy za słona...:szydera:  A resztę można kupić za pieniądze...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Znam ten "ból"...już 30 lat etopiryna nie pomaga...:haha:Ale masz rację...lepszy wróg znany, niż nie znany...:szydera: Oby tylko zupa nie była nigdy za słona...:szydera:  A resztę można kupić za pieniądze...:szydera:

Ja przeszlam na silniejsze przeciwbolowe  i tez nie pomagaja :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Znam ten "ból"...już 30 lat etopiryna nie pomaga...:haha:Ale masz rację...lepszy wróg znany, niż nie znany...:szydera: Oby tylko zupa nie była nigdy za słona...:szydera:  A resztę można kupić za pieniądze...:szydera:

Tez to znam, ale juz nie boli:haha:

Zmienilam swiatopoglad i jestem zdecydowanie za czysta relacja(wg Giddensa). Trzeba sobie stawiac wysoko poprzeczke, jak to mowi moj synek:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Była zachwycona, bo to nie ona musiała ten przypalony piekarnik szorować...:haha:

A ja mogę szorować zapyziały piekarnik. Przynajmniej widać efekt. A wieczne sprzątanie gdy po kilku godzinach znów brudno. Nie lubię...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja mogę szorować zapyziały piekarnik. Przynajmniej widać efekt. A wieczne sprzątanie gdy po kilku godzinach znów brudno. Nie lubię...

A miałaś już tak? Co trzeba zrobić żeby po kilku godzinach było znowu brudno?:szok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magdzie napisał:

Ta??.

Ostatnio zajrzalam gdzies , no i to co przeczytalam nie bylo na 5, choc tak sie zowie.Pisal o tlustych kobietach , aby sie za siebie na wiosne wziely, normalnie szczeka mi opadla .

 

Oj tam , oj tam. Ten pan az sie prosi o rade i sam nie wie dlaczego.

W sumie dobrze, ze go tu nie ma, bo zdrowsza jestem.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maria Jolanta napisał:

A ja mogę szorować zapyziały piekarnik. Przynajmniej widać efekt. A wieczne sprzątanie gdy po kilku godzinach znów brudno. Nie lubię...

Ja mam to samo :d Lubię doprowadzać rzeczy do stanu pierwotnego , nawet jak kosztuje mnie to dużo wysiłku O.o ale jak sobie w domku posprzątam i za chwilkę widzę bałagan to dostaję wściekłego szału :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czyli mamy powód do świętowania...niepełny desant...:haha:

Nie, nie az tak, gafe moze kazdy strzelic, bo to normalne, ludzkie.

.Cudze problemy mnie nie obchodza(w sensie, kazdy musi sam je rozwiazac).

Brak taktu  na mnie dziala jak...plachta na byka i robie sie niegrzeczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Nie, nie az tak, gafe moze kazdy strzelic, bo to normalne, ludzkie.

.Cudze problemy mnie nie obchodza(w sensie, kazdy musi sam je rozwiazac).

Brak taktu  na mnie dziala jak...plachta na byka i robie sie niegrzeczna.

Ojć....to muszę zmienić takt na 4/4 ...bo do tej pory leciałam 2/4...;) Mam nadzieję, że gra? :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

I kto tu radzi się odkompleksić? ;) Dziewczyna, która swój bębenek dostrzega...:szydera: Jak przestaniesz go widzieć, to znaczy, że jesteś uleczona...:oklaski: 

Ale jak stóp nie widzę?:):):)On jest na pierwszym planie.Bandzioch jeden!Ja nie mam kompleksów,wyleczyłam się tryliardy lat temu:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A miałaś już tak? Co trzeba zrobić żeby po kilku godzinach było znowu brudno?:szok: 

Tutaj 2-3 razy dziennie sprzątam kuchnię. Podłoga nie zdąży wyschnąć jak Kasieńka bucikami na niej wzorki robi adywanik ozdabia resztkami jedzenia. :haha: Ja mam kota na tle porządków w kuchni i łazience. :haha:Resztę sprzątam raz na tydzień i wystarczy.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Ale jak stóp nie widzę?:):):)On jest na pierwszym planie.Bandzioch jeden!Ja nie mam kompleksów,wyleczyłam się tryliardy lat temu:)

To osiądź, nogi na krzesełko i stopy zobaczysz...:haha: A bandziocha swojego pokochać trzeba i już jest cudnie...:oklaski: Ja moje worki skórno-tłuszczowe lubię...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ojć....to muszę zmienić takt na 4/4 ...bo do tej pory leciałam 2/4...;) Mam nadzieję, że gra? :d

Nie, w zadnym wypadku sie nie zmieniaj:d

To nie metrum jest wazne, ale ta kreska oddzielajaca, dotad, nie dalej:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To osiądź, nogi na krzesełko i stopy zobaczysz...:haha: A bandziocha swojego pokochać trzeba i już jest cudnie...:oklaski: Ja moje worki skórno-tłuszczowe lubię...;)

Tego akurta kawałka to nie za bardzo kocham bo to pozostałość po zabiegu,taki inny kawałek niż mój osobisty bandzioch:)Ma się wchłonąc niby,do roku czasu,no to jeszcze ,ale i tak go nie lubię:(Resztę ,tę stałą  akceptuję:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...