Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Andreaa napisał:

W miejscu,gdzie  bylaby ograniczana moja swoboda osobista,nie pracowalabym.

Co do samych pdp-nych  ,nie moge miec zdania,bo to ludzie zwyczajnie chorzy,to i maja swoje wariactwa. 

Wspomnialam jedna pdp-na w moim poscie,ktora faktycznie  zwracala uwage  na opiekunke,to byla kobieta 64L,bez demencji,bardzo elegancka.

 Z drugiej strony tez bym nie jadla,jak by mi kobieta ,,uflejtuszona" jedzenie gotowala. 

Ja jestem obrzydliwa i nic na to nie poradze,tak juz mam. Zaraz wyobrazam sobie,jak ona to jedzenie przygotowuje i nie przelkne. 

Wiadomo,ze sterylnym byc nie mozna,ale podstawowe zasady higieny zachowac trzeba.

Dokladnie ....  Piernik zrobil WAM ktos awanture ze naczynia po plynie ..plukacie w czystej wodzie ????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

I kto tu radzi się odkompleksić? ;) Dziewczyna, która swój bębenek dostrzega...:szydera: Jak przestaniesz go widzieć, to znaczy, że jesteś uleczona...:oklaski: 

Oj tam, ja swoje zylaki widze...Inni w moim wieku tez maja, a malolaty jeszcze nie, ale ani sie obejrza i beda ogladac u siebie...:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

Mam koleżankę co już ze 4x sobie operował i dupa:(Z rok spokoju i wyłażą od nowa.nic nie poradzisz.Można się Rutinoscorbinem posiłkować ,będa miej wypukłe i widoczne ,ale to jak z halluxami-nie zlikwidujesz do końca.Poza tym ,moja droga,żylaki sa zazwyczaj z tyłu i na parterze:)Nie widzisz ich:)A ja mój bęben codziennie i żyję:) Najważniejsze jest zdrowie a nie tam jakieś cuda wianki.Z tym się da żyć:)Raz dwa się mnie tu odkompleksić!!!Nu nu nu.

Jest takie przysłowie....." baba bez brzucha to jak garnek bez ucha " :d

A jak wiadomo przysłowia są mądrością narodu.....i tego się trzymajmy.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, anna5826 napisał:

Dokladnie ....  Piernik zrobil WAM ktos awanture ze naczynia po plynie ..plukacie w czystej wodzie ????

Nie zmywam recznie,wszystko  do zmywarki wkladam.

Sama wiesz,ze sa tacy pdp-ni,ze nie wiem jak opiekunka staralaby sie,to i tak nie dogodzi.

A to jedzenie za zimne,a to za miekkie,a to za twarde,  itp...

Nastepnym razem powiedz,ze trzeba plukac w czystej wodzie,bo plyny do mycia naczyn sa trujace i skracaja zycie.

Mnie sie wydaje,ze tu nie chodzilo tak bardzo o to plukanie,tylko o to,ze woda  droga .

 

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Nie zmywam recznie,wszystko  do zmywarki wkladam.

Sama wiesz,ze sa tacy pdp-ni,ze nie wiem jak opiekunka staralaby sie,to i tak nie dogodzi.

A to jedzenie za zimne,a to za miekkie,a to za twarde,  itp...

Nastepnym razem powiedz,ze trzeba plukac w czystej wodzie,bo plyn do mycia naczyn sa trujace i skracaja zycie.

Mnie sie wydaje,ze tu nie chodzilo tak bardzo o to plukanie,tylko o to,ze woda  droga .

 

Juz jestem w DOMKU ... po takim wszystkim co nie zrobie to ZLE ba nawet z kilkuletniej przypalenizny kazala mi piekarnik szorowac ... ups poszlam po SWOJE rekawiczki i tez AWANTURA - bo to moje fanaberie .... tu wrzuca podpaske i za chleb chwyta ... brrr ..przepraszam WAS przed OBIADEM ... bo wg mnie to bardzo OBRZYDLIWE ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

I kto tu radzi się odkompleksić? ;) Dziewczyna, która swój bębenek dostrzega...:szydera: Jak przestaniesz go widzieć, to znaczy, że jesteś uleczona...:oklaski: 

Podobno nie trzeba skupiac sie na swoich kompleksach,bo  wtedy nawet ubrania zle dobieramy,by to co nam sie nie podoba -ukryc. Wtedy popelniamy bledy i zakrywamy swoje walory.

Trzeba postepowac odwrotnie. Skupic sie na kawalku  pieknego naszego ciala i to uwydatniac,wtedy reszta sama do ,,lamusa" wizualnie odejdzie. Bedziemy sie lepiej czuly.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, anna5826 napisał:

Juz jestem w DOMKU ... po takim wszystkim co nie zrobie to ZLE ba nawet z kilkuletniej przypalenizny kazala mi piekarnik szorowac ... ups poszlam po SWOJE rekawiczki i tez AWANTURA - bo to moje fanaberie .... tu wrzuca podpaske i za chleb chwyta ... brrr ..przepraszam WAS przed OBIADEM ... bo wg mnie to bardzo OBRZYDLIWE ....

Nie mysl juz o tym co bylo. Skup sie na nastepnej Stelli i postaraj wiecej dowiedziec sie o przyszlym pdp-nym. 

Wiesz juz jak moze byc zle,i bazujac na doswiadczeniu wypytaj Agencje o wszystko,a  dla pewnosci mozesz poprosic o numer tel. do pani ,ktora juz na zleceniu jest i wiecej dowiedziec sie ,zeby w bagno znowu jakies nie trafic.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Andreaa napisał:

Podobno nie trzeba skupiac sie na swoich kompleksach,bo  wtedy nawet ubrania zle dobieramy,by to co nam sie nie podoba -ukryc. Wtedy popelniamy bledy i zakrywamy swoje walory.

Trzeba postepowac odwrotnie. Skupic sie na kawalku  pieknego naszego ciala i to uwydatniac,wtedy reszta sama do ,,lamusa" wizualnie odejdzie. Bedziemy sie lepiej czuly.

Dobrze prawisz :zwyciezca: Dodam jeszcze , że trzeba sobie uświadomić , że nie ma ludzi idealnych :tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Andreaa napisał:

Nie mysl juz o tym co bylo. Skup sie na nastepnej Stelli i postaraj wiecej dowiedziec sie o przyszlym pdp-nym. 

Wiesz juz jak moze byc zle,i bazujac na doswiadczeniu wypytaj Agencje o wszystko,a  dla pewnosci mozesz poprosic o numer tel. do pani ,ktora juz na zleceniu jest i wiecej dowiedziec sie ,zeby w bagno znowu jakies nie trafic.

Opiekunka wrecz byla zachwycona praca .... ????  :hura:uleglam namowom ..chociaz wyslalam smsa ze rezygnuje .... Wtedy uslyszalam STEK ZALET ... Mam doswiadczenie ... wlosow nie wyrywam ... z "rozpaczy " .... Tylko Czemu tak Kobiety klamia ????

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, violka napisał:

Dziewczyny . Żylakom lepiej zapobiegać jak leczyć . Najlepsza metoda , to wylegiwanie się z nóżkami do góry :d Jak ją stosuję i mogę potwierdzić jest skuteczna :haha:

Wprawdzie akurat tego problemu nie mam ...slyszalam ze to dziedziczne ..moze je miec nawet osoba 20 letnia .....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, awe59 napisał:

Jest takie przysłowie....." baba bez brzucha to jak garnek bez ucha " :d

A jak wiadomo przysłowia są mądrością narodu.....i tego się trzymajmy.

Ta??.

Ostatnio zajrzalam gdzies , no i to co przeczytalam nie bylo na 5, choc tak sie zowie.Pisal o tlustych kobietach , aby sie za siebie na wiosne wziely, normalnie szczeka mi opadla .

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, anna5826 napisał:

Opiekunka wrecz byla zachwycona praca .... ????  :hura:uleglam namowom ..chociaz wyslalam smsa ze rezygnuje .... Wtedy uslyszalam STEK ZALET ... Mam doswiadczenie ... wlosow nie wyrywam ... z "rozpaczy " .... Tylko Czemu tak Kobiety klamia ????

Każdy ma inna wizję fajnej Stelli , więc  może faktycznie była zachwycona :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, violka napisał:

Dobrze prawisz :zwyciezca: Dodam jeszcze , że trzeba sobie uświadomić , że nie ma ludzi idealnych :tak2:

 

Pewnie ,ze nie ma. 

A te wszystkie gwiazy,gwiazdeczki ? Ile ich ci stylisci kosztuja,by wszystko pozakrywac.:oklaski:

:święty: A my nie musimy na stylistow wydawac,bo jestesmy piekne same  w sobie.

Dla faceta i tak sie liczy tylko tylek i cycki........ A to kazda z nas ma przeciez? ;););)

Edytowane przez Andreaa
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo brudasy albo kompleksy. :haha:

Kompleksy mam jakieś ale przyzwyczaiłam się do nich tak bardzo że tylko czasem sobie o nich przypominam. :szydera:

Moja Kasieńka wszystko sama myje. W zimnej wodzie i bez płynu. :haha:Za to ściereczki wiesza do suszenia namiętnie. A potem chowa do torebki. :szydera: Na szczęście jest zmywarka więc poprawiam i gitarra. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Magdzie napisał:

Ta??.

Ostatnio zajrzalam gdzies , no i to co przeczytalam nie bylo na 5, choc tak sie zowie.Pisal o tlustych kobietach , aby sie za siebie na wiosne wziely, normalnie szczeka mi opadla .

 

Musi lubi " wieszaki "  :szydera:  ja tam wolę jak mam mięciutko....znaczy się w przytulaniu tylko.....:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Andreaa napisał:

Pewnie ,ze nie ma. 

A te wszystkie gwiazy,gwiazdeczki ? Ile ich ci stylisci kosztuja,by wszystko pozakrywac.:oklaski:

:święty: A my nie musimy na stylistow wydawac,bo jestesmy piekne same  w sobie.

Dla faceta i tak sie liczy tylko tylek i cycki........ A to kazda z nas ma przeciez? ;););)

No coś Ty :o Mężczyzni zwracają uwagę  tylko i wyłącznie na intelekt kobiet :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...