Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, foczka63 napisał:

Lucyna   i Mirelka.Co Wy dziewczyny?Nogami się tak przejmujecie?To nie Polska,nikttu sięza waszymi nogami i strojami oglądać nie będzie,chyba ,że druga Polka he he.Tu nikt nie zwraca uwagi na to w co idziesz ubrana.Na dobra sprawę nawet przemarsz przez środek miasteczka w stroju kapielowym nie zrobiłby na Niemiaszkach wielkiego wrażenia:)

Niemcy to idealne miejsce na leczenie wszelkich kompleksów związanych z niedostatkami figury,czy to prawdziwymi czy urojonymi.Jak ja tu na basen idę to się czuję od razu jak modelka jak widzę jakie zgrabne inaczej bez żadnego zawstydzenia chodzą po plaży:)

Ja nie mam kompleksów figurowych...:haha:Chciałam koleżankę @Magdzie pozytywnie zmotywować...:szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ja nie mam kompleksów figurowych...:haha:Chciałam koleżankę @Magdzie pozytywnie zmotywować...:szydera: 

Koleżankę Magdzie miałam przyjemnośc raz widzieć na Skypie i nie zauważyłam niedostatków figurowych:)Koleżanka Magdzie niech się dookoła weźmie rozejrzy jakie kaszaloty chodzą po niemeickich ulicach to jej zaraz wszystkie kompleksy miną:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Blondi napisał:

Witam. ,jadę ,ciągle w podróży,2dni w Pl,cudowne ,kielbacha rewelacja w Pl, a już teraz jade na poludnie De,zachacze Bodenskie Freiburg,i inne landy,napewno Francję, oj dzieje sie dzieje ale wszystko w dobrym kierunku,a czasu brakuje ,dzien za krótki,buziaki:love: 

 

To zajedź do mnie po drodze...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Koleżankę Magdzie miałam przyjemnośc raz widzieć na Skypie i nie zauważyłam niedostatków figurowych:)Koleżanka Magdzie niech się dookoła weźmie rozejrzy jakie kaszaloty chodzą po niemeickich ulicach to jej zaraz wszystkie kompleksy miną:)

Mnie tylko te zylaki przeszkadzaja , co z tego jak mialam robiony zabieg, a po kilku latach wychodza zas .Druga rzecz , przyznaje sie bez bicia - nie dbam o nogi , tzn nie nosze zadnych rajstop uciskowych itp :(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Co ty za hardcore opisujesz? :szok: Przed obiadem chcesz nas ustrzec, czy jak? :haha:

Bo niby Niemki potrafia krytykowac POLKI a co same robia ....  ???  Skarzylam sie na problemy zoladkowe widzac te ichsine zwyczaje ....:hura:a jaka figurke mozna osiagnac .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magdzie napisał:

Mnie tylko te zylaki przeszkadzaja , co z tego jak mialam robiony zabieg, a po kilku latach wychodza zas .Druga rzecz , przyznaje sie bez bicia - nie dbam o nogi , tzn nie nosze zadnych rajstop uciskowych itp :(

Mam koleżankę co już ze 4x sobie operował i dupa:(Z rok spokoju i wyłażą od nowa.nic nie poradzisz.Można się Rutinoscorbinem posiłkować ,będa miej wypukłe i widoczne ,ale to jak z halluxami-nie zlikwidujesz do końca.Poza tym ,moja droga,żylaki sa zazwyczaj z tyłu i na parterze:)Nie widzisz ich:)A ja mój bęben codziennie i żyję:) Najważniejsze jest zdrowie a nie tam jakieś cuda wianki.Z tym się da żyć:)Raz dwa się mnie tu odkompleksić!!!Nu nu nu.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Magdzie napisał:

Mnie tylko te zylaki przeszkadzaja , co z tego jak mialam robiony zabieg, a po kilku latach wychodza zas .Druga rzecz , przyznaje sie bez bicia - nie dbam o nogi , tzn nie nosze zadnych rajstop uciskowych itp :(

Maja jakis nowy srodek ...bo to sie robi przez zator zyl .... Czytalam cos kiedys o tym ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...zapomniałam napisać...dzwonili do mnie z firmy coby uzupełnić kwestionariusz osobowy. No i odpytywali jaki rodzaj kuchni stosuję, jakie mięsa używam, jakie ryby, smażone, duszone, czy pieczone...:szok: A to woda na mój młyn...:haha: I usłyszeli, oj usłyszeli, że żaden Szwajcar na mojej diecie nie utyje...:szydera: I to nie ze skąpstwa...:szydera: I jeszcze musiałam o ciastach powiedzieć...to wykład dałam o bezglutenowcach, celiakach, alergikach i innych...rodzaje mąk wymieniłam, zamienniki cukru...chyba mieli dosyć słuchania...:szydera: To mam spokój...na razie...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, anna5826 napisał:

NIO ...a gdy sie podopieczna daje tylko raz na tydzien kapac i to w czepku ...bo 1raz na 2 tyg myje glowe u fryzjera .... Kapiel trzeba brac po kryjomu ????  Wiec skoro swit trzeba robic myk do lazienki ... i tusz ..dusz... sznel sznel ...:hura:

W miejscu,gdzie  bylaby ograniczana moja swoboda osobista,nie pracowalabym.

Co do samych pdp-nych  ,nie moge miec zdania,bo to ludzie zwyczajnie chorzy,to i maja swoje wariactwa. 

Wspomnialam jedna pdp-na w moim poscie,ktora faktycznie  zwracala uwage  na opiekunke,to byla kobieta 64L,bez demencji,bardzo elegancka.

 Z drugiej strony tez bym nie jadla,jak by mi kobieta ,,uflejtuszona" jedzenie gotowala. 

Ja jestem obrzydliwa i nic na to nie poradze,tak juz mam. Zaraz wyobrazam sobie,jak ona to jedzenie przygotowuje i nie przelkne. 

Wiadomo,ze sterylnym byc nie mozna,ale podstawowe zasady higieny zachowac trzeba.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magdzie napisał:

Mnie tylko te zylaki przeszkadzaja , co z tego jak mialam robiony zabieg, a po kilku latach wychodza zas .Druga rzecz , przyznaje sie bez bicia - nie dbam o nogi , tzn nie nosze zadnych rajstop uciskowych itp :(

Żylaki usuwane wracają...niewydolność żylna jest wstrętna. Znajdź dobrego flebologa i spróbuj innych metod leczenia. Ja tak zrobiłam...nie dałam sobie nic wyciąć, bo do każdej cząstki mego ślicznego ciała jestem głęboko przywiązana...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, anna5826 napisał:

Bo niby Niemki potrafia krytykowac POLKI a co same robia ....  ???  Skarzylam sie na problemy zoladkowe widzac te ichsine zwyczaje ....:hura:a jaka figurke mozna osiagnac .....

Ja tam wolę figurkę piękną innymi metodami utrzymać...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Aaaa...zapomniałam napisać...dzwonili do mnie z firmy coby uzupełnić kwestionariusz osobowy. No i odpytywali jaki rodzaj kuchni stosuję, jakie mięsa używam, jakie ryby, smażone, duszone, czy pieczone...:szok: A to woda na mój młyn...:haha: I usłyszeli, oj usłyszeli, że żaden Szwajcar na mojej diecie nie utyje...:szydera: I to nie ze skąpstwa...:szydera: I jeszcze musiałam o ciastach powiedzieć...to wykład dałam o bezglutenowcach, celiakach, alergikach i innych...rodzaje mąk wymieniłam, zamienniki cukru...chyba mieli dosyć słuchania...:szydera: To mam spokój...na razie...:haha:

Chyba ich wystraszylas .... SWOJA FACHOWOSCIA ...bo to oni wszystko najlepiej wiedzacy .....O.o:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Mam koleżankę co już ze 4x sobie operował i dupa:(Z rok spokoju i wyłażą od nowa.nic nie poradzisz.Można się Rutinoscorbinem posiłkować ,będa miej wypukłe i widoczne ,ale to jak z halluxami-nie zlikwidujesz do końca.Poza tym ,moja droga,żylaki sa zazwyczaj z tyłu i na parterze:)Nie widzisz ich:)A ja mój bęben codziennie i żyję:) Najważniejsze jest zdrowie a nie tam jakieś cuda wianki.Z tym się da żyć:)Raz dwa się mnie tu odkompleksić!!!Nu nu nu.

I kto tu radzi się odkompleksić? ;) Dziewczyna, która swój bębenek dostrzega...:szydera: Jak przestaniesz go widzieć, to znaczy, że jesteś uleczona...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...