Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Tu jest dom ponad dwustuletni...bez długich spodni i koszuli z długim rękawem się nie da funkcjonować...:haha:ale na wyjście króciutko, minimalizm odziewam..i żylaki też pokazuję...:haha: A kto i zabroni? :szydera:

Nikt a jeżeli my tzn ty akceptujesz swoje żylaki..tzn że żyjesz w zgodzie sama że sobą i TAK MA BYĆ!!!!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

Aaaaascha...skoczku to byc moze troche czasu bedzie na poogladanie okolic...chce ta brame w berlinie zobaczyc..to ode mnie 23 km rowerem a w Spandau cytadelę...

Ja nawet byłam 2 Lata temu w miejscowości do której jadę,.mój to turysta :oklaski:ale czy bym tam trafiła  :( 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, erika napisał:

Ja nawet byłam 2 Lata temu w miejscowości do której jadę,.mój to turysta :oklaski:ale czy bym tam trafiła  :( 

Navi w telefonie załącz...Cię zaprowadzi pod sam gmach..

Ostatecznie język Masz? Masz...czyli pytanie mam jako alternatywe:d

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

Nikt a jeżeli my tzn ty akceptujesz swoje żylaki..tzn że żyjesz w zgodzie sama że sobą i TAK MA BYĆ!!!!

Ja nie będę ściemniać...mam swoje kompleksy...I nie nie pokaże tak jak ty to robisz..moge dekoltem się pobbudowacO.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, foczka63 napisał:

Lucyna   i Mirelka.Co Wy dziewczyny?Nogami się tak przejmujecie?To nie Polska,nikttu sięza waszymi nogami i strojami oglądać nie będzie,chyba ,że druga Polka he he.Tu nikt nie zwraca uwagi na to w co idziesz ubrana.Na dobra sprawę nawet przemarsz przez środek miasteczka w stroju kapielowym nie zrobiłby na Niemiaszkach wielkiego wrażenia:)

W Anglii jeszcze ciekawiej. Na początku oczy wywalałam jak widziałam ludzi w piżamach albo szlafrokach na zakupach w sklepie. :o

Jak się tylko da to latem biegam w sukienkach. Uwielbiam je ! Portki ubieram tylko jak się ochłodzi. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  w sloneczny czwartek :-)

Dzisiaj Boze Cialo. Moja siostra z corka od wczoraj  w rodzinnym domu. Jak zwykle ,wszyscy sa,tylko mnie brak.

Nic sie nie poradzi,trzeba poluzowac warkocze . Alleluja... i do przodu.....  ;););)

Spokojnego czwartku zycze :-)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W Anglii jeszcze ciekawiej. Na początku oczy wywalałam jak widziałam ludzi w piżamach albo szlafrokach na zakupach w sklepie. :o

Jak się tylko da to latem biegam w sukienkach. Uwielbiam je ! Portki ubieram tylko jak się ochłodzi. :szydera:

Masz racje..u nas w kraju te głupie spojrzenia mogą zepsuć wszystko ale tu w DE....zero zainteresowania albo komentarzy...czyli...dzisiaj..miniminiminimalizm..:d

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry kosmitki i kosmici.....:cmok:

Zapowiada się kolejny upalny dzień :d trzeba basen przygotować....poduszki ogrodowe wyjąć.....parasol rozłożyć.....I ciężką pracę czas zacząć.....:szydera:

Miłego dnia, uśmiechu i zimnego drinka z parasolką :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, foczka63 napisał:

Lucyna   i Mirelka.Co Wy dziewczyny?Nogami się tak przejmujecie?To nie Polska,nikttu sięza waszymi nogami i strojami oglądać nie będzie,chyba ,że druga Polka he he.Tu nikt nie zwraca uwagi na to w co idziesz ubrana.Na dobra sprawę nawet przemarsz przez środek miasteczka w stroju kapielowym nie zrobiłby na Niemiaszkach wielkiego wrażenia:)

Niemcy to idealne miejsce na leczenie wszelkich kompleksów związanych z niedostatkami figury,czy to prawdziwymi czy urojonymi.Jak ja tu na basen idę to się czuję od razu jak modelka jak widzę jakie zgrabne inaczej bez żadnego zawstydzenia chodzą po plaży:)

W sumie masz i racje,ze tu kazdy  ubiera sie jak komu wygodnie. Taki luzik w ubiorze.

Jednak nie zgodze sie ,ze nie zwracaja uwagi.   Zwracaja ,tylko o tym sie nie mowi.

Pdp-ni np. zwracaja uwage,nie wszyscy ,ale wiekszosc.

Na jednej Stelli zminila mnie dziewczyna. Taki ,,flejtuszek" z niej byl. Miala tez zawsze bardzo przetluszczone wlosy,o czym mi wlasnie pdp-na powiedziala,bo ja z nia nie bylam.

Tak sie to skonczylo,ze pdp-na jej nie chciala. Nie chciala jesc posilkow przez ta opiekunke ugotowanych.

Moze jak sie jest u demencyjnych,to im ,,egal"  kto u nich jest.ale rodziny tez uwage zwracaja czy opiekunka jest czysta i schludnie ubrana.

 

No ,ale ty pisalas ogolnie o Niemcach,a ja zeszlam na temat pracy ;)))))))))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. ,jadę ,ciągle w podróży,2dni w Pl,cudowne ,kielbacha rewelacja w Pl, a już teraz jade na poludnie De,zachacze Bodenskie Freiburg,i inne landy,napewno Francję, oj dzieje sie dzieje ale wszystko w dobrym kierunku,a czasu brakuje ,dzien za krótki,buziaki:love: 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, lucyna.beata napisał:

Masz racje..u nas w kraju te głupie spojrzenia mogą zepsuć wszystko ale tu w DE....zero zainteresowania albo komentarzy...czyli...dzisiaj..miniminiminimalizm..:d

 

Cholera to macie Luzik a mnie Babcia zawsze mierzyla siarczystym spojrzeniem gdy wychodzilam... i ciagle jej sie moje torebki nie podobaly ....ze zbyt duze .... Nie wiem czemu ???:szept:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Blondi napisał:

Witam. ,jadę ,ciągle w podróży,2dni w Pl,cudowne ,kielbacha rewelacja w Pl, a już teraz jade na poludnie De,zachacze Bodenskie Freiburg,i inne landy,napewno Francję, oj dzieje sie dzieje ale wszystko w dobrym kierunku,a czasu brakuje ,dzien za krótki,buziaki:love: 

 

Najwazniejsze ...ze wszystko OK ... Wyluzuj troszke .... Zbyt szybko biegasz :448_horse_racing:moze na koniku troszke ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Andreaa napisał:

 Zwracaja ,tylko o tym sie nie mowi.

Pdp-ni np. zwracaja uwage,nie wszyscy ,ale wiekszosc.

Miałąm na mysli tzw.ulicę:)Nie zwracaja a nawet jeśli to nie gapią jak jak w PL:)PDP to inna bajka:)Oni najczęściej żyja tym co na wyciągnięcie ręki czyli czasem i nami:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Andreaa napisał:

W sumie masz i racje,ze tu kazdy  ubiera sie jak komu wygodnie. Taki luzik w ubiorze.

Jednak nie zgodze sie ,ze nie zwracaja uwagi.   Zwracaja ,tylko o tym sie nie mowi.

Pdp-ni np. zwracaja uwage,nie wszyscy ,ale wiekszosc.

Na jednej Stelli zminila mnie dziewczyna. Taki ,,flejtuszek" z niej byl. Miala tez zawsze bardzo przetluszczone wlosy,o czym mi wlasnie pdp-na powiedziala,bo ja z nia nie bylam.

Tak sie to skonczylo,ze pdp-na jej nie chciala. Nie chciala jesc posilkow przez ta opiekunke ugotowanych.

Moze jak sie jest u demencyjnych,to im ,,egal"  kto u nich jest.ale rodziny tez uwage zwracaja czy opiekunka jest czysta i schludnie ubrana.

 

No ,ale ty pisalas ogolnie o Niemcach,a ja zeszlam na temat pracy ;)))))))))))

NIO ...a gdy sie podopieczna daje tylko raz na tydzien kapac i to w czepku ...bo 1raz na 2 tyg myje glowe u fryzjera .... Kapiel trzeba brac po kryjomu ????  Wiec skoro swit trzeba robic myk do lazienki ... i tusz ..dusz... sznel sznel ...:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...