Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, violka napisał:

Już po Twojej radości widać , ze nie miał :haha: o szczegóły nie będziemy pytać ;) ale nie obwiniaj teraz księżyca za bezsenną noc :haha:

Violetto droga , powiem Ci uczciwie i szczerze , bezsenne noce ,to mój Osobisty fundował mnie ...ście lat temu ...ale , żeby nie było , jest dobrze ,jakość że znakiem Q.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Violetto droga , powiem Ci uczciwie i szczerze , bezsenne noce ,to mój Osobisty fundował mnie ...ście lat temu ...ale , żeby nie było , jest dobrze ,jakość że znakiem Q.:haha:

I tak trzymać :d Nie ważna ilość ale jakość :d :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Violetto droga , powiem Ci uczciwie i szczerze , bezsenne noce ,to mój Osobisty fundował mnie ...ście lat temu ...ale , żeby nie było , jest dobrze ,jakość że znakiem Q.:haha:

Bo z wiekiem świadomość rośnie i nie idzie się na ilość tylko na jakość :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makaroni napisał:

No ale np chcialabym, aby miec ten dzien wolny caly, bez potrzeby biegniecia do domu zeby ulozyc pania do snu. Wedlug mnie to juz troche za duzo i powinni w tym dniu jakos tak wykombinowac, zebym ja nie musiala wracac specjalnie po to.

Tzn.mieszkasz zupełnie oddzielnie i dochodzisz z daleka od siebie do domu PDP?W takim razie spróbuj porozmawiać na spokojnie ,bo jeśli to dotyczy tylko tego jednego dnia to może uda się tak zrbić,żebyś nie musiałą specjalnie iść.Ale jesli ktoś z rodziny tez musiałby iść specjalnie to bym nie liczyła na zmianę raczej.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, erika napisał:

W moim obecnym przypadku, dostosuję się do zmienniczki bo jest na tym miejscu już kilka lat :całus:

I prawidłowo ... Moja , ostatnia zmienniczka była tutaj tylko 10 -11 tygodni , ale też nic nie zmieniam , bo jest bardzo ok. ....Praca fajnie ustalona ...odpoczynki moje też ...roboty za dużo nie ma , tyle tylko , że taka robota " głupiego " , czyli " bądź w pobliżu " ....Córka PDP-go bardzo w porządku , pomocna , wyrozumiała ....PDP-ny ma charakterek , ale nie okazuje go w stosunku do mnie , czy poprzedniczki ( bo wiem , że nie ) , tylko do córki ...tej " domowej " ...Jej jest wsio rawno ...nie moja broszka ..ważne , żeby mi było dobrze . Córka codziennie pomaga w położeniu ojca  do łóżka ....też nie mam przeciwskazań ...wychylać się z samodzielnością nie mam zamiaru ...a mogłabym sama pomagać mu pójściu w bety , ale po kiego ....co dwie pary rąk to nie jedna .....Jedyne co podpowiedziałam córce to pora pójścia w bety . Ona starała się , żeby nie wcześniej jak przed 22-gą ...wytłumaczyłam jej , że nie ma sensu go przetrzymywać , skoro on od 20-ej już chce iść spać ....a jeśli nie będzie spał w łóżku ...to będzie kimał w fotelu . Córka stwierdziła , że mam rację i teraz najpóźniej przed 21 on jest już w łóżku ....my , obie sobie pogadamy , poustalamy jeszcze co " jutro " i gitarra ....Dziś mam jednak normalną , grafikową pauzę ...nie będę miała w przyszły wtorek i dlatego w ten czwartek oprócz należnego w sobotę i niedzielę będę miała swoją tzw. półdniówkę wolnego ...tylko kuźwa nie wiem , czy dam radę wyjść z domu w taką pogodę jak dzisiaj na jakąś włóczęgę . Spróbuję ...najwyżej wrócę się jak będzie mi nie halo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo,mogew końcu zapomniane jak zwykle dzień dobry powiedzieć Wam:)Upał mnie wykończy a poranek miałąm bardzo pracowity dziś.Przedszkolak czytaj Kulka dziś w domu.Dr wprawdzie na 16 ą dopiero i spokojnie córka mogłaby z Tages PDP zabrać ,ale nie:(Dopiero usiadłam,do obiadu spokój.Na termoetrze już 29:(

Człowiek to jednka jest wybredny jak cholera-zimno źle,gorąco jeszcze gorzej,nie dogodzisz:(Ha ha ha 

W domu już ponad 2 miechy deszcz nie padał.Foka mi mówi wczoraj ,że brzozy już żółkną,a ledwo liści dostały,warzywnik 2x dziennie trzeba podlewać,susza na maxa.Nie wiadomo czy z ogórków co bedzie:(

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, erika napisał:

W moim obecnym przypadku, dostosuję się do zmienniczki bo jest na tym miejscu już kilka lat :całus:

ale zapomniałam dodać,że może być tak że się nie dostosuję;) na ostatniej mojej minie:mur: była też stała zmienniczka która  gotowała dla całej rodziny itd    kiedyś tu już pisałam ,to dwie  koleżanki z forum fajnie to skomentowały:słabo: ... a więc się nie rozpisuję .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

...ani długość ...ni czas trwania ...lecz technika  tego ... .rwania może być ....//dokończę przyzwoicie// ...się liczy ....

O to...to...dobrze to ujęłaś :d jak człowiek był młody i głupi to na szczegóły uwagi nie zwracał.....no ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz technika górą....:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, erika napisał:

W moim obecnym przypadku, dostosuję się do zmienniczki bo jest na tym miejscu już kilka lat :całus:

Prawidlowe podejscie. Jak dziewczyna jest tam kilka latek,to sobie wszystko ulozyla  i nie trzeba tego zmieniac :-)

:święty:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, awe59 napisał:

O to...to...dobrze to ujęłaś :d jak człowiek był młody i głupi to na szczegóły uwagi nie zwracał.....no ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz technika górą....:szydera:

Z maczetą ...czy bez ...nieważne . No niee ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Widze, ze nie ja jedna marudna jestem przez te upaly. Dobrze, ze w parku cienia od metra, to jest gdzie posiedziec, i poodychac powietrzem innym niz to w chalupie, bo od tego goraca bezwlad posiadam na calej powierzchni umyslu. Fak! Mam ochote wypucowac sie od srodka szczoteczka do zebow, i taka cala tabula rasa, polozyc sie wygodnie w kropli deszczu. I lezec:dFajnistego dnia zycze wam ;)

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

U mnie pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie. Wczoraj 28 st. i słońce w nadmiarze, dzisiaj 22 st. i pochmurno. Tylko głowa od tego boli. Przyjechała jedna z córek pdp więc ja mam luzik. Wczoraj tak sobie "połaziłam" że do dzisiaj czuję tę aktywność :szydera: 

Miłej pracy wam życzę :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, awe59 napisał:

Super ! 

Ja siedzę na leżaku i  w misce nogi moczę.....taki mam tu basen :szydera: ale nie jest źle....:d

Jednak nie wyjdę z domu na pauzie ...DM-y poczekają na mnie ....Podpowiedziałaś mi domowy basen i też sobie takowy zrobię . Dzięki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jednak nie wyjdę z domu na pauzie ...DM-y poczekają na mnie ....Podpowiedziałaś mi domowy basen i też sobie takowy zrobię . Dzięki :cmok:

Masz rację. Jeszcze zemglejesz z tego upału.....:d ja dziś mam cztery godziny wolnego i spędzę je w domowym basenie.....Aaaa i jeszcze spryskiwacz do kwiatow będzie w użyciu.....I jakoś się przeżyje ten upał.....:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy Łysy świecił, lało na dokładkę, a teraz jest parno...zaledwie 20 stopni...Nie narzekam...;) Zakupy odbębnione...Chicia nie dała rady...siedziała grzecznie na ławeczce w markecie i drzemała...O.o Obiadek przygotowany, a po nim wybieram się na "łowy"...:haha:Upału nie ma...dam radę...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym plusem tego że od miesiąca nie padało jest suche powietrze. Znacznie lepiej znieść upały gdy jest niska wilgotność. Ale nigdzie nie jadę. Chyba... Bo miałam w planach wypad rowerkiem do miasteczka ale to 7 km w jedną stronę a ja mam lenia. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Jedynym plusem tego że od miesiąca nie padało jest suche powietrze. Znacznie lepiej znieść upały gdy jest niska wilgotność. Ale nigdzie nie jadę. Chyba... Bo miałam w planach wypad rowerkiem do miasteczka ale to 7 km w jedną stronę a ja mam lenia. :haha:

Ale jaka figurę byś sobie wyrzeźbiła...:haha: Akurat do wzrokowego stroju....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...