Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Przeszukuję internet w poszukiwaniu fajnych kryminałów...i nic fajnego nie mogę znaleźć...:( Zmanierowana jestem? A może nic godnego uwagi nie wyprodukowali w ostatnim dziesięcioleciu? 

Wielkie kłamstewka,Dobre zachowanie,Zawód amerykanin,              

to seriale .Coś jeszcze  ci podam ,bo w pip tego się naoglądałam.Ale może jutro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No dobra...nie będziemy się ciebie pozbywać...:szydera: Ja potowarzyszę ci przy robieniu kolacji...pa, pa...:cześć:

Już po kolacji . Weszłam do kuchni ...a tam zapach smazonych kielbasek ...Elka  kolację przygotowała ..

Dr bez chleba ...ja z chlebkiem ...teraz już z głodnym mogę pogadać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolne)))

Dziadek przy kolacji wspomnial , ze moze bysmy tak jutro do Kosciola poszli , dawno nie byl , pewnie wszyscy beda go witac , no i mnie przy okazji.Odpowiedzialam chetnie , zaprowadze cie do srodka , i poczekam przed.Probowal przekonywac mnie , ze nic nie bede musiala tam robic.Nic to nie dalo , odpowiedzialam ze wole na swiezym powietrzy byc i ze mnie to nie interesuje.Koniec tematu bylo.

Moze mu przejdzie do jutra z tym Kosciolem))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Teresadd napisał:

Wielkie kłamstewka,Dobre zachowanie,Zawód amerykanin,              

to seriale .Coś jeszcze  ci podam ,bo w pip tego się naoglądałam.Ale może jutro. 

I jeszcze podaj stronki gdzie szukać...jutro leniwa niedziela....:szydera: I dzięki....:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nasłuchałem się wczoraj teorii spiskowych :cześć3: o jakichś kamasutrach z telefonem do przyjaciela, o  wazelinie z prosektorium :o było ciekawie :szok::haha:

Edytowane przez Radek50
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Radek50 napisał:

Oj, nasłuchałem się wczoraj teorii spiskowych :cześć3: o jakichś kamasutrach z telefonem do przyjaciela, o  wazelinie z prosektorium :o było ciekawie :szok::haha:

Było ciekawie

Jak to przy kawie.

Ja do Ciebie

nie dzwoniłam, 

Swojej długiej

Szyi aż tak nie

Wychyliłam.

Bo myślę,

Że jesteś z pod piątki

A ja lubię dobre początki,,,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Było ciekawie

Jak to przy kawie.

Ja do Ciebie

nie dzwoniłam, 

Swojej długiej

Szyi aż tak nie

Wychyliłam.

Bo myślę,

Że jesteś z pod piątki

A ja lubię dobre początki,,,,

Lisko co tak z rana rymujesz.Witam cię.:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

I jeszcze podaj stronki gdzie szukać...jutro leniwa niedziela....:szydera: I dzięki....:cmok:

Mirelko kochana może i stronki ci podam ,ale czy linki będę umiała wstawić?Coś pokombinuje .wszystko oglądam na zalukaj.com.

i na alltube .pl.

Do potem bo jest szósta rano ,a do kościoła wybieram się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich siorbających, wszystkich śpiących i wszystkich urlopujących słowami 1110695158_dziedobryniedziela.jpg.a64af222ca439d09b6d663dcdd693482.jpg  Na tapecie kolejna niedziela, czyli coraz bliżej do.....tak do zjazdu...:oklaski: Miłego dzionka kochani z chłodnego Jens śle życzenia ja, jedna z wczorajszych spiskujących...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Mirelko kochana może i stronki ci podam ,ale czy linki będę umiała wstawić?Coś pokombinuje .wszystko oglądam na zalukaj.com.

i na alltube .pl.

Do potem bo jest szósta rano ,a do kościoła wybieram się.

Zalukaja znam, Alltuba znam...poradzę sobie...:oklaski: Leć na modły...nie stresuj się...dam radę...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Witam wszystkich siorbających, wszystkich śpiących i wszystkich urlopujących słowami 1110695158_dziedobryniedziela.jpg.a64af222ca439d09b6d663dcdd693482.jpg  Na tapecie kolejna niedziela, czyli coraz bliżej do.....tak do zjazdu...:oklaski: Miłego dzionka kochani z chłodnego Jens śle życzenia ja, jedna z wczorajszych spiskujących...:szydera:

Ta ostatnia niedziela,

Niedziela Majowa,,,,

:cześć3: Witaj.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Teresadd napisał:

Mirelko kochana może i stronki ci podam ,ale czy linki będę umiała wstawić?Coś pokombinuje .wszystko oglądam na zalukaj.com.

i na alltube .pl.

Do potem bo jest szósta rano ,a do kościoła wybieram się.

Ja próbowałam zalukaj.pl , ale coś mi źle chodzi, a właściwie nie chodzi. Teraz to tylko vod.tv , bo nawet ipla, nie dośc że więcej kółko się kręci to i tak większość poblokowane.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...