Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, 1bozka napisał:

córcia będzie miała białą suknię,a ja pomyślałam ze jako teściowa moge mieć ecru....przecie goście będą się pytać która to ta teścio:ostrzegam:wa 

Masz rację,,kocham kolor ecri,,jest taki letni ,,i napewno będzie Ci cudownie w tej sukience,,,i w tym kolorze,,,tak trzymaj,,lubię jasne ubrania,, ja mam nawet zimowy piękny płaszczyk ecri,,lubię w ponure zimne dni trochę rozjasnic tą ciemnotę,,,:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

oj prześwietlony,przeswietlony i uświadomiony o moim skarbie od pierwszego dnia kiedy go poznałam.hahaha:szydera:

Ja już wiem jak mój przyszły zięć wygląda ,imienia jeszcze nie poznałam :haha:a i jaki ma samochód też wiem :haha:A teraz zrobię wszystko ,żeby na jakieś wesele się wkręcić :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, 1bozka napisał:

Tak właśnie pomyślałam sobie ze sie wystroję a co sie będę czaić,tylko nie wiem jakie buciki do ecru

Czerwień ,turkus ,żółty ja bym na te kolory stawiała a i złote pantofelki też by pasowały chyba :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Czerwień ,turkus ,żółty ja bym na te kolory stawiała a i złote pantofelki też by pasowały chyba :)

wiesz ja tez o złotych myślaam ale taki delikatny nie taki bardzo błyszczący,ale jeszcze,pomyśle jak bede mierzyć sukienke

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, 1bozka napisał:

wiesz ja tez o złotych myślaam ale taki delikatny nie taki bardzo błyszczący,ale jeszcze,pomyśle jak bede mierzyć sukienke

:tak: A tak dla ciekawostki to ten ślub Twojej córci  to w tym samym dniu jest co i ja miałam :haha: ale było to xxx lat temu i tak sobie pomyślałam,że ja tam do terminów ślubów moich dzieci  się nie będę wtrącała ale chyba tak delikatnie im zasugeruje wrzesień właśnie :haha:hm będę się wtrącała ?:szok:;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Tak sobie myślę. Czy Ty czasem nie odchorowujesz stresu ? 

Poza leczeniem zrób sobie jakiś odstresowujący urlop.

@Andrew to chyba może być .Trzy tygodnie i nie ma poprawy.Tylko odstresować się nie mam jak.Same problemy w familii.Jeśli poprawy nie będzie przez tydzień,to do szpitala na badania mam iść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

:tak: A tak dla ciekawostki to ten ślub Twojej córci  to w tym samym dniu jest co i ja miałam :haha: ale było to xxx lat temu i tak sobie pomyślałam,że ja tam do terminów ślubów moich dzieci  się nie będę wtrącała ale chyba tak delikatnie im zasugeruje wrzesień właśnie :haha:hm będę się wtrącała ?:szok:;)

Ja sie nie wtrącałam....ale zasugerowałam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

@Heidi kiedy masz urodziny???? musimy Ci kniecznie sprezentowac żywą krasulę,,,abyś w końcu się opiła tego trunku ,,,,aby Ci mleka starczylo na następne 50 lat,,,Ty i Twoje mleka,,:hura:,albo jakąs mleczarnię prywatną zajumac dla Ciebie,,,:szydera:

Idź na odpowiedni wątek to się dowiesz,  że to dzisiaj....:oklaski: Już cysternę mleka dostała w prezencie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Teresadd napisał:

@Andrew to chyba może być .Trzy tygodnie i nie ma poprawy.Tylko odstresować się nie mam jak.Same problemy w familii.Jeśli poprawy nie będzie przez tydzień,to do szpitala na badania mam iść.

No to się wyłącz.

Jeśli nie masz na coś wpływu to nie masz. Jeśli możesz coś zrobić to zrób, nakręcanie i stres na pewno Ci nie służy.

Przeczytaj sobie"Ja" Niwińskiego i naucz się dbać o siebie.

Edytowane przez Maria Jolanta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Teresadd napisał:

@Andrew to chyba może być .Trzy tygodnie i nie ma poprawy.Tylko odstresować się nie mam jak.Same problemy w familii.Jeśli poprawy nie będzie przez tydzień,to do szpitala na badania mam iść.

Bo Ty  @Teresadd za dużo ostatnio przeszłaś,,jak pamiętam,,a jeszcze dochodzą nowe problemy,, a tego już za wiele,,a to wszystko się zbiera w Tobie,kłębi się , może masz już nerwicę,,nie może a napewno,,a nerwica objawia się strasznymi bólami,,,życze ci zdrówka,,piszemy abyś się nie denerwowała ale to jest trudne ,bo nasze głowy myślą cały czas,,chcemy aby wszystko bylo dobrze i jak najlepiej ale tak nie jest,,każdy z nas ma inną psychikę,, ok!  idz na zakupy ,,zrob coś dla siebie,,tak porządnie się zrelaksuj,,,wloski, pazurki,coś nowego kup i ubieraj i się ciesz,,coś dobrego ugotuj,,poszalej tak porządnie,,,trzymaj się,,:love:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...