Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Jest naładował się i teraz mogę się dopiero z Wami przywitać, życzę Wam udanego,spokojnego dnia.

Witaj @Lisa_Ona miło Ciebie gościć , napij się dzisiaj ze mną mleka , tylko kubek zorganizuj o pojemności jaki lubisz. Żadnych ograniczeń picia nie będzie :wino:. Tylko kolor płynu może Tobie nie odpowiadać, ale zawsze można wykombinować w głowie myśl, że to jest mleko aż z 1,5 % maksymalnie 3,2 %. I będzie już kolor nie ma znaczenia  :cześć3:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Doberek :zdrówko: Piękny dzień ,słoneczko się śmieje.Wczoraj kupiłam sobie sukienkę na wesele.Ona będze na przebranie po 24 godzinie.Jest cudna do tego buciki tez,juz są qurczaki .. .10 cm obcas...ale tak ładnie leżą ze nie miałam sumienia je zostawić w sklepie:pSuknia na wejście do kościoła i początek wesela, koloru ecru sie szyje dopiero ,buty do niej i torebkę ti jeszcze pomyślę.....jak myślicie do ecru to buty  i torebkę jaki kolor? Uff. Miłego dnia ..wszystkim razem i z osobna.Pozdr:oklaski:owionka 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Urlopu dalszy ciąg .Odpuszczam wyjazd w czerwcu . Problemy jelitowe mam i jakoś to muszę wyleczyć.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Tak sobie myślę. Czy Ty czasem nie odchorowujesz stresu ? 

Poza leczeniem zrób sobie jakiś odstresowujący urlop.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Urlopu dalszy ciąg .Odpuszczam wyjazd w czerwcu . Problemy jelitowe mam i jakoś to muszę wyleczyć.

Miłego dnia życzę wam kochani.

Tereniu miła, kłopoty jelitowe wywołane są często stresem. Przeżyłaś ostatnio wiele i być może to jest przyczyną. Spróbuj po prostu wrzucić na luz jeśli potrafisz, a zobaczysz, że wszystko minie. Dużo zdrówka i spokoju ci życzę, krajanko Ty moja.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho,,ile tego  ,,ile tych ptaków wszędzie ,,i ja dołożę swoich śpiewaków ,,a co!!! jestem też na wiosce otoczona pięknym krajobrazem,,chodz raz nie przy kosciele i nie przy cmentarzach,,,,a przy słodziaku:oklaski:

Witam Wszystkich cudownych klepaczy :hura:  kawę mialam dzisiaj do łóżka podaną,,  zestaw startowy  ,chyba    @Maria Jolanta   podała na tacy ,,, był pod ręką,,balkon jest,,wszystko blisko ,,pogoda na letniaka,,,więc koszulka i balkon i :kawa::papieros:,,,,,aby zdrowko było ,,a reszta się piękne ułoży,,,

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, 1bozka napisał:

Dzień Doberek :zdrówko: Piękny dzień ,słoneczko się śmieje.Wczoraj kupiłam sobie sukienkę na wesele.Ona będze na przebranie po 24 godzinie.Jest cudna do tego buciki tez,juz są qurczaki .. .10 cm obcas...ale tak ładnie leżą ze nie miałam sumienia je zostawić w sklepie:pSuknia na wejście do kościoła i początek wesela, koloru ecru sie szyje dopiero ,buty do niej i torebkę ti jeszcze pomyślę.....jak myślicie do ecru to buty  i torebkę jaki kolor? Uff. Miłego dnia ..wszystkim razem i z osobna.Pozdr:oklaski:owionka 

A kiedy to ten radosny dzień nastąpi? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, INEZ napisał:

@1bozka za mąż wychodzisz ?:szok:;)

pisze przecież ,że na wesele a nie na ślub,,,ale się stroi jak panna młoda,,,robi może przymiarkę ,,:szok:   ale butki na 10 cm obcas? to ja wysiadam już przy takich ,,,na 100% zwichnięcie bym miala,,,a mam takie sliczne butki rożowy zamsz na takim obcasie ,,kocham je,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

pisze przecież ,że na wesele a nie na ślub,,,ale się stroi jak panna młoda,,,robi może przymiarkę ,,:szok:   ale butki na 10 cm obcas? to ja wysiadam już przy takich ,,,na 100% zwichnięcie bym miala,,,a mam takie sliczne butki rożowy zamsz na takim obcasie ,,kocham je,,

No właśnie zmyliła, zastanowiła mnie liczba kreacji ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

pisze przecież ,że na wesele a nie na ślub,,,ale się stroi jak panna młoda,,,robi może przymiarkę ,,:szok:   ale butki na 10 cm obcas? to ja wysiadam już przy takich ,,,na 100% zwichnięcie bym miala,,,a mam takie sliczne butki rożowy zamsz na takim obcasie ,,kocham je,,

córcia będzie miała białą suknię,a ja pomyślałam ze jako teściowa moge mieć ecru....przecie goście będą się pytać która to ta teścio:ostrzegam:wa 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

córcia będzie miała białą suknię,a ja pomyślałam ze jako teściowa moge mieć ecru....przecie goście będą się pytać która to ta teścio:ostrzegam:wa 

Też uważam ,że biały kolor powinien być zarezerwowany dla panny młodej :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Witaj @Lisa_Ona miło Ciebie gościć , napij się dzisiaj ze mną mleka , tylko kubek zorganizuj o pojemności jaki lubisz. Żadnych ograniczeń picia nie będzie :wino:. Tylko kolor płynu może Tobie nie odpowiadać, ale zawsze można wykombinować w głowie myśl, że to jest mleko aż z 1,5 % maksymalnie 3,2 %. I będzie już kolor nie ma znaczenia  :cześć3:

Ale  miło się zrobiło.

Mleka nie pijam, ale zieloną herbatę chętnie.

Pozdrawiam:drink:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry,mój dzień zaczął się od rachunków,konto uszczuplało i żadnej satysfakcji z tego nie ma,co innego jak konto chudnie po zakupach,człowiek przynajmniej cieszy się ,że na coś się przydało.O.o.

Zapowiada się słoneczny dzień,dziś w planach dłuższa pauza nad jeziorem,chyba że chmury pokrzyżują plany. 

A wiesz ,że znam to ? rachunki i konto:płacz: ale jak popłacilam to tak mi się robilo leciutko na sercu,,a taka bylam szczęsliwa ,że mam z czego opłacać te rachunki ,,a jeszcze coś tam zostawało na koncie,,,ale też pamiętam ,że tego dnia płacenia też bardzo nie lubiłam,,,bo dlaczego zwasze na mnie spada wszystko,,,ufff,,,trochę się już uwolnilam od rachunków, wlasciwie to mogę powiedzieć ,,że teraz jest mi zawsze lekko,,,:oklaski:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

pisze przecież ,że na wesele a nie na ślub,,,ale się stroi jak panna młoda,,,robi może przymiarkę ,,:szok:   ale butki na 10 cm obcas? to ja wysiadam już przy takich ,,,na 100% zwichnięcie bym miala,,,a mam takie sliczne butki rożowy zamsz na takim obcasie ,,kocham je,,

Tak właśnie pomyślałam sobie ze sie wystroję a co sie będę czaić,tylko nie wiem jakie buciki do ecru

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...