Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Rozumiem..szczęśliwa jesteś i czasu nie liczysz...:haha: Ja jednak wolę dzisiejszą datę, bo mniej mi zostało do zjazdu...o całe 3 tygodnie...:szydera:

hahahahahahahahaha wiem widziałam ale jyz za późno było na edycje:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Laba się skończyła. PDP już wróciła ze szpitala.

Jedna część rodziny wczoraj wieczorem wyjechała.

W przyszłym tygodniu przyjeżdża druga część .

I tylko moje pokłady cierpliwości jakoś dziwnie szybko się kurczą.:smutek:

Poza tym wszyscy zdrowi:d

Spokojnego dnia Wszystkim życzę:gazeta:

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Rozumiem..szczęśliwa jesteś i czasu nie liczysz...:haha: Ja jednak wolę dzisiejszą datę, bo mniej mi zostało do zjazdu...o całe 3 tygodnie...:szydera:

tylko tyle??? przeciez niedawno bylo jeszcze 6 tygodni:kopara:...jak, kiedy alez zlecialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

ostatni dzien w domku zapowiada sie bardzo intensywnie...wiecie jak to jest, zakupy, pakowanie i notoryczny brak miejsca w pekatej torbie, ogarniecie jeszcze tego co zostalo do tej pory nietkniete..

Dzień dobry !

Pakuj się, pakuj. Nie zapomnij tylko okularów na rower, bo widzę, że ciuchy już masz ogarnięte.

Porządnisia, że tylko wzór brać                             image.png.c5a83dd5fc04ff843c9a0dd759ed02e3.png

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, megy napisał:

podroz masakra 14 godz korki bus nam sie popsul w drodze trzeba bylo pchac potem juz kaput holowanie 200 km ......tu jest raj mam swoje mieszkanko babcia i rodzina usmiechnieta spacerki nawet 5 razy dziennie luz spokoj ciesze sie bardzo .....aaaa zmienilam agenture :)

Witam Wszystkim serdecznie,,, @megy:tak: super!!! tak trzymac,,,sama zobacz jak można cudownie trafic,,no może nie cudownie ale fajnie,,spokój i usmiech to najważniejsze:oklaski:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze , pale , popijam wode i pierdze w stolek )).

Dziadek zajety czytaniem dzisiejszej gazety i sniadaniem.Pojde do niego za godzine , to zda mi relacje ze wszystkiego , a najwazniejsze bedzie kto umarl i ile mial lat.

Przed 12-ta pojde po zamowione jedzenie , a pozniej na przerwe .Pojedziemy z Teresa na zwiady sklepowe , trzeba zakupic to i owo))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Magdzie napisał:

Siedze , pale , popijam wode i pierdze w stolek )).

Tylko dziury w tym stołku nie wypierdz,,,:haha: bardzo dobrze robisz,,,nie należy przeszkadzać osobom starszym,,,w ich codziennych zajęciach,,,masz czas na swoją gazetę w laptopie,,,:hura:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Witam Wszystkim serdecznie,,, @megy:tak: super!!! tak trzymac,,,sama zobacz jak można cudownie trafic,,no może nie cudownie ale fajnie,,spokój i usmiech to najważniejsze:oklaski:

:tak:stare a wciąż aktualne powiedzenie mi też pani z agencji tak powiedziała jak jechałam pierwszy raz do pracy i języka nie znałam Najważniejsze żeby się uśmiechać :haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dzisiaj  dzien bez auta,,,a więc siedzenie i robienie wkoło siebie,,,zakupki zrobię,,mam dwa kroki do marketu,,to jest duży plus tutaj,,,zero słońca ale za to nic nie uderza ,,,nie trzeba się wachlowac itd, nieraz to mam aż za dużo tego spokoju,,ale najgorsze jest to przyzwyczajenie ,,do takiego spokojnego życia,,że potem jak się znajduję w rodzinnym gwarze z dzieciakami,,to idzie oszalec ,, czyżby starosc nadchodziła:przekleństwa: nie!! tylko nie to!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...