Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się zbieram w ramiona ...Morfeusza ...." Stary" nocki zaczął :haha:... szkło i książeczka czeka ...wstawać bladym świtem nie muszę ,bo mojego Słodziaka do przedszkola nie odprowadzam,to mogę czytać do ...kiedy ranne wstają zorze... Dobranoc Milusińscy :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A bo ta Mirelle'a  cały czas wyma.....wyma ....wymachuje ...ufff ...może nikt nie zwróci uwagi na końcówkę ....nieprzyzwoita jakoś

A ja jej odma chuju :haha: i nie widzę w tym nic nie przyzwoitego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni dzien w domku zapowiada sie bardzo intensywnie...wiecie jak to jest, zakupy, pakowanie i notoryczny brak miejsca w pekatej torbie, ogarniecie jeszcze tego co zostalo do tej pory nietkniete..

sloneczko kusi rowerowym maratonem ale chyba tym razem sie nie uda wyskoczyc na troche..

milego czwartku , oby czas minal spokojnie bez zbednych stresow w pracy

 

Kawa na czwartek.png

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Myślałam , że to ja będę dzisiaj wcześniejsza od skowronka . Myliłam się ....Nie mogłam jakoś dospać ....już o 4.30 obudziłam się i miałam ochotę wstawać . Chwilę poturlałam się na łóżku ...kiepsko mi to wychodziło , bo łóżko poniemieckie ...pojedyncze ...nie takie jak we własnej sypialni ...Jak noga sprawdzała miękkość dywanu to postanowiłam wstać , bo obawiałam się , że kimnę i moja noga wraz z resztą ciała wyląduje na w/w ...Ciężar ( właściwy ...mój ) posiadam i wystarczyłoby , że przeważy i ....lądowanie na dywanie gotowe ...Odfrunąć nim i tak bym nie mogła , bo nie potrafię ....widocznie do lotu na mietle stworzona jestem ......Teraz kawkę dopić ...z cugasikiem na taras ...sztachnąć się , żeby do pięt doszło i ...można rozpocząć dzień pracy ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

I jak ci na nowym? Opisuj...szybciutko...

podroz masakra 14 godz korki bus nam sie popsul w drodze trzeba bylo pchac potem juz kaput holowanie 200 km ......tu jest raj mam swoje mieszkanko babcia i rodzina usmiechnieta spacerki nawet 5 razy dziennie luz spokoj ciesze sie bardzo .....aaaa zmienilam agenture :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, megy napisał:

podroz masakra 14 godz korki bus nam sie popsul w drodze trzeba bylo pchac potem juz kaput holowanie 200 km ......tu jest raj mam swoje mieszkanko babcia i rodzina usmiechnieta spacerki nawet 5 razy dziennie luz spokoj ciesze sie bardzo .....aaaa zmienilam agenture :)

Brawo...:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...