Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale  się towarzystwo rozpusciło:hahaha::hahaha::hahaha: a ja po czym jestem??? też po emocjach ,a jak ! :love::serce::love: ja nie odbiegam za daleko od emocji,,one są bliziutko mnie,,,a potem dziadek z fochami,,więc trzeba korzystac z radości w każdej chwili,aby chodz na trochę odbiec od tych emocji domowych u PDP,,,hahahha :hahaha: usłyszałam ,że wszystko w domu popsute jest przez mnie-ale dałam dziadkowi do wiwatu ,,,ja Ci pojeżdzę po mnie ,,,no na pewno,,,czy to z nudów ? chyba tak,,,:o

2 godziny temu, luttka napisał:

@Barrakuda no tak ,każdy ma inne odczucia i wspomnienia.W każdym roku wspominam osoby które znałam a odeszły.Wśród nich są już koledzy moi,znajomi,nieraz myślę o aktorach ulubionych,Tak to się toczy.Nigdy w sumie mnie ten dzień nie smucił.Zawsze było pięknie, i raz ten jeden cmentarz zapełniał się ludźmi.

Nie ma już co smucić ,,,było i mnięło i my tam się znajdziemy wcześniej czy pózniej i nie ma co się rozczulać ,,,życie toczy się dalej,,,będziemy mocherami jak będziemy to będziemy przy różańcu się smucic-:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Łukasz napisał:

ja już po emocjach ...  :płacz:   po 20ej następne na ZDF ... Fußball :hahaha:

 Normalnie to nikt sie na to raczej  nie napala..  . Legii oczywiscie bedzie sie kibicowac , ale dopingu niestety  nie bedzie  przy pustych trybunach  . Trudno wygrac z takim przeciwnikiem ,  ale tak jak ostatnio  dzis tez pewnie beda walczyc  i to sie liczy. Milego wieczoru..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Blondi, ale obciach  :$:$:$   W pośpiechu zapomniałem w domu założyć gaci. A ja,k piliśmy kawę, to niechcąco wylała mi już lekko chłodną kawę na spodnie. :całus:Zaoferowała, że pożyczy mi swoje dresowe spodnie  .... no i zdejmuję te mokre spodnie i ... tylko usłyszałem łomatko , ale rekin:płacz::rozpacz:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika wiesz co masz jutro za zadanie? kawę :kawa: serwujesz rano,,,Twój dyżur,,hahahha:hahaha: zamawiam jeszcze tosty z szynką ,,,i coś jeszcze dobrego ,,,co tam będziesz miała w schowku ze słodyczami:love:

@emma gdzieś się zapodziała ,,,na urlopie chyba jeszcze !Pozdrawiam,:)

@Łukasz jesteś rozpusta -hahahhaha :hahaha: taką dobroć wylac na spodnie,,,teraz się bez gaci chodzi -przecież,,,,taka moda ,,ale po domu tylko ,,:love: a teraz poważnie ,,to co Ty masz - ,,rekina"?

na patelnie jutro :hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wszyscy tu emocjami żyją.Jakaś laska  rekina odkryła,a właściciel się zdziwił ,bo rano mówił że to rybka tylko i to z wody delikatna:d inni mecze przeżywają.Mój dziadek tez,bo jest zapalonym kibicem.Więc w nocy pewniak,że będą majaki,takie emocje! @Łukasz podwójnie nie śpi,bo podwójne emocje.

No to i ja zafundowałam sobie dawkę emocji dziś,nie polecam.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka muszą być emocje ,bez emocji jest nuda ,,,emocje słuchowe,wzrokowe ,psychiczne i fizyczne ,seksowe ,modowe,itd itd,najwięcej emocji dają nam nasi PDP,,,ale najlepsze emocje możemy sami sobie stworzyć ,,,wybieramy ,każdy w/g siebie ,co mu najlepiej w danej chwili pasuje,,, mi pasuje np, rozmowa z rodziną ,,rozmowa z facetem jest jeszcze lepsza ,:serce:,,itd,,:hahaha:

ale przynudzamy równo:płacz:,,,a gdzie jakaś muzyka fajna ,,,ja słucham radia i mam non stop fajną muzę i potanczę sobie ,,bo co bym nie robiła to od razu 3w1,,:hahaha::love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,skowronkom i pracusiom.Wszyscy gotowi do pracy? Jejku u mnie tak mało pracy,że dzień długi przez to.I raczej nadziei na wolne nie mam.Córka na urlopie do 14 ,daleko poleciała.A ja zrozumiałam że od 14 i nawet nie życzyłam jej udanego wypoczynku,nieładnie.

:kawa::kawa::serce::serce: to od rana na dobry początek.Miłego dnia. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly jednak wczoraj sportowe emocje i to pozytywne , chociaz nawet najzagorzalsi kibice na taki wynik nie liczyli  Malo brakowalo a Legia wygralaby i to z  uznanymi mistrzami , ale i tak byl to  jak to okreslaja sensacyjny remis. Od rana pozytywne komentarze i milo zaczac dzien od takich informacji przy kawce a potem z energia ruszyc do dzialania.  Piekne, beztroskie dni urlopu minely jak i smutno-mile swieta zakonczone obiadkiem i zakrapiane rumem o zgrozo ...chociaz nie wspominalismy tylko zmarlych aktorow. Urlopowanie co prawda trwa nadal, ale jak to w normalnym , realnym zyciu sa rozne sprawy do zalatwienia i te wazne i pierdolety . Gdzies wczesniej Blondi pisala , ze rozped wzielam w nowych , sportowych bucikach z termosem kawki .  To fakt , bez tego paliwa szczegolnie w senny, jesienny dzien nie ruszam. Nowe buciki juz pare razy sie przydaly , chociaz aura za bardzo biegom i spacerkom rekreacyjnym nie sprzyjala. Dzis w innych butkach musze wlaczyc speeda, aby ogarnac pare rzeczy, ale nie narzekam, chociaz  troche wieje. , ale wiadomo, ze ruch na swiezym powietrzu  bez wzgledu na pogode potrzebny dla zdrowia i urody.Mimo tego zabiegania na pewno znajde czas na podczytywanie forum. Milego dnia....

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barrakuda cyt:,, . Legii oczywiscie bedzie sie kibicowac , ale dopingu niestety  nie bedzie  przy pustych trybunach "  wiecie co? powinni stworzyć komputerową trybunę i  komputerowych ludzików,,,by była widownia i jaka grzeczna i bez bijatyk i by był ład i skład ,,jeszcze trochę i do tego dojdzie ,,,bo tak bez nikogo na trybunach , to nie ma żadnych emocji taki jeden z drugim na boisku,,,nie ma tej adrenaliny,,grają i myślą,że grają na stypie!

U mnie też prawie jak na stypie !!! ta cisza jest przeokrutna ,,,więc dobrze jest posłuchac fajnej muzy-dobre to @Barrakuda,,,muza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Blondi napisał:

Szybko :kawa::kawa::kawa: -smaczniutka !!! Smacznego! Dzien Dobry Wszystkim !!:love::serce::love::hahaha:

Cudownych emocji od rana Wszystkim życzę ,,bo ja już je  mam :hahaha:

@erika się urlopuje i zaspała ,,,ja jej postawię :kawa: na przebudzenie:love:

@Łukaszek podwójnie spi ,,albo nie śpi bo:święty::hahaha:

@Blondi :serce:moje, dzięki za :kawa: @Łukaszkowi i @luttka tez. Jestem z Wami :love: ale niezbyt aktywna:( bo mój remont trwa! kasa jest ale fachowców brak:płacz: .. ale fajnie,że Wy jesteście w dobrym nastroju:) ..gotujecie, pieczecie..a ja? może za miesiąc zacznę gotować na nowym stanowisku w domu oczywiście. Następnie ponowny wyjazd do pracy ,. bo skarbonka moja się opróżni :płacz:Bawcie się fajnie u na Forum . Pozdrawiam wszystkich pracujących i urlopowiczów:love:Hallo @emma odezwij się:) a moze na priv? 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika to dopiero będziesz kucharzyć w nowej kuchni-ucha ha :hahaha: kasa leci na urlopie jak zwariowana a jeszcze jak jest na co wydawać to już w ogóle jak blysk ,,ale to tylko kasa -dzisiaj nie ma a jutro jest ,,,ale ile radości masz teraz --zrobisz do świąt swoje kuchenne gniazdko:love::serce:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erika też się z tym spotkałam,że jak już masz środki,to brakuje tych wykonawców.Tych dobrych.U nas na dobrego fachowca trzeba czekać ok pół roku albo dłużej.Reszta nie wiem gdzie? Powyjeżdżała?

Kuchnie robisz? Ja muszę łazienkę całą wymienić.Ale najpierw czekałam na fachowca właśnie,potem kasa się rozeszła, a teraz to mi już nie zależy.Może wiosną dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

@erika to dopiero będziesz kucharzyć w nowej kuchni-ucha ha :hahaha: kasa leci na urlopie jak zwariowana a jeszcze jak jest na co wydawać to już w ogóle jak blysk ,,ale to tylko kasa -dzisiaj nie ma a jutro jest ,,,ale ile radości masz teraz --zrobisz do świąt swoje kuchenne gniazdko:love::serce:

@Blondi koniec listopada muszę mieć w kuchni wszystko ok. bo stolarz montuje meble i AGD Może się wyrobię? ewentualnie z małym poslizgiem:( A dalszy etap to kasa!! oj ta kasa :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, erika napisał:

@Blondi koniec listopada muszę mieć w kuchni wszystko ok. bo stolarz montuje meble i AGD Może się wyrobię? ewentualnie z małym poslizgiem:( A dalszy etap to kasa!! oj ta kasa :love:

Ja pamiętam święta bez mebli kuchennych, bo nie zdążyli z frontami  meblowymi i wszystko było w styczniu,,ale też fajnie wspominam te święta,,bo wszystko się zrobiło,wszystkie potrawy były,trochę inaczej ale fajnie,,,kasa to nie wszystko ,masz :serce: i kogutka :serce: a kuchnia nie zając i nie ucieknie,,,najważniejsze ,że remoncik idzie do przodu,,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, luttka napisał:

@erika też się z tym spotkałam,że jak już masz środki,to brakuje tych wykonawców.Tych dobrych.U nas na dobrego fachowca trzeba czekać ok pół roku albo dłużej.Reszta nie wiem gdzie? Powyjeżdżała?

Kuchnie robisz? Ja muszę łazienkę całą wymienić.Ale najpierw czekałam na fachowca właśnie,potem kasa się rozeszła, a teraz to mi już nie zależy.Może wiosną dopiero.

@luttka ja robiłam łazienke:( znalazłam u Nas "Męża do wynajęcia"  Oczarował mnie niczym :Kalibabka"  a więc zaufałam mu i spokojnie mogłam jechać do pracy ,zarabiajac Euro na moją łazienkę. ..Popełniłam straszny błąd !! ..dużo poprawek do dziś! .. Teraz wzięłam się za kuchnie itd

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...