Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry forumowicze! :love::serce::love: Wpadam od razu z buziakami i sercami,,,coś tu za cicho i za spokojnie ,,,przecież ta praca pozwala nam trochę powariować,,,a więc fajna pioseneczka już nie raz tutaj puszczana przezemnie ,,ale lubię się powtarzac i wsadzac ,,na pewno może dotyczyć wszystkich facetów ,dokładnie wszystkich,,,których kochamy,,,:serce:

 

Ci faceci rozpuszczeni na maxa ,,,myślący tylko o jednym!!! ale kochamy ich ,,bez faceta to nie życie,,facet podnosi nam adrenalinę a my dziewczynki im podnosimy nie tylko adrenalinę,,,a już miałam być dzisiaj naprawdę grzeczna ,,,,przepraszam:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz ja :piwo:chętnie,bo dzień niefajny.Dziadek słaby ale humor ma oooo.PIerwszy raz widzę go takim.Najpierw mnie uciszał ,potem machał rączkami i w końcu wygonił mnie z pokoju.Poszłam prasować  i  tylko zaglądałam co tam taki zły robi. W końcu wstał sam,poszedł do łazienki drzwi mi przed nosem zamknął.Oj,oj.Mieliście tak? Humory i humorki podopiecznych?

2 minuty temu, erika napisał:

@Łukaszku dzięki :love:mam doła a więc za:piwo:dziękuję:całus:Jesteś kochany:

@erika Co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, luttka napisał:

@Łukasz ja :piwo:chętnie,bo dzień niefajny.Dziadek słaby ale humor ma oooo.PIerwszy raz widzę go takim.Najpierw mnie uciszał ,potem machał rączkami i w końcu wygonił mnie z pokoju.Poszłam prasować  i  tylko zaglądałam co tam taki zły robi. W końcu wstał sam,poszedł do łazienki drzwi mi przed nosem zamknął.Oj,oj.Mieliście tak? Humory i humorki podopiecznych?

@erika Co jest?

@Lutka .photo1.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka humory i humorki -foszki są u takich ludzi non stop,,nie raz nawet nie zauważamy tego nawet,,ja już w ogóle nie reaguje ,,wiem ,że za chwilę będzie wszystko w porządku,,najlepiej wtedy zostawić i zejsć z oczu,,poprostu nie odzywac się i zniknąc ,,,najlepszy sposób,ja zawsze tak robię i na dobre wychodzi,,potem PDP zatęskni się ,aż za Tobą,,,mój mądrala to nie raz już nie wie co wymyśleć ,ale ja nigdy nic nie biorę do siebie,,przelatuje to wszystko obok mnie,,kiedyś pamiętam strasznie się przejmowałam ,na początku mojej pracy ale potem sobie wytłumaczyłam ,że to też choroba PDP ,,starośc i dlatego takie zachowanie,,

widzę małą popijochę ,czemu nie ,,:piwo: popatrzę sobie ,,,owocki skonsumuję ,,,:jabłko: pizzę oddam komuś ,,bo na noc nie wskazana ,,,brrr ale :drink: bardzo chętnie,,,drineczka bym wypiła sobie dobrego,,Na zdrówko:drink:

@Łukasz jesteś po wypłacie? takie szaleństwa :hahaha: 

@erika ja już się wypłakałam za tymi co odeszli,,,czas leczy rany ,,wspominam co niektórych prawie codziennie ,,pogodziłam się już z tą stratą,,musimy patrzeć teraz sami na siebie -bo życie jeszcze przed nami,,smutek będzie zawsze w :serce:,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka dzisiaj pozalewamy pałki???:hahaha: a jutro święto-wolne,,,:o

dlatego przez te fochy nie raz ,mówię nie,nie wróce tutaj a potem już bez foch jest fajnie i wracam,,,no właśnie cacy ,cacy to może być od czasu do czasu ,,ale jest,,,może za często jesteś przy PDP, spróbuj robić jak pisałam wyżej,,,zobaczysz czy działa i na pewno będzie dobrze,,,nigdy się za dużo nie narzucać ,,, każdy z nas lubi być sam od czasu do czasu,,,:love:

:piwo: to też moje ulubione ,,,ja siadam do zgrzewki,,,:o do jednego nawet się nie przysiadam albo dwóch,,,nie ma co robić sobie ochotki,,,bo kończy się na transporterze ,,,hahahhaha ale sobie popiłam teraz :o

zaraz będę nałogiem  -tyle popisałam ,że zaraz spadnie na mnie ogrom,,,:płacz: a ja jestem taka grzeczna dziewczynka:płacz:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi no właśnie masz rację,bo ja jestem na każde jego stęknięcie i poruszenie się,A potych humorkach poszłam sobie , i siedziałam przy kompie,prasowałam, jadłam ,zrobiłam kolację i bez zbędnego gadania podałam. Spytałam czy zje jeszcze zupę marchwiową i bułki trochę i już.Potem zostawiłam go ,to sam grzecznie TV oglądał, potem zaglądał do mnie,ale i tak swoje wychodzenie z domu nocne miał.Teraz zamykam na klucz dom.Jak będzie protestował to powiem że tak ma być i koniec.Dziwne są te stany. Myślę że to jakieś demencyjno depresyjne są.Chociaż niby nie ma stwierdzonej demencji.

:piwo::piwo:przestań,piwko to nic złego,tylko mieszać nie można,bo to się źle kończy,oj źle.Aaa  jeszcze cydr,cydr jest dobry.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka każdy następny raz będzie lepszy,,sama staniesz sie mądrzejsza i silniejsza w znoszeniu przeróznych foch ,,także zostaw jego stęknięcia i poruszenia ,bo to jego może pieszczenia są,,,a niech stęka ile chce ,,jak będzie Ciebie potrzebował to zawoła,,,,:o

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)@erika w grupie jak w kupie zawsze razniej i weselej,,:),każdemu z nas będac daleko od domu jest smutno nawet i w taki dzień,,pomimo ,że jak jestem w Polsce to bardzo często jestem na cmentarzu i zapalam światełko,rozmawiam z mamą,,są tacy za którymi się bardzo ,ale to bardzo tęskni,,Tutaj jest taka odskocznia od smutku ,od tęsknoty ,,wiemy ,że takich jak my jest bardzo bardzo dużo,,,Damy radę :love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...