Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukaszku chyba nie pożresz tego wszystkiego ,zostawisz okruszki innym :) widzę ,,że wczorajsza  łopatologia  pomogła i się tutaj wciągnąłeś dzisiaj,,,,no wreszcie ,,troche było ciężko ale co to dla dwóch kruszynek @luttka chyba jeszcze dochodzi do siebie:hahaha:

Jak cos trzeba komuś pomóc to ja bardzo chętnie pomogę ,bo nie mam nic do roboty,,,:płacz: ale głośno się nie przyznam bo nie zapłacą potem:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,no.Kawa,śniadanie,zaraz drugie śniadanie ,druga kawa .Dzień piękny i słoneczny tu u mnie.Miał być wolny.ale coś dzis dziadek słaby jak dzieciątko,nie da rady .Trudno się mówi i czekam dalej. @Blondi ja nie dochodzę do siebie ,ja dopiero się ogarniam.Nocka chodzona do klo a nad ranem to jakieś niebezpieczeństwo zobaczył w tym uchwycie do podciągania nad łóżkiem.Trzeba ratować było i odsuwać ten uchwyt na maxa.Miłego dnia

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka skąd my to znamy,,dzisiaj tak się mówi, a za chwilę całkiem co innego się dzieje,,normalka :hahaha: A ja już myślałam ,ze biegasz a Ty już bieganie miałaś,,zobacz ile można zrobić w nocy ,,,3w1

Twój dziadzia ma zwidy i to opanować ?,to nic innego tylko trzeba spać razem z dziadzią,,,choróbska są straszne..

tak czytam 1 śniadanie i 2 śniadanie i dzien zleci na jedzeniu,,gdzie Wy to mieścicie ,,no nie ukrywam ,że :jabłko: i :lody: też teraz poszły,,więc też to może być 2  sniadanie -hahahha sama się obżeram a się innym dziwię-hahaha:hahaha:

W tych Twoich stronach to zawsze było pięknie i słonecznie ,w listopadzie  w tamtym roku to były upały przez 2 tyg.,, ludziska w krótkich rękawkach chodzili,,iwerzyć się nie chciało ,że to listopad,,:całus:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ja tu jem 6 posiłków ,nie z głodu przecież.Jakoś mieszczę szczególnie:ciacho: to moja słabość.Trzeba wybierać miejsca gdzie jakiś cukrzyk jest,to pokusa mniejsza.Chociaz mój ojciec cukrzyk,ale podjadać lubi słodkie.Dziś miałam ruszyć do sklepów,skończę w domku pewnie.Ale tu nigdy nic nie wiadomo.W między czasie pucuję łazienkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz halo:) Ja nie myję swojego pdp.Każdego ranka przyjeżdża Pflegedienst i kapie go lub myje.Ale nie ujmując nikomu,najlepiej robi to facet.Często przyjeżdża taki Thomas,i on to robi dokładnie.Kobiety to niekiedy nie zmienia pampersa,jedna stwierdziłą że jak jest suchy to nie trzeba,bo kosztuje,innym razem pdp czuła się słabo więc zostawiła go w łóżku z tymi nocnymi ciuchami,najczęściej tylko myjką obmyją .Córka kiedyś się zdenerwowała bo głowa nieumyta ,włosy w nieładzie.Sama mu teraz te włosy czeszę.A wieczorem przebieram tylko na czysto.A i jak patrzę na te nogi co w skarpetkach cały dzień są ,takie odciśnięte to rozmasowuje mu je i rano też.A wczoraj sam się upomniał o masaż,he,he.

A dzis mam ten dzień wolny,bo z córką nie dyskusji,wstawać jechać i już.Ide na te zakupy 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Łukasz napisał:

Rozumiem. Ja dziadka myję dwa razy. Jak myję jajka, to mówi, że go boli, a ja mu odpowiadam, że mnie też bolą i jakoś z tym muszę żyć:hahaha: A on się tylko uśmiecha i już nie krzyczy:całus:

A na prawdę bolą??? hahaha  ale masz bardzo dobry sposób na dziadka i to się liczy,,,:love:

oj mycie faceta wcześniej sobie nie wyobrażałam ,,obcego faceta i obce jajka i obcy pan rządziciel -mózg !!! ale jak co do czego to poszło mi bardzo sprytnie ,,,jedno jajeczko a potem drugie jajeczko ,,połaskotałam dziadka i trochę miał podniety ale tylko raz mnie to spotkało ,,chyba dziadek doszedł do wniosku ,że lepiej sam sobie wszystko umyje i o to chodziło,,nie ma to jak samemu,,,:hahaha:

Mało tego, dół dołem ,,a góra? maszynka i lecimy,,,na łyso też modnie,,,no właśnie a na dole muszę dziadkowi zaproponowac depilację-haha ale by mi dał ,,,oj oj oj 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi jesteś zbolkiem:d ,ja w sumie nie mam bariery.Chyba żadna różnica jeśli chodzi o miejsca intymne.Jest to delikatna sprawa jeżeli chodzi o poszanowanie i zachowanie intymności.Nikomu czy to kobiecie czy mężczyźnie nie jest chyba fajnie tak byc uzależnionym od kogoś ,kogoś obcego czy bliskiego.Jeżeli niekiedy muszę umyć dziadka to po prostu robię to bez zbędnych słów,żartów,drzwi łazienki zamykam chociaż nie ma nikogo,oprócz nas.Szanuję.

@Łukasz ha,ha.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka ja ci dam zaraz zbolka-nu nu nu !!! ja taka grzeczna i poukładana dziewczynka a Ty mnie tak nazywasz bo opisałam jak z sercem dziadka myłam? wiesz jaki szacunek ja mam    ,ale piszemy swobodnie i ja swobodnie się czuję i nie mam nic do ukrycia,,,:hahaha: musiałam dziadków z kawą zostawić aby wpaśc tutaj i odpisać ,,oj oj oj ,,,co sie narobiło:płacz: a jeszcze ciekawsze jest jak razem z dziadkiem w toalecie męskiej w metro rządziłam ,,,no też nie porządnie było-ale było,,,,:hahaha: liczy sie humor kochani,,,i podejscie do wszystkiego ,,,:serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, luttka napisał:

Zbolek to pieszczotliwie jest:serce:Moje ulubione ,nie do wszystkich tak powiem,Zarezerwowane jest

@luttka:hahaha::hahaha::hahaha: jakie Ty masz cudowne pieszczochy:serce::love::serce: 

rozbawiłas mnie na maxa:hahaha: biorę się za mycie dziadka -:hahaha:

dziadek się mój piesci dzisiaj,,babcia spokojnie siedzi a ja latam i do łóżeczka kawka i poczta i ciągle mnie woła ,bo cos wyczyta w reklamówce z apteki,,ma humorek,,a babcia się tylko na nas patrzy:hahaha:co my odstawiamy,,,ale jest wesoło:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piję kawę, czytam artykuł w necie i od razu stres, haha. Jak można być hienowaty,obłudny, pazerny, bezczelny ... mowa o jednym z PiSiorów. "bo nie mam pieniędzy na zajęcia terapeutyczne dla córki" .Ech .... ręce już opadają .... zapraszam do lektury 
http://m.se.pl/wiadomosci/polityka/gosiewska-chce-wielomilionowego-odszkodowania-za-smierc-meza_910513.html

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Blondi napisał:

A na prawdę bolą??? hahaha  ale masz bardzo dobry sposób na dziadka i to się liczy,,,:love:

oj mycie faceta wcześniej sobie nie wyobrażałam ,,obcego faceta i obce jajka i obcy pan rządziciel -mózg !!! ale jak co do czego to poszło mi bardzo sprytnie ,,,jedno jajeczko a potem drugie jajeczko ,,połaskotałam dziadka i trochę miał podniety ale tylko raz mnie to spotkało ,,chyba dziadek doszedł do wniosku ,że lepiej sam sobie wszystko umyje i o to chodziło,,nie ma to jak samemu,,,:hahaha:

Mało tego, dół dołem ,,a góra? maszynka i lecimy,,,na łyso też modnie,,,no właśnie a na dole muszę dziadkowi zaproponowac depilację-haha ale by mi dał ,,,oj oj oj 

@Blondi ale żeby dokladnie umyć należy .. napletek też, kiedyś pracowałam i żona pdp zwróciła mi uwagę ! wlasnie na dokładne mycie penisa.. Jeśliby się Nasz "partner" tak nie mył? same bakterie dla Nas.. prawda?

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukaszku nie stresuj pisiorami -plis!!!! ciekawszy mamy tutaj temacik hahaha -nie mogę wstawic Emotikony-szkoda,,,

@erika kogo Ty uczysz mycia penisa? mnie? ja bym tam ze szczotką weszła do środka jakbym mogła -hahahha napletki i wszystkie fałdeczki i wszystkie włoski i żołądzia też i co tam jeszcze jest,,,już się wkręciłam ,,,to musi być wszystko umyte na błysk ,,,nie umyte to jeden fetor-hahaha 

jak tu takim myciem nie podniecic dziadka ,,jak juz tutaj nasz @Łukaszek szaleje czytając nasze mycie i umycie ,,tylko nie udaj obłożnie chorego -bo wiesz co będzie ? prześwietlenie-hahaha

@erika buszuj ,buszuj i kupuj to sprzęcicho do kuchni,,,daj mi trochę tego internetu,,ja taka bidaczka jestem internetowa ,,,dom bogaczów a internetu ni ma,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

@Łukaszku nie stresuj pisiorami -plis!!!! ciekawszy mamy tutaj temacik hahaha -nie mogę wstawic Emotikony-szkoda,,,

@erika kogo Ty uczysz mycia penisa? mnie? ja bym tam ze szczotką weszła do środka jakbym mogła -hahahha napletki i wszystkie fałdeczki i wszystkie włoski i żołądzia też i co tam jeszcze jest,,,już się wkręciłam ,,,to musi być wszystko umyte na błysk ,,,nie umyte to jeden fetor-hahaha 

jak tu takim myciem nie podniecic dziadka ,,jak juz tutaj nasz @Łukaszek szaleje czytając nasze mycie i umycie ,,tylko nie udaj obłożnie chorego -bo wiesz co będzie ? prześwietlenie-hahaha

@erika buszuj ,buszuj i kupuj to sprzęcicho do kuchni,,,daj mi trochę tego internetu,,ja taka bidaczka jestem internetowa ,,,dom bogaczów a internetu ni ma,,,

@Blondi moje Ty moje:serce: ile Ci przsłać kilowatów internetu?:love:  ?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzimy się:love: ,trochę albo dużo wody , lekki makijaż i pięknie włoski zaczesujemy i ubieramy i lecimy do pracy i mamy juz piąteczek i już zaraz tydzien następny za nami,,,:hahaha: na dojscie do pracy potrzebujemy sekundę a nie godziny albo i więcej ,,,także nie jest zle:love: u mnie szykuje się jazda na zakupy bo tutaj w DE będzie trochę wolnego i trzeba się dobrze zaopatrzyć ,aby potem nie burczało tu i tam:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...