Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minut temu, NNNdanuta napisał:

A jeszcze marzy mu się taka, która sama się myje i on nie musi jej w tym pomagać...:szydera:

Zdjęcia wstawia takich lasek , że hej ... Iiiii...niech se poogląda ....na zdjęciach .....wzrok przyzwyczai , bo może okazać się , że któraś na opiekunkę mu się nada ....Latka lecą ...ani obejrzy się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zdjęcia wstawia takich lasek , że hej ... Iiiii...niech se poogląda ....na zdjęciach .....wzrok przyzwyczai , bo może okazać się , że któraś na opiekunkę mu się nada ....Latka lecą ...ani obejrzy się ...

Baska ja wczoraj byłem na plaży :d  na wprost miałem obrazek 3D :dwzrok mam przyzwyczajony:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, awe59 napisał:

Witam,

Zmienniczka pojechała.....ale obudziła mnie, babcie, synową, która mieszka dwa domy dalej i chyba jeszcze pół wsi....babcia z tego wszystkiego wylała całą butelkę wody mineralnej bo tak jej się ręce trzęsły.....ale już posprzatane, babcia w łóżku odsypia poranne atrakcje, synowa poszła dalej spać a ja z kubkiem kawy i papieroskiem idę na patio żeby w ciszy kontemplować :d

Pięknej niedzieli wszystkim życzę.

@awe59 co ona cholera grzmaiala? 

ta zmienniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lucyna.beata napisał:

on jest chyba troche jak moj castro...nigdy nie bylam w stanie zrobic czegokolwiek zeby nie uslyszec uwagi, uszczypliowsci ze on robi inaczej ze on zawsze naj...

jak dla mnie to bylo ogromne psychiczne obciazenie wrecz dolowanie i sprawadzanie do parteru mnie jako czlowieka...nie nie nie ..

to byl mam nadzieje...ostatni raz

 

@lucyna.beata cos troche jak moja pdp ,czesto....

,,pani madrala,, wszystko najlepiej umie, wie,potrafi,

Kiedy o cos pytam czy proponuje, najpierw slysze ,,nie,,

Kiedy za mocno mi dokucza dogadywaniem, skarze jej corce, ta robi trzesienie ziemi matce i tydzien mam spokoj.,

I tak wkolo Macieju.

Ja wiem ,ze jestem jedyna osoba, do ktorej ona probuje sie postawic, pokazac, na ktorej przejechac,

Bo tylko do mnie ma odwage,

Przed corkami jest cicha i milczy,

Tylko czasem i mnie zaczyna ...w  ,,,,denerwowac to szczypanie i gadki, wtedy ide na skarge,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heyka opiekunki, opiekunowie i inne cudaki. Podobno wiosna wkurzona na to lato, co się bez kolejki wpychało, ma już tego chamstwa (jak mawiał pewien Darko) mocno dość i postanowiła zająć należne jej miejsce. I prawidłowo, bo i ludzie i rośliny głupawki jakiejś dostali. Ma być w miarę chłodno i deszczowo jak na tę porę roku przystało. I nareszcie wróci porządek. A i ja nie będę musiał się nigdzie w wolnych dniach szlajać po prowincji, mam takową nadzieję. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Melduję się z powrotem...:cześć3: Goście pojechali, naleweczki porozlewane do buteleczek...teraz grzecznie poczekają...:oklaski: A teraz zaległości czytaniowe muszę odpękać...:smutek:

Przeczytałam.."naleweczki porozdawane"............i aż wróciłam czytać od nowa.

Znaczy naleweczki zostałyxd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Maria Jolanta napisał:

W dzień ciepło i słonecznie, pod wieczór spadł deszcz.

Jak cudownie było wracać po deszczu do domu, wszystko pachniało ziemią i liśćmi. Piękny zapach kiedy na rozgrzaną ziemię pokropi deszczyk.

 

Wilgoć nad wyraz przydaje się w przyrodzie cokolwiek autor miałby na myśli  ;)

Smutnawo dzisiaj jakoś, czyżby perspektywa poniedziałku miała taki zły wpływ. Poniedziałek to mój ulubiony dzień, bo to tyle dni nowego tygodnia rozpoczyna. Można poczynić plany na cały tydzień i jest dostatecznie dużo czasu , żeby się z nich wycofać do soboty. :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...