Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zmienniczka pojechała.....ale obudziła mnie, babcie, synową, która mieszka dwa domy dalej i chyba jeszcze pół wsi....babcia z tego wszystkiego wylała całą butelkę wody mineralnej bo tak jej się ręce trzęsły.....ale już posprzatane, babcia w łóżku odsypia poranne atrakcje, synowa poszła dalej spać a ja z kubkiem kawy i papieroskiem idę na patio żeby w ciszy kontemplować :d

Pięknej niedzieli wszystkim życzę.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, awe59 napisał:

Witam,

Zmienniczka pojechała.....ale obudziła mnie, babcie, synową, która mieszka dwa domy dalej i chyba jeszcze pół wsi....babcia z tego wszystkiego wylała całą butelkę wody mineralnej bo tak jej się ręce trzęsły.....ale już posprzatane, babcia w łóżku odsypia poranne atrakcje, synowa poszła dalej spać a ja z kubkiem kawy i papieroskiem idę na patio żeby w ciszy kontemplować :d

Pięknej niedzieli wszystkim życzę.

No...pokontemplowała już ?...Za robotę niech się bierze ... Patrzta ją ..na patio se wychodzi !...Też mam patio i to niejedno tutaj ...atrium też posiadam ....pomiędzy rozwalonymi szopami . A za stodołą to jakbym się uparła to se plażę mogę zrobić . Kupka piasku jeszcze jest a co ma nie być .....Jeżuuuu..co z tej kobity wzięło się i zrobiło ....damula jakaś ...psia krew .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć2:Widzę, że intensywnie się udzielacie. Wszystkich pozdrawiam. Wczoraj uroczy spacerek, ech ..mam słabość do schlank-dziewcząt :haha:No, ale dziś trzeba się skupić na spędzeniu czasu z dziadkiem, wszak jestem na wylocie:oklaski:

No dobra, idę, nie ma czasu na dokładne przeglądanie postów. Miłego i spokojnego dnia :cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No...pokontemplowała już ?...Za robotę niech się bierze ... Patrzta ją ..na patio se wychodzi !...Też mam patio i to niejedno tutaj ...atrium też posiadam ....pomiędzy rozwalonymi szopami . A za stodołą to jakbym się uparła to se plażę mogę zrobić . Kupka piasku jeszcze jest a co ma nie być .....Jeżuuuu..co z tej kobity wzięło się i zrobiło ....damula jakaś ...psia krew .

Basiu, to naaaasza Ewunia???? Popatrz jak sie rozleniwiła. Jeszcze trochę, a gadać z nami nie bedzie bo Ty masz stodoły, a ja balkonu nie mam :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, Teresadd napisał:

Tylko się nie pomyl jak ta babcia z mojego dowcipu.

Kasiory nie dawaj,tylko módl się i wierz.:dobrze:

O i taka odpowiedź w zupełnosci mnie zadowala. Nie bedę więc drążyć tematu:szydera:

 

Dzień dobry w upalną niedzielę.

Pogoda zupełnie letnia i tak by mogło zostać. Przyjemnie poleżeć na leżaku i nic nie robić.

Dzisiaj niedziela .......nie przepracowujemy się .........robota nie zając nie ucieknie PDP-ni też / mam nadzieję/:szydera:

Miłego dnia Wszystkim życzę.

images.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d Tak mi coś przyszło do głowy z samego rana i przy cugasku, że symbolem kwietnia powinna być para butów składająca się z sandała i kozaka (buta zimowego)... :haha:Kurde... nie mam tu sandałów (za mało przewidująca byłam) i cierpię z tego powodu... Połażę sobie na bosaka (na znak protestu) bo "przeca" w jednym kozaku chodzić nie będę :szydera: 

Dodatkowo: dla mnie to ostatnia niedziela w Demenclandii :oklaski: Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No...pokontemplowała już ?...Za robotę niech się bierze ... Patrzta ją ..na patio se wychodzi !...Też mam patio i to niejedno tutaj ...atrium też posiadam ....pomiędzy rozwalonymi szopami . A za stodołą to jakbym się uparła to se plażę mogę zrobić . Kupka piasku jeszcze jest a co ma nie być .....Jeżuuuu..co z tej kobity wzięło się i zrobiło ....damula jakaś ...psia krew .

Jeżuuuu.....dopiero dojrzalam.....Anioł.....nie kobieta !!!

Już pokontemplowałam sobie na patio.....A kto bogatemu zabroni ? I też mam stodołę tylko nieczynną.....ale jest....A co ma nie być...!!! I pola wokół....I barany się pasą :d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Nugatka napisał:

Basiu, to naaaasza Ewunia???? Popatrz jak sie rozleniwiła. Jeszcze trochę, a gadać z nami nie bedzie bo Ty masz stodoły, a ja balkonu nie mam :d

Z Wami to zawsze będę gadać.....nawet jak mi zakleicie plajstrem moje cudnej urody usta....:hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry w najnudniejszym dniu w De czyli wszystkie skwery,plaże,a nawet las będa pełne uprawiających różne sporty tubylców. Może Niemcy powinni rozważyć jednak czy w niedzielę nie otworzyć supermarketów...przynajmniej znalazłoby się choć jedną wolną ławkę na deptaku..

Ivanilko....zapraszam do mnie.....miejsca dużo wśród pół, łąk i lasów....I pasących się baranow:trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Radek50 napisał:

Dzień dobry :cześć2:Widzę, że intensywnie się udzielacie. Wszystkich pozdrawiam. Wczoraj uroczy spacerek, ech ..mam słabość do schlank-dziewcząt :haha:No, ale dziś trzeba się skupić na spędzeniu czasu z dziadkiem, wszak jestem na wylocie:oklaski:

No dobra, idę, nie ma czasu na dokładne przeglądanie postów. Miłego i spokojnego dnia :cześć:

Do schlank dziewcząt ? ....Radziu ..to ja ..to ja ...tylko schlank troszkę inaczej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, awe59 napisał:

Jeżuuuu.....dopiero dojrzalam.....Anioł.....nie kobieta !!!

Już pokontemplowałam sobie na patio.....A kto bogatemu zabroni ? I też mam stodołę tylko nieczynną.....ale jest....A co ma nie być...!!! I pola wokół....I barany się pasą :d

Okularki przeczyść ...nie kobieta ...tylko kobita ...to raz .

A dwa ...może śmiesz wątpić ...w anielski charakter mój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Okularki przeczyść ...nie kobieta ...tylko kobita ...to raz .

A dwa ...może śmiesz wątpić ...w anielski charakter mój ?

Broń Bobrze....!!! Gdzieżbym śmiała ? A jeśli ktoś by miał takie wątpliwości to rzucę się do gardła....wszystko można Ci zarzucić tylko nie brak anielskości.....:cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, awe59 napisał:

Ivanilko....zapraszam do mnie.....miejsca dużo wśród pół, łąk i lasów....I pasących się baranow:trele:

Baranów u mnie nie ma ,ale za to konie się pasają.I to całkiem sporo i w kilku miejscach.

Ale za tydzień do miasta się przenoszę . Wreszcie sklepy i inszą cywilizację zobaczę po sześciu tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...