Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

O matulu, takich staroci to ja jeszcze w kuchni nie widziałam.

Wynika to ze skąpstwa czy biedy? 

Nie . Z dobrobytu ....bo to takie żywieniowe jakby antyki . To drogie jest ...zabytkowe prawie . Makaronowe białe kruki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie . Z dobrobytu ....bo to takie żywieniowe jakby antyki . To drogie jest ...zabytkowe prawie . Makaronowe białe kruki .

Żebyś wiedziała tylko patrzeć jak jakieś kruki... tfuuu....mole zaatakują z tych kuchennych szafek :|

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Hallo jestem nie często narazie ale jestem,,,jeszcze w Pl,,jutro wyjeżdzam do De,,spakowana tak ,ze dusiłam te walizy aby się zamknęły,,ale jest ok! jadę do słodziaka,,a potem urlopowanie ciąg dalszy,,czemu? bo za bardzo za nim tęsknię,,za bardzo jest dobrym czlowiekiem dla mnie,,i już wiem jedno,,że praca nie jest ważna a ważne w tej chwili  dla mnie jest moje życie, a ,kasa ? kasa,,,jak nie będe jej miec to szybko pomysle o kole ratunkowym i do roboty,,,ale myślę ,że będzie dobrze ,,wszystko mi zapewni jak do tej pory,,,,,,ot się porobiło ,,Blondi nie pracuje bo jej facet wszystko zrobi aby była z nim i z nim sie urlopowała,,, a ja na takie paradowanka to przeciez się nadaję,,pokazy :oklaski:

Szerokiej drogi i urlopuj ile sie da....a jeszcze jak słodziak jest, to raj na ziemii, wiem cos o tym :d:769_heart: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Żebyś wiedziała tylko patrzeć jak jakieś kruki... tfuuu....mole zaatakują z tych kuchennych szafek :|

Meryjko nie mozesz tego wywalic? Ja tez tu na tym miejscu miałam antyki żywieniowe od roku 93 wzwyż, ale wszystko wywalilam....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nugatka napisał:

Meryjko nie mozesz tego wywalic? Ja tez tu na tym miejscu miałam antyki żywieniowe od roku 93 wzwyż, ale wszystko wywalilam....

Nie mogę tego wywalić. Kobieta wie co gdzie stoi.Makaron każe gotować i to je.  Dzisiaj udało mi się przekonać, żeby przeterminowane 3 leki, które na wierzchu w kuchni stały wyrzucić. Jeden był z 2000 roku.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Nie mogę tego wywalić. Kobieta wie co gdzie stoi.Makaron każe gotować i to je.  Dzisiaj udało mi się przekonać, żeby przeterminowane 3 leki, które na wierzchu w kuchni stały wyrzucić. Jeden był z 2000 roku.

Myśl pozytywnie Meryjko . Gdyby jakaś wojna wyskoczyła to , czy nie lepiej byłoby przy niej umrzeć po zatruciu jadem kiełbasianym niż być np. torturowanym tygodniami ? .... A może nie wszystko zepsute ...to coś z roku pańskiego 1976 to nawet ...nawet wygląda ...jeszcze .Co to jest te 42 lata ...to pikuś jak mgnienie wiosny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MeryKy napisał:

Nie mogę tego wywalić. Kobieta wie co gdzie stoi.Makaron każe gotować i to je.  Dzisiaj udało mi się przekonać, żeby przeterminowane 3 leki, które na wierzchu w kuchni stały wyrzucić. Jeden był z 2000 roku.

A jej dzieci, opiekun prawny? Dlaczego nie powiesz im? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Myśl pozytywnie Meryjko . Gdyby jakaś wojna wyskoczyła to , czy nie lepiej byłoby przy niej umrzeć po zatruciu jadem kiełbasianym niż być np. torturowanym tygodniami ? .... A może nie wszystko zepsute ...to coś z roku pańskiego 1976 to nawet ...nawet wygląda ...jeszcze .Co to jest te 42 lata ...to pikuś jak mgnienie wiosny ...

Z rozrzewnieniem patrzyłam na te słoiki. Bo jeden jest z roku pańskiego kiedy moje dziecię rodziłam. Z mojego rocznika jeszcze nic nie znalazłam xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Myślę , że gdzieś lekko z tyłu może znaleźć coś , co w tych samych latach ...Meryjkowych śmiga ...!972 rok na stówę na tylcach stoi ....o ile nie chodzi ...jeszcze .

Może w lekach znajdę jakąś Maryśkę z mojego rocznika? Tutaj całe szranki tych zapasów.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Myślę , że gdzieś lekko z tyłu może znaleźć coś , co w tych samych latach ...Meryjkowych śmiga ...!972 rok na stówę na tylcach stoi ....o ile nie chodzi ...jeszcze .

Moje najstarsze znalezisko było z 1996 r, ale wynosiłam też puszkę z bombażem takim, że była już prawie okrągła. Niosłam to jak bombę z zapalonym lontem... :d, ale miałam pietra ... Daty bałam się sprawdzać))))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

Ja pierniczę, niektóre przetwory ,  to prawie moji ,,rówieśnicy"xd.

Jeżuuuu.... Nie mogła Basiunia zacytować któregoś krótszego posta ? ...Linie papilarne już sobie powycierałam przesuwaniem ekranu  ....noooooo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...