Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry .....

Niezbyt wyspana , bo wstawałam z własnej , nie przymuszonej woli w nocy , ale nie jest ze mną najgorzej . Parę łyków kawy i będę wyprostowana , nadająca się do życia . Tak w nocy , jak i teraz rano do dziadeczkowej sypialni wchodziłam z duszą na ramieniu ....bohaterka ze mnie żadna ...Nieważne , ważne , że po wejściu do dziadeczka robię ....ufffffff.... i żebym do końca mojego pobytu jeszcze tak robiła . Będę , bo innego wyjścia nie ma ...musi być dobrze i już .

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Powinnaś zadedykować tę piosenkę wielbicielom św. Antoniego...:szydera: Tylko, że tu nie ma mowy o kasie za rzeczy zagubione...:haha:

A to informacja podstawowa bo inaczej będzie "Bóg zapłać..." :haha:, a skąd ten Bóg tą kasę ma wziąć jak musi za darmo... :o Proponuję "Bogu zapłać..", a co on jeden ma być taki pokrzywdzony ... :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ivanilia40 napisał:

Dzień dobry,ostatni ciepły weekend,od poniedziałku ma się ochłodzić i będzie padać. Miłego dnia wszystkim.

Ivanilko toć to dopiero kwiecień .Jeszcze tych ciepłych  weekendów będzie na pęczki.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Znowu piękny , słoneczny dzień mamy.

A wy tu jakieś czarnowidztwo uprawiacie, że niby od poniedziałaku, zimno i mokro:smutek:

Cieszmy się wiec ostatnim ciepłym weekendem.

Miłego, spokojnego dnia Wszystkim życzę.

PS.

To jak to w końcu jest z tym św. Antonim.............gdzie mu się tą kasiorę w darze składa???  Pytam poważnie.

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ivanilia40 napisał:

Mnie też to nie bawi Mirelko,jestem z natury pesymistką,więc zawsze zakładam gorszy scenariusz.

Optymistka to ja...zatem mamy yang i ying...:szydera: Osobiście bardziej mi odpowiada wersja szklanki pełnej do połowy...:haha: Kompromis....czasem słońce, czasem deszcz....:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...