Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ORIM napisał:

Znów dostałem wczoraj jakiś jakis puchar z szarfą :d Co to,po co to i za co to oraz komu to potrzebne ?

A i najważniejsze : co ja z tego mam ? :d

Miłego dnia ludki pracusie i cała reszto leni na urlopie :d 

Pstrowski też dostawał ;).

:d:d:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

No pacz. Jak Ty mnie juz dobrze znasz:d

pewnie ze Cie dobrze znam...sama doradziłas mi ze by usiąść z lampk wina wieczorem i poczekać az kluczyki się same znajdą.....i posłuchałam...są znalazły sie..:hura:leżały sobie w drzwiach samochodu..ale kto je tam położył nie wiem ja nie ,piesior sierściuch nie..no to kto,chyba Sw.Antoni bo mu obiecałam 2 stówki i sie wywiązał z umowy ...a teraz musze ja.. A moze to nie Ty mi doradzałas ?

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

pewnie ze Cie dobrze znam...sama doradziłas mi ze by usiąść z lampk wina wieczorem i poczekać az kluczyki się same znajdą.....i posłuchałam...są znalazły sie..:hura:leżały sobie w drzwiach samochodu..ale kto je tam położył nie wiem ja nie ,piesior sierściuch nie..no to kto,chyba Sw.Antoni bo mu obiecałam 2 stówki i sie wywiązał z umowy ...a teraz musze ja..

Jakbym sie z deko zamotala...(tu mocno sie namyslam). Nie pamietam?! Demencja?! Bobrze!! Boje sie jej!!:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Jakbym sie z deko zamotala...(tu mocno sie namyslam). Nie pamietam?! Demencja?! Bobrze!! Boje sie jej!!:d

nie bojaj bo ja byłam wczoraj w dużym stresie....więc poplątałam kto z kim i dlaczego ..a co mają do tego moje kluczyki...qurczaki musze mieć dłuższy urlop najlepiej na Szeszelach:cool:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Zabierz kilka ciepłych rzeczy,bo założe się ,że maj będzie zimny i deszczowy..(odpukać)

Masz rację, może tak być. Podejrzany ten kwiecień, wszyscy w krótkich rękawkach i bez skarpetek biegają. Pewnie natura odbije sobie w maju albo w czerwcu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie zapytać bo nie znalazłam odpowiedniego topiku to tu zapytam.

Odznaczyłam sobie w profilu wszystkie powiadomienie na NIE a na meila i tak przychodzą wiadomości z forum i w okienku zielonym wciąż widnieje,że włączone jest powiadamianie.Zaznaczyłam ZAPISZ a nic się nie zmieniło:(Nie chce otrzymywac powiadomien na meila!!!Buuuuuu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, foczka63 napisał:

Nie wiem gdzie zapytać bo nie znalazłam odpowiedniego topiku to tu zapytam.

Odznaczyłam sobie w profilu wszystkie powiadomienie na NIE a na meila i tak przychodzą wiadomości z forum i w okienku zielonym wciąż widnieje,że włączone jest powiadamianie.Zaznaczyłam ZAPISZ a nic się nie zmieniło:(Nie chce otrzymywac powiadomien na meila!!!Buuuuuu

Na swojej poczcie, w ustawieniach, musisz też oznaczyć...ja zapisałam polecenie wrzucania przychodzących powiadomień do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...