Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziu....zanim przebrnęłam ,przez te pola kukurydzy ,z ramą od roweru , z żytnią pod pachą ...a i jakieś klucze kopnęła po drodze...to cholera wszyscy się już pożegnali i poszli spać . To może i ja pójdę ? Co tu będę jak jakiś ciul na weselu ściany podpierać!? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Ja pierdziu....zanim przebrnęłam ,przez te pola kukurydzy ,z ramą od roweru , z żytnią pod pachą ...a i jakieś klucze kopnęła po drodze...to cholera wszyscy się już pożegnali i poszli spać . To może i ja pójdę ? Co tu będę jak jakiś ciul na weselu ściany podpierać!? :szydera:

To się ciesz, ze przebrnęłaś bo ja nie nadążam. Tyle co rano się przywitam, trochę poczytam i polajkuje. I tyle mnie widzieli :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Teresadd napisał:

Chyba męża nie masz ,że na forum siedzisz.Marsz do obowiązków małżeńskich.:haha:

Od kiedy to mąż i forum wykluczają sie wzajemnie?hi hi hi

Obowiązek????Błeeeee,to brzmi jak przymus.he he 

Mój śpi grzecznie od dawna.Forum mu nie przeszkadza w niczym.Może go jeszcze obudzę,ha ha ha 

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MeryKy napisał:

To się ciesz, ze przebrnęłaś bo ja nie nadążam. Tyle co rano się przywitam, trochę poczytam i polajkuje. I tyle mnie widzieli :szydera:

Musisz szybko przewijać stronki,nie skupiac się na treści,a i tak na końcu się dowiesz o czym mowa :d . Tu zupałnie jak w brazylijskiej telenoweli Meryjko.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Co Ty się tak mego męża czepiła!? Uczciwie do roboty chodzi ...o 22.30 będzie ...no ktoś musi zarabiać,skoro żona się " byczy" :hura::szydera:

Tak tak ,niech pracuje.Ja to w domu przy swoim mężu ,to tak z ukrycia na forum siedzę ,bo zaraz gada ,że tak z nim czas spędzam i w laptopach siedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Tak tak ,niech pracuje.Ja to w domu przy swoim mężu ,to tak z ukrycia na forum siedzę ,bo zaraz gada ,że tak z nim czas spędzam i w laptopach siedzę.

Mój się nie denerwuje , nawet jak jest w domu i ja sobie przysiądę na chwilę.On też ma swoje kółko zainteresowań i jest oki. Zero stresu. Choć nie przeginamy.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Tak tak ,niech pracuje.Ja to w domu przy swoim mężu ,to tak z ukrycia na forum siedzę ,bo zaraz gada ,że tak z nim czas spędzam i w laptopach siedzę.

Niech sobie założy konto i niech pisze na forum razem z tobą,pewnie spodobałoby mu się..

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Tak tak ,niech pracuje.Ja to w domu przy swoim mężu ,to tak z ukrycia na forum siedzę ,bo zaraz gada ,że tak z nim czas spędzam i w laptopach siedzę.

Eeeee to mój Foka jednak bardziej tolerancyjny ,bo sie zawsze pyta co na forum:)hi hi hi Ale jak sie "wyłaczę " i go nie słucham to też potrafi zapytać ,jesteś tu czy tam?!

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, MeryKy napisał:

Może ktoś o Szwarcwaldu się wybiera?

Ja !!! czemu nie ,,zawsze jak jestem przy Freiburgu ,,to zaliczam Szwarcwald,,,a urlopowac się tam będę w czerwcu,,Francja ,,Szwajcaria ,,,koniec ! bo mi się w głowie równo poprzestawia,,,mam wrażenie że wszystko widzialam już przy granicy,,,tak chcę jeszcze ten Paryż zaliczyć ,,,czemu nie? raz w życiu być paryżanką,,a ja dam radę być tą paryżanką,,,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

I wylecą oboje na zbitą twarz...:d

Dlaczego mają wylecieć? Jeśli każde z nich będzie pisało ze swojego konta,a jeszcze lepiej jak uprzedzi moderację o korzystaniu z wspólnego rotera to problemu nie powino być.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...