Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Margaritka napisał:

Dziękuję Ewa:). Ja już chyba wgryzłam się w to miejsce. Babcia jest wprawdzie mocno absorbująca, ale przy moim ADHD, to nic za dużo, zwłaszcza, że wszystko dostaję też  pod nos.Te trzy godziny przerwy , super rower, wiosna i starzy znajomi rekompensuje niedogodność , albo inność - nie jestem sama dla Pdp .    Tobie Ewo też życzę powodzenia  :dobrze:

Dziękuję Margaritko.:)

PDP w łóżku............póki co chrapie. W każdym razie jak wychodziłam od niej to chrapała. Ja u siebie na pięterku zaległości forumowe nadrabiam......i zastanawiam się, czy przyjdzie taki czas , że bedę czytac i pisac na bieżąco??

To chyba nie nastąpi.

A teraz  życzę Wam spokojnej nocy. Dobranoc:cześć3:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

Dziękuję Margaritko.:)

PDP w łóżku............póki co chrapie. W każdym razie jak wychodziłam od niej to chrapała. Ja u siebie na pięterku zaległości forumowe nadrabiam......i zastanawiam się, czy przyjdzie taki czas , że bedę czytac i pisac na bieżąco??

To chyba nie nastąpi.

A teraz  życzę Wam spokojnej nocy. Dobranoc:cześć3:

Mam to samo z tym pisaniem tutaj . Jakoś wyjątkowo, że z Tobą wywiązał się dialog. W tych " skojarzeniach" , to jeszcze radzę sobie. Jeżeli chodzi o pracę, to jestem teraz sama w domku. Przed wieczorem , ponad godzinę wyczuwałam babcię, czy to jej chimery, czy rzeczywiście coś nie tak i czekałam jak już na nockę przyjdzie córka. W końcu zadzwoniłam, zgodnie z instrukcją po wnuczkę i ona też zwątpiła. Przyjechała karetka i ratownicy no i zabrali się wszyscy do szpitala. Ja siedzę sobie spokojnie i czekam na rozwój wydarzeń. Każda z możliwych opcji pasuje mi. A gdzie Ty Ewa jesteś obecnie ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudny dzień dzis miałam,jakiś taki dupowaty.Niby nic takiego  a czułam się jakoś słabowito i do bani.Coś tam ostatecznie w domu porobiłam ,ale bez przekonania,tak aby nie gnić pod kocem pół dnia.A zmęczona sie czuję jak po nie wiadomo jakim wysiłku.Może to zmiana pogody albo co?:( Planów mam od zarypania a realizacja leży i kwiczy:(Idę chyba spać.Dobranoc.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jakaś niemoc dziś wzięła,chyba nawet zapomniałam sie rano przywitać. Z koncentracją jakieś mam dzis problemy,zamiast wysłać meila do koleżanki ,wysłałam sama do siebie i jeszcze się ucieszyłam,że tak szybko mi odpisała...

Chyba też się położe spać,zanim  pomylę pastę do zębów z płynem do higieny intymnej ,skutki mogą zaboleć. Dobranoc więc moje drogie koleżanki.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, foczka63 napisał:

Trudny dzień dzis miałam,jakiś taki dupowaty.Niby nic takiego  a czułam się jakoś słabowito i do bani.Coś tam ostatecznie w domu porobiłam ,ale bez przekonania,tak aby nie gnić pod kocem pół dnia.A zmęczona sie czuję jak po nie wiadomo jakim wysiłku.Może to zmiana pogody albo co?:( Planów mam od zarypania a realizacja leży i kwiczy:(Idę chyba spać.Dobranoc.

No nie wiem ,nie wiem.Żeby w domu powera nie było.A zdrowotnie to jak u ciebie.Ty weż się w garść kobito,bo kwiaty i inne grządki czekają.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mnie też jakaś niemoc dziś wzięła,chyba nawet zapomniałam sie rano przywitać. Z koncentracją jakieś mam dzis problemy,zamiast wysłać meila do koleżanki ,wysłałam sama do siebie i jeszcze się ucieszyłam,że tak szybko mi odpisała...

Chyba też się położe spać,zanim  pomylę pastę do zębów z płynem do higieny intymnej ,skutki mogą zaboleć. Dobranoc więc moje drogie koleżanki.

Dobra jesteś.Znałam taką też ,co pocztówki do siebie wysyłała ,że  niby od facetów je dostawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

No nie wiem ,nie wiem.Żeby w domu powera nie było.A zdrowotnie to jak u ciebie.Ty weż się w garść kobito,bo kwiaty i inne grządki czekają.:p

Zdrowotnie w sumie ok,tylko jakaś zmęczona jestem,ale na szczęście czytam ,że nie ja jedna:)Myślę,że to moje kijowe samopoczucie ,to w dużej mierze reakcja na familijne wydarzenia.Psychika chyba musi odreagować.Inna sprawa,że każdemu mnawet mnie,zdarzają się gorsze dni.Minie.Wszystko mija jak najdłuższa żmija:)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mnie też jakaś niemoc dziś wzięła,chyba nawet zapomniałam sie rano przywitać. Z koncentracją jakieś mam dzis problemy,zamiast wysłać meila do koleżanki ,wysłałam sama do siebie i jeszcze się ucieszyłam,że tak szybko mi odpisała...

Chyba też się położe spać,zanim  pomylę pastę do zębów z płynem do higieny intymnej ,skutki mogą zaboleć. Dobranoc więc moje drogie koleżanki.

Mój bobrze,jak płynem dowcipnym ząbki umyjesz to nic ,ale jak podwozie pasta do zebów to chyba w misce z zimna woda spać będziesz:):):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Dobry wieczór.

Dzisiaj zalatany byłem cały dzień na maksa.

Byliśmy z Pdp u fryzjera, niby podciąć włosy.

No i węgierska fryzjerka z ekstra krótką fryzurą, nad którą to piałem z zachwytu, tak nas no postrzygła, że Pdp zamiast 2 to skrócone ma włosy o centymetrów 6, a ja o grzebieniu na długo zapomnę. :-)))

Wyszliśmy z gabinetu jak dwie ostrzyżone owieczki na wiosnę.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Knorr napisał:

Cześć, Dobry wieczór.

Dzisiaj zalatany byłem cały dzień na maksa.

Byliśmy z Pdp u fryzjera, niby podciąć włosy.

No i węgierska fryzjerka z ekstra krótką fryzurą, nad którą to piałem z zachwytu, tak nas no postrzygła, że Pdp zamiast 2 to skrócone ma włosy o centymetrów 6, a ja o grzebieniu na długo zapomnę. :-)))

Wyszliśmy z gabinetu jak dwie ostrzyżone owieczki na wiosnę.

Jak przyjdą upały na pewno będziesz się cieszył z krótkiej fryzury,zresztą pdp tak samo.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Knorr napisał:

Cześć, Dobry wieczór.

Dzisiaj zalatany byłem cały dzień na maksa.

Byliśmy z Pdp u fryzjera, niby podciąć włosy.

No i węgierska fryzjerka z ekstra krótką fryzurą, nad którą to piałem z zachwytu, tak nas no postrzygła, że Pdp zamiast 2 to skrócone ma włosy o centymetrów 6, a ja o grzebieniu na długo zapomnę. :-)))

Wyszliśmy z gabinetu jak dwie ostrzyżone owieczki na wiosnę.

Barany chyba.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mnie też jakaś niemoc dziś wzięła,chyba nawet zapomniałam sie rano przywitać. Z koncentracją jakieś mam dzis problemy,zamiast wysłać meila do koleżanki ,wysłałam sama do siebie i jeszcze się ucieszyłam,że tak szybko mi odpisała...

Chyba też się położe spać,zanim  pomylę pastę do zębów z płynem do higieny intymnej ,skutki mogą zaboleć. Dobranoc więc moje drogie koleżanki.

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Knorr napisał:

Cześć, Dobry wieczór.

Dzisiaj zalatany byłem cały dzień na maksa.

Byliśmy z Pdp u fryzjera, niby podciąć włosy.

No i węgierska fryzjerka z ekstra krótką fryzurą, nad którą to piałem z zachwytu, tak nas no postrzygła, że Pdp zamiast 2 to skrócone ma włosy o centymetrów 6, a ja o grzebieniu na długo zapomnę. :-)))

Wyszliśmy z gabinetu jak dwie ostrzyżone owieczki na wiosnę.

czyli bardzo parktycznie na idaca pore roku..nie bedzie za cieplo..niemal nago:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...