Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Jakie chaszcze...za kogo mnie tatko uważa....>:( Toć ja w genach schludność po tatku dostałam...:szydera:  Laserek raz-dwa i lala ze mnie jak marzenie....:szydera:

@Mirelka1965 juz widze ,jak po laserze ,,na brazylijsko,, mozesz siadac:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

No....jak młodsza niż 70, to rzeczywiście młoda....;)

 

@Mirelka1965 to ja juz nic nie rozumiem.

Mialam kolege, mocno 

noo

pierdzacego.

 

za kazdym pierdem powtarzal,, z mlodej piersi sie wyrwalo,,

Do znudzenia powtarzalam, ze to nieelegancko 

chrzakac odbytnica:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Afryka napisał:

A bo w starym piecu diabeł pali ,a piec wiadomo,z rurą.A kiedy się pali ? A zimą .A w czym się chodzi zimą? A w baranicy...no tak z grubsza Ci wyklarowałam.:d

@Afryka das spokoj, dzieweczyny sie rozmarzyly, leca tymi liczbami, ze ho ho!;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965 to ja juz nic nie rozumiem.

Mialam kolege, mocno 

noo

pierdzacego.

 

za kazdym pierdem powtarzal,, z mlodej piersi sie wyrwalo,,

Do znudzenia powtarzalam, ze to nieelegancko 

chrzakac odbytnica:przekleństwa:

Ale Ty grzeczna jestes, podziwiam, bo dla mnie to nie z mlodej piersi ale ze starej d...y i tyle w tym temacie ,

branzowym:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Mirelka1965 to ja juz nic nie rozumiem.

Mialam kolege, mocno 

noo

pierdzacego.

 

za kazdym pierdem powtarzal,, z mlodej piersi sie wyrwalo,,

Do znudzenia powtarzalam, ze to nieelegancko 

chrzakac odbytnica:przekleństwa:

Moja Pdp jak chrząka odbytnica, to mówi ze zdziwieniem na twarzy....Oooooooo! A ja na to: Es hat gedonnert ;)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Helena2311 napisał:

Tak,jestem na urlopie.A dziś jest rocznica śmierci mojego męża.Nie byliśmy razem,ale...Taki smutny dzień.

Rozumiem, z bylymi lacza nas nie tylko te zle wspomnienia, ale tez te dobre, no  i dzieci, jakze wspaniale.

Poswiecic komus chwile zadumy to nie wstyd, to honor.

Ale nie smutaj sie, przed nami wiele jeszcze wspanialych chwil:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Rozumiem, z bylymi lacza nas nie tylko te zle wspomnienia, ale tez te dobre, no  i dzieci, jakze wspaniale.

Poswiecic komus chwile zadumy to nie wstyd, to honor.

Ale nie smutaj sie, przed nami wiele jeszcze wspanialych chwil:d

Taką mam nadzieję.:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Helena2311 napisał:

Kiedy będziesz dostępna w Polsce?Ja planowo powinnam wyjeżdżać ostatniego maja do Badenii.

Wyjezdzam stad w poniedzialek, ale nie bede dostepna  od 26 i przez dlugi weekend majowy. Potem chetnie sie z Toba zobacze "w terenie". Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hawana napisał:

Wyjezdzam stad w poniedzialek, ale nie bede dostepna  od 26 i przez dlugi weekend majowy. Potem chetnie sie z Toba zobacze "w terenie". Co Ty na to?

Już się cieszę.Uzgodnimy,to poza Forum,dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kwatki wsadzone ...mam az dwie skrzynki z bialymi pelargoniami te dwa wiechcie co to lawenda mialy byc a to tylko rozmaryn, tez sie ladnie pusza w donicach....dwoch sie pozbylam bo ilez tego mozna miec na balkonie??

czekam bo byc moze jednak ta lawenda sie pojawi dzisiaj  ..no i margaretki bym chciala tez dosadzic...no ale co bedzie to bedzie...

dzionek spokojnie minal a jutro srodowo wiec wolne....zapowiadaja ladna pogodne to oczywiscie rowerek...musze ten sklep polski w koncu odnalezc i zobaczyc co tam maja ciekawego...

moja ulubiona liczba...od jutra 21..

ale najpiekniejsze sa te walizki w kaciku ktore grzecznie czekaja az sie spakuja do autka ....to takie wrazenie ze czas szybciej plynie...macie tak?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...