Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, foczka63 napisał:

Witaski.Niechciej mnie dopadł i nie puszcza:( Dobrze chociaż ,że troszkę cieplej jak wczoraj i nie pada,może się zmobilizuje jakoś do działania,ha ha ha .Połowa urlopu za mną,co dalej nie wiem jeszcze, bo o tym moim nieszczęsnym sanatorium nic nie słychać .Rynce opadywujom:(

Póki co snuję sie po domu jak ta snuja:( I robię wszystko,żeby nic nie robić.Zero powera:(Niż niżów:( Rozmemłana dziś jestem do obrzydliwości:( Idę z psem,może spacer mnie obudzi do czynów:)

,

 

Po co masz iść!?Połóż się,potem wstań a w między czasie jakiś pomysł wpadnie do głowy.

miolosna-wiadomosc-ruchomy-obrazek-0057.gif

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie bój żaby ....te z nogawkami to nasza Nugats'u sama w podręczną torebkę ...czy inną firmową z Biedronki zapakowała ... Do pakowania same koronki zapodała ...niech se nie myśli , że nie ma ....i to nie byle jakie koronki . Ręczna robota z Koniakowa ....Cooo...na gołodupca miała wyjść jak już swoje łapska w bieliznę wraził ....do zapakowania bieliznę .

No wiecie co?! Walizki nie widziała, a wie co w niej było :d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nugatka napisał:

Jeszcze zdradź tajemnice, ze fotki dostałaś z mojego pakowania :d

Oczadziała ?....Przecież nie napisałam , że te czarne ze sznurówką na tyłach  bardzo sexy były ...Chociaż ...te czerwone też słodkie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.04.2018 at 09:03, MisiekFfm napisał:

Lepiej dwa słowa za mało, niż jedno za dużo. 

Wolę czytać. Zwłaszcza po tym, jak się dowiedziałem, że około 80% społeczeństwa nie przeczytało nic, poza gazetķą z Lidla i Biedronki. 

Tak więc, poświęcam się dla dobra ogółu i poprawiam statystykę.

Nie podoba mi się tylko duża ilość znaków interpunkcyjnych w tekstach, ale jakoś to "trawię ".

Ufff! Ale się rozpi(a)sałem.

Na cały tydzień wystarczy.

 

@MisiekFfm czytaj Ulissesa

tam nie ma interpunkcji:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.04.2018 at 09:43, ORIM napisał:

synek to do średniej (ceny) nawet się nie zbliża :d w sekunde zapamiętuje gdzie jest worek cebuli po 0,99 i gotów jest tam jechać przez całe miasto :d

@ORIM i co zjada worek cebuli?:kopara:

Czy polowa laduje w smieciach, sorki, ,,biotonne,,

Kiedys @Blondi pisala jak jej PDP kupil sporo cebuli,, bo byla tania,, a potem traktowal zupka cebulowa ,wlasnego pomyslu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.04.2018 at 10:24, LENA_57 napisał:

@Maria Jolanta ja niszczę najbardziej pantofle domowe. Dwa razy w roku musze nowe koupić, choc noszę najczęściej takie.  

2220683170007_inblu-ua153p03_srebrny_jf_01 (1).jpg

@LENA_57 ,nie rozbijasz sobie palcow?

Kiedys probowalam ,,zdrowotne,, buty,ale niestety mialam poobijane paluchy.

Dziwnym trafem, u siebie w domu chodze boso i nigdy nie zahaczylam o nic noga,

(najwyzej upuscilam cos ciezkiego na stope):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.04.2018 at 11:09, Baśka powtarzająca się napisał:

Myślisz , że u mnie inaczej ?... O co poproszę , czy nawet nie wspomnę to mam .Żadnych oszczędności ...wszystko koniecznie " bio " ...nawet środki do prania ...To na plus - super ...Jednak jak wszędzie jest jakieś " ale " pod względem szparowania .

Przykład 1... Brak kontenerów na śmieci , bo drogo kosztuje wywózka . Worki ogólne śmieciowe i worki z pampersami ( zużytymi ) składuję w szopie , gdzie trzymany jest opał do piecyka ....wali równo ...jak jasny gwint . Wchodzę tam na bezdechu ...Zapytałam " prawną " , kiedy je zabierze do swojego kontenera ...Odpowiedź : na razie nie , bo u mnie też pełne są ...wiesz ...wiosna ..porządki ....Ok...nie mój cyrk , nie moje małpy .

Przykład 2. ...Poprosiłyśmy kiedyś ( na początku mojego pobytu ) z diakonkami o dostarczenie jednorazowych podkładów na łóżko ......" niee...absolutnie ...niee ...mamy tyle podkładów normalnych , że wystarczy " ...Zgadza się ...mamy odpowiedni zapas , ale : jaka to oszczędność jeśli pierze się je codziennie w drogim środku do prania ...prąd i ...szambo , bo kanalizacji ogólnej tutaj brak ....I znów ..nie moje cyrk , nie moje małpy .....

Przykład 3..... Po powrocie dziadeczka ze szpitala powiedziałam " prawnej " , że konieczna jest mata poślizgowa z uszami , bo może być ciężko z transportowaniem go wyżej - niżej ....odpowiedź " tak , tak ..masz rację ...kupię taką matę " ....I ..wystarczyło jej luknąć w internet ( bez tego ani rusz ) i jest ..a jakże ..jest ...hurraaaa ....taka torba na zakupy , jaką można w wielu marketach kupić . Nie tam jakaś foliowa reklamówka , ale taka mocniejsza . Dziadeczkowi wystarczy pod pupę podłożyć i sruuuuu...w górę . Poślizg jest jak jasna cholera ...

Noo..można oszczędnie żyć ...można !

@Baśka powtarzająca się :mur: toz mowie, zwsze predzej czy pozniej wylazi ten pusty ,pon@#$cki sposob myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 16.04.2018 at 13:40, hawana napisał:

Dokladnie tak. W koncu szczurki, albo inne pozyteczne zwierzatka pomoga zrobic z tym porzadek:szydera:

@Baśka powtarzająca sięnie tak dawno dzialo sie w stolycy

https://www.google.de/search?q=mieszkaniec+zbieral+smieci+na+balkonie&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjIqOGlqMHaAhXNxqQKHVqRCjAQsAQINg&biw=1366&bih=662\moze pokaz prawnej  ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, sayonara 52 napisał:

@ORIM i co zjada worek cebuli?:kopara:

Czy polowa laduje w smieciach, sorki, ,,biotonne,,

Kiedys @Blondi pisala jak jej PDP kupil sporo cebuli,, bo byla tania,, a potem traktowal zupka cebulowa ,wlasnego pomyslu.

Dają radę :d synek jest kreatywny w przebieraniu :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...