Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie wszyscy???:płacz:  Mam pół kilo pierników w czekoladzie to rozdam trochę :ciastko: i do tego:kawa: :kawa::love::serce::love:    trzeba wypić coś typu kawowego bo usnę ,,3 godzinnego lenia miałam -masakra!!!

co miałam zrobić to była odpowiedz -potem,potem ,wieczorkiem :hahaha: 

:hahaha:@Łukaszku  gdzie Ty się przy sobocie włóczysz? a może piwnicę sprzątasz? haha ,,,wszyscy zapracowani i to jak bardzo ,,,chyba sie  jednak wezmę za ten niemiecki -niech mu będzie ,,coś sobie powtórzę a potem o parę słówek wrócę tutaj mądrzejsza -papapapapa

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj jajajajaj!!co za pyszności @Łukaszku  i mądrala przywiozl od Ciebie gar -to dopiero będzie uczta na 3 fajerki-hahahha:hahaha: dzięki słodziaku:love: za pamięc:serce: masz tu w zamian :lody:

pobrane (1).jpg

@Łukaszku dawaj te krzakawiły -zrobię z nimi porządek ,,mam fach w ręku,strzygę i golę ,co wolisz ,masz wybór ,,,wszystko robię perfekcyjnie,,całe życie scinam włosy tu i tam, ale mowa o dużej głowie:hahaha: nie bojaj się ,będziesz wyglądał po ścięciu jak 18-latek,,hahhaha :love::serce::love: a zrobię to gratis dla Ciebie za ten bigosik:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś niespodziewanie wolne 6 godz.Miałam.Rano zjawiła się córka,więc wręczyłąm listę zakupów,poprosiłam pieniące na zakupy codzienne(chleb bułki mięso) i o wolne.Pomyślała chwilę i pyta czy jutro może być.Może,czemu nie.A potem wnuk przyjechał i zabrał dziadka jednak dziś.Dla mnie to nawet lepiej,bo wybrałam się do miasta i zaszłam zobaczyć co w sklepach i może coś do Polski jakies drobiazgi kupić.Jakoś dziwnie mi w tych sklepach.Może na razie,co?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka dzisiaj miałaś bal murzyna -taka wolnośc Ciebie kochana spotkała ,,teraz na pewno jesteś głodna to przysiadaj się do bigosu @Łukaszka i trochę pojedz ,,,co tam dziwnego widziałas w tych sklepach -dookoła tylko słychac język niemiecki to prawda ,,,tak @luttkato na razie tak jest ,,jak będziesz częsciej chodziła po sklepach to sie przyzwyczaisz ,,takie same sklepy jak u nas ,,trochę podreptałaś sobie dzisiaj i świeży luft:hahaha:

@erika fajne masz zajęcie ,,wyszukiwanie sprzętu w internecie to kocham ,,ale musi być błyskawica internet ,,,nic na powolnym  internecie się nie znajdzie ,,jedynie nerwa !!! hahahha:love:

Lecę na ten bigos bo dziadki wszystko wszamią:płacz: a mi co? okruszki?:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi głodna czy jestem?Jestem full napakowana.W sklepach słodkie a jakże,co kupiłam w drodze jadłam,bo przecież idąc to te kalorie jakoś się ulatniają.A w domu poprawiłam obiadem,bo ja słodkie to owszem ale najadam sie że tak powiem konkretnym jedzeniem.Potem:kawa: i :ciacho: bo jakaś jakby niedojedzona byłam ,no i teraz zalegam przed kompem,jejku same dobre wieści .I dzień szybko zleciał.I o jeden dzień bliżej wyjazdu. Aaa jakiego wyjazdu ,do czego? No mój syn przylatuje wiem, tak .No i pogadamy sobie z przyjacielem jednym.I będę myśleć też.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luttka , to fajnie, że dziś miałaś udany dzień i że się uśmiechałaś   :)   Bo chyba rzadko się uśmiechasz ostatnio 
A blondasek chyba znowu buszuje w lodówce. Ach .... przecież dorwała się chyba  do mojego bigosu, który przywiózł mądrala, tylko babci też coś zostawcie :hahaha:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem mądrali aby zamknął lodówkę na 3 spusty ,,aż się zle czuję od tego żarcia :płacz:ale kolacja wyśmienita -a co ! poszły 3 tosty,co będzie to będzie ,,za dobry był ten bigos ,,,:love:

a ja widziałam strzyżenie męskie za 8 euro ,,40 euro to kask   z myciem i modelowaniem na damskiej głowie,,:płacz: 

@luttka poszalała i po sklepach i po żarciu ,,ale ja też lubię jesc idąc ulicami ,,mi nic nie przeszkadza aby nawet trzymać w ręku pęto kiełbasy i jesc,,hahahha ale wiocha co?? ale swojska wiocha-hahah

:hahaha: znowu o jedzeniu,,,zmieniamy temat,,,  

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku,zaraz wyśle laptopa w kosmos!Dziś muli cały dzień.Dziękuję mu za taka współpracę. @Blondi Jak tu nie mówić o jedzeniu ,kiedy to przyjemność jakaś jest.Co tam żałować sobie,ja poprawiłam kolacją.I jak dobrze zrozumiałam jutro mam znów trochę wolnego.A potem pewnie dwa tygodnie nic.Machnę bieganie jak dam radę ,bo już trzy dni odpuściłam.Kolana bolą,no zapieram się fest nogami jak podnoszę pdp. Oszczędzam kręgosłup,ale kolana bolą.Nigdy mnie nic nie bolało,przynajmniej nie pamiętam.No migreny tak.Ale to choroba wielkich:dto cierpię. @Łukasz coś Ty!Uśmiecham się,uśmiecham:).A tego bigosu to po prostu pochłonęłabym ,takiego gorącego i gorącego,aha.Kto tam idzie juz spać?Bo jakoś cicho tu?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka wyslij swój laptop z moim internetem w kosmos -hahaha stworzą wspaniałą parkę -:o

Migreny ? u mnie nigdy nie było migreny i nawet nie wiem co to jest-taka jestem nie douczona:hahaha:

Wszyscy się z rodzinami partują przy sobocie ,,dlatego taka cisza ,,,zawsze mówiłam ,że jesień to smutniata pora roku i tak jest,,,wszystkim pada smutasek na buzkę,,pogoda co niektórych rozłoży do łóżeczka ,a jak choroba to już w ogóle nawet gadać się nie chce ,,ale o czym ja tu smucę ,,weg z takimi smutasami,,zaraz się wybieram na private imprezę,,,a w co wskoczę -pokaże Wam a co mi szkodzi,,,:love: zaczęło się od porannych party a skończy na nocnych wojażach-hahahha:love::serce::love:

pobrane (4).jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi no ta koszulka ,podobuje mi się,tylko kolorek bym zmieniła.Wskakuj,w to,każdy będzie Twój.Bielizna ważna rzecz hmm.Tu jak dzis oglądałam to te ciuchy niefajne były.Ale może w innych sklepach.Jeszcze nie znam miasta,bo mało wolnego miałam.No i mieszkam na obrzeżach a miasto dalej,a ja niemobilna jestem tu,Myślałam że może kupię tu buty jakieś fajne i w dobrej cenie dla kolegi,ale chyba nie bardzo.Tak w ogóle to nie bardzo wiedziałam co tu kupowac tak z głową i żeby dobre i inne niż u nas było.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luttka, to się cieszę, że się uśmiechasz:) Idę spać, bo o 3ej mam planowe wstawanie, a Blondi jeszcze wróci, z córką rozmawia  :)  Pa dziewczyny  :love::serce:

Dobranoc wszystkim forumowiczom:):love:  Z aktywnych osób to tylko ja, Blondi i luttka zostaliśmy, reszta na urlopach. Też Wam życzę dobrej nocy, gdziekolwiek jesteście :):love:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczekajcie ,zaczekajcie !!!!   Ja też zaraz pójdę spac chodz już w łóżeczku grzecznie jestem,,,a więc

@luttka tutaj po sklepach to prawie wszystko to co u nas,,buty fajne można kupić i inne ,ja trochę innych tutaj już kupiłam,buty S.Oliver -trafiłam na super przeceny i ze skórki piękne buty,,trzeba trafić tylko na skupisko sklepów z butami i są ciekawe buciki,,,a ciuchy sa brzydkie tutaj,,jest jeden sklep fajny z włoską odzieżą ,,ładne rzeczy mają i tam trochę kupiłam ciuchów też, ,,,ale teraz czytam Ty chcesz buty kupic dla kolegi??? co jest !!! nie kupuj facetowi butów -bo Ci zwieje  luttka !!! żadnych buciorów ,,,sobie kup,,,:hahaha:

Dobranoc Wszystkim -buziaki :love: 

@Łukaszku mówisz o 3 w nocy? no to jak wojaże nocne to wojaże nocne :love::serce::love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kawa::kawa::kawa: czeka !!! Dla wszystkich forumowiczów i dla wszystkich gości ,dzisiaj w nocy trochę nas odwiedziło:o i na pewno chętnie się też napiją :kawa::kawa::kawa:.:)

:hahaha:Miłej niedzielki:love::serce::love:

@Łukaszku ja jestem, aż za aktywna nie raz ,,,ale wiesz :hahaha:,że smutasic się nie będę:płacz::hahaha::serce::love::serce: bo bym na głowę może dostała ,a tak wiem ,że żyję i cieszę się ogromnie z życia ,,,buziak :love:

malo jest aktywnych i dlaczego? Zapraszamy wszystkich do nas ,dla każdego starczy miejsca ,placu mamy powyżej normy-hahha:święty::hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawac bo tu nudno na tym forum!!! Opiekunka wraca do domu,,kogos takie atrakcje spotkały-hahahha:hahaha: u mnie cisza i spokój,,łazienki zaliczone i dzieci ubrane a teraz wolne -przecież jest niedziela ,, a niedzielna praca w g,,,o się obraca" trzeba odpocząc troszkę:love::serce:

pobrane (5).jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!:)Jakos nocka zaliczona,nie najgorsza,nawet może cztery razy może pięć.Toaleta ,i takie inne , nie wspomnę o tym przy śniadanku.Dziś Luisa do mnie wołał,ok może być.:kawa: musi być,po moim śniadanku,nieśmiertelnej owsiance. @Blondi tak, chcę kupic butki mojemu przyjacielowi.On pomógł mi dużo i wspiera mnie,no a ja jego.To żaden facet,tylko przyjaciel jest,razem się jakoś trzymamy.Życie jakoś go nie rozpieszczało,a te buty ode mnie ,bo ja mam więcej niż on.I dobrze zrobić coś miłego komuś. @Łukasz a co u Ciebie spać nie daje?Miłego dnia wszystkim,dziś nie pada,nie pada.A nawet jakby padało,to co?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka o rany -jak Ty spokojnie piszesz może 4 a może 5 razy wstawanko w nocy i nie jest najgorzej,,,co za kochane dziecko z Ciebie,,, kup przyjacielowi gumofilce -żartowałam ,,,znajdziesz butki męskie ,,są tez ładne,,nawet w sklepach Deichmann są inne buty niż u nas w Polsce ,,nie wszystkie inne ale dużo jest ładniejszych ,,,kolorystyka jet tutaj ciekawsza ,,trochę kupiłam tam bucików innych to wiem,,,,:love:

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blondi napisał:

@luttka o rany -jak Ty spokojnie piszesz może 4 a może 5 razy wstawanko w nocy i nie jest najgorzej,,,co za kochane dziecko z Ciebie,,, kup przyjacielowi gumofilce -żartowałam ,,,znajdziesz butki męskie ,,są tez ładne,,nawet w sklepach Deichmann są inne buty niż u nas w Polsce ,,nie wszystkie inne ale dużo jest ładniejszych ,,,kolorystyka jet tutaj ciekawsza ,,trochę kupiłam tam bucików innych to wiem,,,,:love:

 

@Blondi to wstawanie to nie jest dla mnie aż tak uciążliwe,jeśli wiem o co chodzi.Gorzej jak ma swoje zwidy,a ja nie wiem o co chodzi.Dziś była siostra do mycia go i mówi że mój pdp kocha mnie,no jak go nie lubić?;)On wie że ja miękka jestem jak plastelina i jak ktoś mi serce okaże to mnie ma.Zaraz myślę że tu wrócę znów,ech.Jeszce zobaczę jak się mają zarobki do tego co wypisane długopisem na rozliczeniu,bo coś myślę że to inaczej będzie.Jak mówiłam pieniądze nie były dla mnie myślą przewodnią,tylko coś innego,ale nie chcę być oszukiwana.Ja szczera jestem i łatwo mnie nabrać,ale jak to ktoś zrobi i to odkryję to nie już z tym kimś być.Po co?

@Blondi mowisz że Deichmann ichni jakiś inny jest?Nawet nie zajrzałam,no chciałaby te cholerne mu buty kupić i zobaczyć jak się cieszy.No chodzi o to żeby miał poczucie  ze ktoś myśli o nim.To ważne

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luttka no jak Ciebie kruszynko nie lubić -no jak!!!:hahaha::love: jak Ty jesteś taka dobra dziewczynka ,,,:lody:masz jeszcze lodziki na popołudnie,,ja mam :jabłko:

@erika jedzie nach Hause ,,,dalej urlopować ,,bo w De tylko walczyła z uciekającym  internetem,zmeczyła się na maxa i wraca na polskie łacza -powodzenia w zakupach erika:):love:

@Betty to już w ogóle wypadła z obiegu ,jednak prawdą jest ,że w Polsce na nic czasu nie raz nie mamy ,,Betty będziesz wracać do swojej pańci? czy nowe miejsce ,,,wpadnij tutaj do nas,,,:love:

@Florcia też się zapadła gdzieś,,nie znalezliśmy jej nigdzie,,,słuch o niej zaginął,,,ale mamy full cierpliwości i zaczekamy na nią:hahaha::love:

@Barrakuda chyba kupila sportowe buty i jak pobiegła na biegi to jeszcze jej nie ma,,,chyba kawę wzięła w termosie bo z rana nie wypić kawusi to nie po jej myśli-hahhaa:love:

@Majka była i się zmyła i co? zabładzila chyba i nie może teraz do nas trafić ,,,rozbawiła się i może się bawi do dzisiaj ,,,oj nic nie wiadomo,,ale też poczekamy na Ciebie,,,:love:

@Łukaszku slyszałam ,że już dzisiaj zaliczyłeś 100 brzuszków -hahahha -nie żartuję :love: full kalorii poszło!!!!!!!:serce: calutkie? bijące ? :święty::hahaha::love::serce::love:

@emma a Ty gdzie się obracasz ,,,kiedy wracasz do DE,,,:love:

Wszystkim buziole :love::love::love: w słoneczną niedzielę,,,,

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...