Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie abort ..drugi dzisiaj . Trzeci dzień po szpitalu ...już martwiłam się strasznie , ale od czego moja prawna ?... Bidulka już wczoraj obiecywała , że zadzwoni do szpitala , kiedy ostatni abort w szpitalu był .... Nie pomagały moje tłumaczenia , że pupa czysta nie była jak wrócił , bo stwierdziła , że w szpitalu to pewnie nie myli go dokładnie ....No , ale dzisiaj to już go tak podkarmiła kandyzowanymi owocami , że wystarczy chyba na cały tydzień ....Szkoda , że nie zdążyła zadzwonić do szpitala z zapytaniem , czy kupka była i kiedy ...i szkoda , że nie mogłabym widzieć min tych , których by pytała ... Przed pół godziną rozwinęłyśmy go z windelna ....a ta aparatka zaczęła odbierać to co wychodzi ....Dopiero jak jej powiedziałam , że dajmy załatwić mu się do końca poskutkowało . Został założony świeży pampers i ...no niestety nie poskutkowało do końca , bo : dziadeczka usadziła na łóżku ..nóżki zwisają na podłogę i ćwiczy ...i ćwiczy ...a on biedny próbuje protestować .....nie daje rady . Ja jestem zwolniona z obowiązku siedzenie bezpośrednio - mam odpocząć ....No to odpoczywam ...taki to mój branżowy ...zas......ny dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nugatka napisał:

Teresko ja tez sie ciesze, ze jestem z Wami :769_heart::769_heart:

Ja też jestem z Wami :oklaski:. Nie ma to tamto. Nie chcieli mi oddać babci z Heimu ;) , to znalazłam sobie inną. A tutaj , to tak standardowo. Nie ma się czego specjalnie przyczepić, ale internetu nie było, bo pierwsza poprzednia pani nie chciała- dostała kasę na doładowanie. Na 23.04 wyznaczony termin założenia. Przerwy mam codziennie po 3 -4 godziny. Wolne całe dnie lub nocki z dniami  ewentualnie później. To nowa, miesięczna stella i rodzina jeszcze w lekkim szoku choć  mocno zaangażowana.Pdp polubiła mnie od razu, bo jakby inaczej :p. Dla mnie to duży zwrot w tej pracy, ale codziennie dochodzą nowe pozytywy . Pozdrawiam wszystkich, dalej z Dortmundu , tylko bardziej uziemiona ... Oj. Oj, oj :smutek:sobota przecież 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Margaritka napisał:

Ja też jestem z Wami :oklaski:. Nie ma to tamto. Nie chcieli mi oddać babci z Heimu ;) , to znalazłam sobie inną. A tutaj , to tak standardowo. Nie ma się czego specjalnie przyczepić, ale internetu nie było, bo pierwsza poprzednia pani nie chciała- dostała kasę na doładowanie. Na 23.04 wyznaczony termin założenia. Przerwy mam codziennie po 3 -4 godziny. Wolne całe dnie lub nocki z dniami  ewentualnie później. To nowa, miesięczna stella i rodzina jeszcze w lekkim szoku choć  mocno zaangażowana.Pdp polubiła mnie od razu, bo jakby inaczej :p. Dla mnie to duży zwrot w tej pracy, ale codziennie dochodzą nowe pozytywy . Pozdrawiam wszystkich, dalej z Dortmundu , tylko bardziej uziemiona ... Oj. Oj, oj :smutek:sobota przecież 

 

Nie płakaj, jesteśmy z Tobą :d:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

 

Wczorajsze spotkanie z Jolkiem się odbyło przy pięknej pogodzie, w niesamowitym miejscu, przy Aperolu, pszenicznym, kawie i pysznych ciastach z cukierni znanej nie tylko w Garmisch:). Taaak, miks dziwny, ale przy pogaduchach  trochę nam zeszło i trzeba było się posilić :d

Joli wiedzie się super, wygląda i czuje się świetnie, stella bardzo dobra, w pięknych okolicznościach przyrody, no, i co chyba najważniejsze, ostatnia w karierze. Od maja czeka na nią praca w domu, na etacie, za całkiem przyzwoitą kasę z widokami na większą.

Jolek serdecznie pozdrawia wszystkich, którzy ją pamiętają :)

alpy.jpg

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ,,zalatana kuchnią i dziecmi i wszystkim,,,porządkami,,bo dalej sortuję jak na lumpach ,,co wyrzucic a co zostawić,,ale nie ma tym razem litości,,szkoda co niektórych rzeczy,,

ale pojechalam na sklepy,,zabawic się w galeriankę,,obeszłam szybko,,wzrokowo widzę czy coś jest czy nie,,kolorystyka mnie przyciąga,,,i co? i nic ! kupilam tylko ladne japonki ,,perfum i koniec zakupów,,i jestem szczęsliwa ,,,bo segreguje ladniejsze rzeczy w domu niż są w sklepie,,,ale co zbiegałam to zbiegalam,,buty są ładne ,,ale nie zdecydowalam się na żadne,,bo? mam ich za dużo,,a zlotych mam trochę i srebrnych,,,ale ta świadomośc ,że mogę pozwolić sobie na buty za 400 czy 500 zl to jest piękne,,,a nie kupić  też jest cudowne:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...