Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez mialam ciagle takie wrazenie... gora 5 osob pisalo, a reszta tylko czytacze... a po liczbie osob, ktore sie witaly co chwile, dolaczajac do tego forum widac bylo, ze nie jest nas garstka jakichs niedobitkow... ale co tam....  przed nami niedziela... ospala niedziela... ale ja ospala nie bede.... dzis bedzie sie dzialo... w piatek do Wiednia przyjechal nasz pan prezydent, KOD go wital. a dzis wybieram sie 13 marca, w 13 Bezirku (dzielnicy) o godz 13 na spacerek z KOD-em :) zdam relacje pozniej, tu macie film z naszego powitania prezydenta Lecha Wałęsy! tak relacje z wizyty zdala telewizja austriacka:   http://tvthek.orf.at/program/ZIB-2/1211/ZIB-2/12174256/Lech-Walesa-im-Interview/12174463   a tak witalismy prezydenta: https://www.facebook.com/iwona.jurczak.5/videos/1048165991908273/?pnref=story 

nie wiem tylko, czy wszystko Wam sie otworzy....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w końcu się odezwałaś--już to oglądam -widziałem ,że Wałęsa był zadowolony.Normalni ludzie go akceptują i Ci co znają realia w jakich się działało  a nie fanatycy i współcześni co nie znają historii.Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Florcia napisał:

Dziękuję Betty za relację z Wiednia:). To nie fanatycy rządzą, tylko BARBARZYŃCY!

no i wrocilam, zmarzlam strasznie, ale warto bylo :)  

17 minut temu, Florcia napisał:

Dziękuję Betty za relację z Wiednia:). To nie fanatycy rządzą, tylko BARBARZYŃCY!

no i wrocilam, zmarzlam strasznie, ale warto bylo :)

jak dodac nowy zalacznik jak juz nie ma szans? bo wykorzystalam w zalacznikach calosc? jak usunac zalaczniki juz dodane?

chcialam Wam dzisiejsze fotki z Wiednia podeslac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdjęc od dawna nie mogę wrzucić ,,,,nie mam takiej opcji ,,,

wszędzie zimno u mnie też zimnica,,

w politykę nie wchodzę nawet ,wystarczy jak poczytam wiadomości i już żygam na to wszystko,,,

 niedziela zaraz minie , ,,ta ostatnia niedziela" mogę śpiewać:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adamos1 napisał:

a to jest jakiś limit? pierwsze słyszę..albo zle zrozumiałem

tak, wejdz u siebie na konto w zalaczniki, jak nie przekroczyles rozmiaru 300 to mozesz cos dodac, a jak przekroczyles to tamtych juz nie dasz rady usunac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Betty napisał:

tak, wejdz u siebie na konto w zalaczniki, jak nie przekroczyles rozmiaru 300 to mozesz cos dodac, a jak przekroczyles to tamtych juz nie dasz rady usunac...

i co już nie możesz nic więcej dodać -do śmierci  ha ha

jednorazowo jak przekraczają jakieś tam rozmiary to nie można przesłać ,ale można je podzielić

Akceptowane typy plików gif, jpeg, jpe, jpg, png · Maksymalny, ogólny rozmiar 0,14MB ----i te sa akceptowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Betty napisał:

tak, wejdz u siebie na konto w zalaczniki, jak nie przekroczyles rozmiaru 300 to mozesz cos dodac, a jak przekroczyles to tamtych juz nie dasz rady usunac...

Betty my jesteśmy strasznie rozrzutne tymi fotkami i zablokowali nam ,

albo za bardzo poważne fotki wrzucamy ? 

link wrzucisz ,wkleisz i się obraz otworzy ale zdjęcia z kompa nie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, adamos1 napisał:

link wrzucisz ,wkleisz i się obraz otworzy--w ten sposób Betty musisz zrobić -tak jak Blondi  napisała.

adamos ale zdjęcia tak nie wrzuci z komputera,z internetu wrzuci tylko  link i inne pierdoły ,

ja mam ten sam problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Betty napisał:

cos kombinowala tak zeby sie dalo wkleic :) napiszcie, czy widzicie obrazki :) ja? ja tez jestem blondi, jak Ty :) cala na niebiesko :)

 

no i tak typowałam !!! spryciarka ze mnie,,już mogłam po tym Twoim oku tutaj niebieskim szybko trafnąc,,super fotki:hahaha:

pogoda nawet fajna ,,parasol do ozdoby-hahhaha

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

no i tak typowałam !!! spryciarka ze mnie,,już mogłam po tym Twoim oku tutaj niebieskim szybko trafnąc,,super fotki:hahaha:

pogoda nawet fajna ,,parasol do ozdoby-hahhaha

parasol jest elementem politycznym do zdjec, bo byl oklejony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 9.03.2016 at 21:17, Blondi napisał:

dzieciaki tutaj wszyscy piszący ,mieliście kiedy problemy z nawiązaniem znajomosci ? ja nigdy i Wy na 100% też nie ,.czy to w autobusie czy na dworcu czy w sklepie , gadulec leci równo,

np, w autobusie to czas zleci migiem jak się ma następnego gadulca i zawsze nawet trafiam na takiego ,znajomości od fula się zawiera i nieraz nawet trwa taka znajomośc długo długo, ale jest jeden warunek ,,trzeba nadawać na tych samych falach i tak my tutaj nadajemy" i dlatego z nas by była zgrana paka-też tak uważacie?

pisać jak mija podróż czy to do DE czy do domku,,,jak jadę do domku to radośc we mnie jest tak ogromna ,że wszystkich kocham :serce: i zawsze cieszę się jak spotkam w autobusie fajną osobę co nie jest mrukiem ,:hahaha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się nie pakuję ,jeszcze mam trochę dni,jakbym się spakowała to już bym chciała jechac ,już wychodzić z tego domu itd, dlatego wszystko na ostatni dzien zostawiam, jak sobie pomyślę tyle godzin jazdy ale pocieszam się ,że ja nie mam jeszcze tak daleko jak niektóre babki co są z lubelskiego albo olsztynskiego -toż to dwa dni jadą i jadą i końca nie widać,,,,

byłam na zakupach i słońce tak grzeje i takie ciepłe ale wiatr jaki zimny i ludziska w krótkim rękawku i bez kurtek i jutro wszystko będzie chore,,,to jest tak zdradliwa pogoda i niebezpieczna dla zdrowia i tak trzeba uważać bo dużo nie trzeba aby się załatwić,,,,robię się jakiś moher -a kysz ode mnie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Florcia jaki człowiek całe życie troszczący się o wszystkich i o wszystko,a sama któregoś razu w maju na grillu do 12 w nocy w sukieneczce na ramiączkach, a całe towarzystwo w ciepłych kurtkach -hahaha ale odbiło mi się to  nie dobrze na zdrowiu i więcej już taką bohaterką nie będę-nigdy w życiu,,,przyznam ,że nie było mi zimno na tym grillu ,było w sam raz ale niestety ,strasznie odchorowałam tą letnią kieckę,,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...