Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, hawana napisał:

Z innego forum, gdzie admin nas nie lubi:(

Ciebie może nie lubi ...We mnie to się chyba zakochał(o) , bo co bym nie napisała to se w jakies sekretne miejsce chowa a mnie zieleniną ...wiosenną częstuje ...Musi kocha ...nie ma bata .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ciebie może nie lubi ...We mnie to się chyba zakochał(o) , bo co bym nie napisała to se w jakies sekretne miejsce chowa a mnie zieleniną ...wiosenną częstuje ...Musi kocha ...nie ma bata .

:d:d:d Tak , kocha z pewnoscią Basiu i w dodatku ma nadzieję na wzajemnosc. Wszak zielony to kolor nadziei :D, dlatego tak Ci ta zieleniną obdarza :d:d:d:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ciebie może nie lubi ...We mnie to się chyba zakochał(o) , bo co bym nie napisała to se w jakies sekretne miejsce chowa a mnie zieleniną ...wiosenną częstuje ...Musi kocha ...nie ma bata .

I to dopiero milosc nieodwzajemniona:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

:d:d:d Tak , kocha z pewnoscią Basiu i w dodatku ma nadzieję na wzajemnosc. Wszak zielony to kolor nadziei :D, dlatego tak Ci ta zieleniną obdarza :d:d:d:d

Tak szczuje:d Bo wszystkie wyznania juz wycofa, znaczy sie schowal w lochu:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Basiaim napisał:

Mój podopieczny od kilku dni w szpitalu, ja się relaksuję.

Nareszcie dziś słońce wyszło, na rowerze pojeździłam aż d**** boli :p

 

Nie wiem, co z czasem robić. Sklepów tu za bardzo niet, jedynie Edeka i Aldi.

Masz 2 supermarkety-ciesz się!Tragedia by była gdybyś ich nie miała.I zaraz lepiej na duszy.:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ciebie może nie lubi ...We mnie to się chyba zakochał(o) , bo co bym nie napisała to se w jakies sekretne miejsce chowa a mnie zieleniną ...wiosenną częstuje ...Musi kocha ...nie ma bata .

A,to zaraza!Tyle podchodów do Niego robiłam.Zaraz się rozpłaczę...:grzmotnąć:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

U nas admin nie lubi Mirelki bo wiecznie czegoś chce. :trele:

Dostałaś emotki? :przekleństwa: Nie łączą postów? :przekleństwa: Mamy większe pliki do przesłania? :przekleństwa: Czego się czepiasz? :przekleństwa: Że nie ma stelomierza? :przekleństwa: Nie moja wina, że sama muszę o wszystko prosić....a potem pretensje :smutek::sos: Nie odzywam się do ciebie...przez 10 minut :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Admin naszego byłego forum postanowił przekształcić portal na informacyjno-ogłoszeniowy i dał nam do zrozumienia,że pismacy są niemile widziani,dlatego zmuszone byłyśmy poszukać innej przystani. Mam nadzieję,że się zasymilujemy...;)

Już to zrobiliśmy :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

image.png.914ac2e1fe47ee5698f5fdde0d07bea7.png:cześć: Tyle klepiecie , że nawet nie próbuję nadrobić zaległości :o @Maria Jolanta na koniec dnia proszę o ładne streszczenie :haha:

Nie wymagaj od niej takiego wysiłku umysłowego :szydera: Nie dalej jak parę postów wyżej obraziła nas wszystkich...:pejcz: Że same betony i pustaki.....:przekleństwa::szydera: Normalnie forum budowlane z nas zrobiła :haha::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, geronimo napisał:

Czy tu tyż branżowo?

Bo jak tak to ja będę w opozycji

Oczywiście , ze branżowo :cool: Ale i nas merytorycznie tzn , że jak powiem Ci , że coś z Tobą nie teges , to natychmiast obszernie wytłumaczę ci dlaczego tak stwierdziłam :haha:

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, geronimo napisał:

Czy tu tyż branżowo?

Bo jak tak to ja będę w opozycji

Zależy co rozumiesz przez pojęcie "branżowo"? :haha: Jeśli picie kawy i merytoryczne omawianie jej smaku, tudzięż dywagacje na temat smaku różnych gatunków papierosów z filtrem, ewentualnie omówienia jakości pogody w różnych częściach Europy można zaliczyć do tego pojęcia, to tak....możesz być w opozycji :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, geronimo napisał:

Czy tu tyż branżowo?

Bo jak tak to ja będę w opozycji

Nick zobowiązuje ale uprzedam - będzie ciężko. My ogólnie do rany przyłóż jesteśmy. Szkolimy się w torturach i wypijaniu krwi tak żeby nawet dziurki nie zostawić. :szydera:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...