Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Dołączę. :)

Drugi raz jestem w miejscu gdzie chleb jest z marketu i już wiem dlaczego wszyscy narzekają na niemieckie pieczywo. 

Chleb z marketu nigdy mi nie smakuje. Bleh! Obojetnie z jakiego kraju nie pochodzi. Widocznie mamy wyrobione kubki smakowe:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Chleb z marketu nigdy mi nie smakuje. Bleh! Obojetnie z jakiego kraju nie pochodzi. Widocznie mamy wyrobione kubki smakowe:d

No nie każdy ma takiego "piekarza" pod ręka co to o suchy i mokry chleb się zatroszczy.

Cześć dziewczyny :d u mnie nawet słoneczko widać. Poleniuchuję w domowych pieleszach aż kości zabolą. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mycha napisał:

No nie każdy ma takiego "piekarza" pod ręka co to o suchy i mokry chleb się zatroszczy.

Cześć dziewczyny  u mnie nawet słoneczko widać. Poleniuchuję w domowych pieleszach aż kości zabolą. 

 

Tiaaa...Jak zacznie ciasto beltac to uwierze. Mysiu! Pogoda za ladna na sleczenie w domu,Orimowe nogi az sie rwa do biegu. :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzien dobry wszystkim. Piekna pogoda mi sie panoszy od switu. Super! Bo dzis wolne:d. Kawe mam, papierosa mam, w usmiech sie uzbroilam, i zycze wam cudownej soboty:))))

No..!!! to rozumiem, To jest właściwe podejście do życia . Ten uśmiech w załączniku, to Twój na sobotę ? Rozumie się, że na każdy dzień tygodnia masz podobny zestaw ? :dobrze: . Tak trzymaj i podawaj pałeczkę dalej (oby nie aparat O.o). Gratuluję , dyplom uznania dla Ciebie i  :zwyciezca: od Prezydenta 

aparat.jpgto się nazywa uzbrojenie :dobrze:. Chiny mogą pozazdrościć ilości metalu

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Heidi napisał:

No..!!! to rozumiem, To jest właściwe podejście do życia . Ten uśmiech w załączniku, to Twój na sobotę ? Rozumie się, że na każdy dzień tygodnia masz podobny zestaw ? :dobrze: . Tak trzymaj i podawaj pałeczkę dalej (oby nie aparat O.o). Gratuluję , dyplom uznania dla Ciebie i  :zwyciezca: od Prezydenta 

aparat.jpg

Czołem Bajerantka :oklaski: A dzień dobry to gdzie? :haha: Zostawiłaś na Gran Canarii, czy w walizce? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

No..!!! to rozumiem, To jest właściwe podejście do życia . Ten uśmiech w załączniku, to Twój na sobotę ? Rozumie się, że na każdy dzień tygodnia masz podobny zestaw ? :dobrze: . Tak trzymaj i podawaj pałeczkę dalej (oby nie aparat O.o). Gratuluję , dyplom uznania dla Ciebie i  :zwyciezca: od Prezydenta 

aparat.jpgto się nazywa uzbrojenie :dobrze:. Chiny mogą pozazdrościć ilości metalu

Fajne ,ale mnie jakoś zawsze ta fotka przestrzega,poucza i przypomina gdzie obecnie jestem .Nie wim czy Chiny tez maja takie atrakcje,a właściwie to nawet taka broń masowego rażenia :szydera:

 

1374358427_racag7_600.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj PoP stwierdzili, że mają mnie już dość. Za dobrze gotuję :d:oklaski:. Naleśniki sobie zażyczyli z musem jabłkowym. Ależ się narobię :szydera::szydera::szydera:.  Dzisiaj kabaretki na nogi zakładam i w zug idę . Strach się bać, markety tuż za płotem :mur:. Zastanawiam się gdzie szukać sponsora na prywatne zakupy. Może jakieś podpowiedzi gawiedzi ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Dzisiaj PoP stwierdzili, że mają mnie już dość. Za dobrze gotuję :d:oklaski:. Naleśniki sobie zażyczyli z musem jabłkowym. Ależ się narobię :szydera::szydera::szydera:.  Dzisiaj kabaretki na nogi zakładam i w zug idę . Strach się bać, markety tuż za płotem :mur:. Zastanawiam się gdzie szukać sponsora na prywatne zakupy. Może jakieś podpowiedzi gawiedzi ?

To gdzieś ty wylądowała? :szok: Markety na Bajerach i to zaraz za płotem? :szok: To tylko ja trafiam do wielohektarowych posiadłości na zadupiach? :smutek::szydera: No, ale moje kieszenie wracają wypełnione po brzegi...nie ma gdzie wydawać geldów :haha:Ode mnie podpowiedzi nie oczekuj :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ORIM napisał:

Fajne ,ale mnie jakoś zawsze ta fotka przestrzega,poucza i przypomina gdzie obecnie jestem .Nie wim czy Chiny tez maja takie atrakcje,a właściwie to nawet taka broń masowego rażenia :szydera:

 

1374358427_racag7_600.jpg

Cud, miód i ultramaryna....w typie orangutana...powinna raczej Azji Mniejszej unikać :haha: W arabowie nie ma szans wodzić na pokuszenie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha !!! dzisiaj otrzymałam info od córki PoP, że mam szukać dla siebie zmienniczki na Bajerach, bo... mnie chcą znowu:szydera:. Zapomniała się tylko zapytać w swojej uprzejmości: czy ja też chcę :szydera:.  Ona jeszcze nie wie, że w gazetach o mnie pisali: 

"W kopalni Cullinan w Afryce Południowej wydobyto biały diament o wadze 232 karatów o wartości 16 mln dolarów".

, więc musi przebć tą wartość  :szydera:. Potem zastanowię się ( krótko)

diament.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Heidi napisał:

Ha !!! dzisiaj otrzymałam info od córki PoP, że mam szukać dla siebie zmienniczki na Bajerach, bo... mnie chcą znowu:szydera:. Zapomniała się tylko zapytać w swojej uprzejmości: czy ja też chcę :szydera:.  Ona jeszcze nie wie, że w gazetach o mnie pisali: 

"W kopalni Cullinan w Afryce Południowej wydobyto biały diament o wadze 232 karatów o wartości 16 mln dolarów".

, więc musi przebć tą wartość  :szydera:. Potem zastanowię się ( krótko)

diament.jpg

Nie zastanawiaj się długo, bo taka okazja może się drugi raz nie pojawić...:szydera: Dziwię się tylko tej córce, że za tym zaproszeniem nie idą koperty wypełnione po brzegi celem zachęty :haha:Coś mało kumata ta Bajerantka jest :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Nie zastanawiaj się długo, bo taka okazja może się drugi raz nie pojawić...:szydera: Dziwię się tylko tej córce, że za tym zaproszeniem nie idą koperty wypełnione po brzegi celem zachęty :haha:Coś mało kumata ta Bajerantka jest :szydera:

Daję jej jeszcze czas na reakcję. Zostały 3 tygodnie, a potem muszą za mną zatęsknić :p. Jakieś dwa/trzy miesiące :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Ha !!! dzisiaj otrzymałam info od córki PoP, że mam szukać dla siebie zmienniczki na Bajerach, bo... mnie chcą znowu:szydera:. Zapomniała się tylko zapytać w swojej uprzejmości: czy ja też chcę :szydera:.  Ona jeszcze nie wie, że w gazetach o mnie pisali: 

"W kopalni Cullinan w Afryce Południowej wydobyto biały diament o wadze 232 karatów o wartości 16 mln dolarów".

, więc musi przebć tą wartość  :szydera:. Potem zastanowię się ( krótko)

diament.jpg

Diament to wykopali a Ty cyrkonie wkleiłaś :szydera: Jej wartość da się przebić :d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Magdzie napisał:

Jakas impra sie szykuje na miescie z Orimowym chlebem?, a cos mokrego bedzie ?, bo jak tak to ja sie pisze.Sam chleb za suchy))

Orim, Fioletowa,Mąż i ktoż jeszcze?Do mnie dzisiaj Scarlett przyjeżdża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...