Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Heidi napisał:

Dlaczego nie masz elektronicznego biletu w telefonie. Wszystkie linie akceptują już ten wynalazek. Ja też biegałam po ludziach i prosił, ąż mnie jeden rzystojny pan wyprostował. Ja nie jestem przystojna, ale dzielę się ta informacją, że tak można.Pobierz sobie bilet  na telefon  ze strony przewoźnika

Ty jesteś technicznie rozwinięta...ale mój Brat rodzony, też taki technicznie rozwinięty, mało nie został gdzieś na końcu świata, bo maszynka czytać elektroniki nie chciała i latał jak kot z pęcherzem po lotnisku celem zdobycia "papierzanej" wersji biletu...:haha: Nie namawiaj @makaroni do złego :lanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

laptopik i moje skladowisko mrówek mi jest bardziej przyjazny,,,ale muszę powiedzieć ,że już 2 dni nie wyszła żadna na światło dzienne,,,hahaha może śpią? 

@Blondi, oczywiście, że śpią  i się rozmnażają. Ta część zajęć nazywa się :  kopulacja:szydera::szydera:.  Na pocieszenie napiszę , że mrwki Faraona to w Hiszpanii zmora. Plenne i pracowite strasznie . Może one budują już piramidę ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

zalewa nas...:sos:  A teraz poczytaj...:oklaski: Dzień masz z głowy...tyle tego jest :cześć3:

ja też ciągle jestem cztery strony do tyłu. Nie nadążam. Rety, opamiętajcie się z wpisami. Langzam bitte schreiben >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Opieprzałaś się tyle miesięcy? Opieprzałaś...:szydera: To teraz do roboty!!! :oklaski:

Żółte worki leżą wolne, cały zapas dla @Blondi, odrobisz pańszczyznę i będziesz miała z bańki. Tylko szkłem nie wal, bo spać mi się chce >:(, zaległości czytam i spanie coraz bardziej się oddala >:(

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Do tych nowo wylęgłych się zwracaj...:haha: My klepiemy tyle co zwykle...to oni są winni :szydera:

To tylko male bzy, bzy wiosenne. Najazd pszczolek znaczy sie.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

:kopara: Teraz już rozumiem te Twoje koszmary nocne . Unikaj wszystkich luster a spokojne sny wrócą :haha::szydera:

:szydera::szydera::szydera:. Ja pierdziu O.o. Moja wyobraźnia jest jednak uboga :szydera::szydera::szydera:. Zasokoczyłaś mnie swoją urodą :szydera::szydera::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Pił wódę z kolą, może to drink. Czym mam to ustrojstwo czyścić? Poradźcie bo nie chcę rozetrzeć

poczytaj o walorach sody. W Niemczech kupisz w każdym markecie Natron. Ps. Pani domu pozdrawia :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów o coś zapytam. Gdzie można znaleść całą listę tematów ? Pod cała aktywność widoczne są tylko tematy na których wypowiadają się uczestnicy forum prawieże w chwili obecnej.Czy jest cos takiego tu na forum jak cała lista tematów.Pytam bo jeśli bedę chciał coś dodac to nie chce aby sie to dublowało

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Zgodzę się z @violka...:trele:  Uciekliście skądś, ale nie chcecie się przyznać skąd...:smutek: A my byśmy wam tak serdecznie współczuli....:d

Nie ucieklam. Emigrowalam. Z Op24. Gdyz, albowiem, poniewaz...:trele:. Tak przy okazji. Nie ma powodu do wspolczucia. Raczej do radosci. W koncu kiedys trzeba zmadrzec, nie?:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ORIM napisał:

I znów o coś zapytam. Gdzie można znaleść całą listę tematów ? Pod cała aktywność widoczne są tylko tematy na których wypowiadają się uczestnicy forum prawieże w chwili obecnej.Czy jest cos takiego tu na forum jak cała lista tematów.Pytam bo jeśli bedę chciał coś dodac to nie chce aby sie to dublowało

Na samym dole strony startowej. Sa tam dzialy a w nich tematy i miejsce gdzie mozna zalozyc nowy watek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Na samym dole strony startowej. Sa tam dzialy a w nich tematy i miejsce gdzie mozna zalozyc nowy watek.

Jak miło mądrego po szkołach w internecie posłuchać :d ja to taki mało "oblatany" na forach:d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...