Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (1)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Lucyna1964 napisał:

Dzień dobry.Jeszcze bez kawy ,ale pora cztery litery zbierać.I znowu dzień świstaka.

Witaj @Lucyna1964, czy Ty w Kanadzie zasuwasz ?  Tam najwięcej świstaków  , a my tu jak w lustro patrzymy, to same harpie. Na płeć brzydką strasznie mocno reagujemy, sysytem kolejkowy wprowadzamy. Jesteś ostatnia :trele:. Tylko dlaczego na szyi masz korale z rolek papieru toaletowego ? Chcesz nas przekupić ?:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry.

Ja juz po dwoch kawach , moze i trzecia postawi mnie na nogi.Deszczowo jak na razie , z roweru nici chyba.Milego dnia.))

Dzień dobry, dzień fajny jak pada, wyspać się można. Rower sprzedaj  @violka , Ona ma dużo centusiów. Rolki kup, mięśnie brzucha i nóżątek wyszlifujesz. W Barbie  się zamienisz :oklaski:. Wiosna idzie i schlank na topie zaraz będzie 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Heidi napisał:

Witaj @Lucyna1964, czy Ty w Kanadzie zasuwasz ?  Tam najwięcej świstaków  , a my tu jak w lustro patrzymy, to same harpie. Na płeć brzydką strasznie mocno reagujemy, sysytem kolejkowy wprowadzamy. Jesteś ostatnia :trele:. Tylko dlaczego na szyi masz korale z rolek papieru toaletowego ? Chcesz nas przekupić ?:d

A ty jak zwykle z grubej rury :szydera: Powitała byś lepiej chlebem i solą...niekoniecznie w oku :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Heidi napisał:

Dzień dobry, dzień fajny jak pada, wyspać się można. Rower sprzedaj  @violka , Ona ma dużo centusiów. Rolki kup, mięśnie brzucha i nóżątek wyszlifujesz. W Barbie  się zamienisz :oklaski:. Wiosna idzie i schlank na topie zaraz będzie 

Szlang na topie to na Gran Canaria :szydera: W DE to wypasik...bliny, gnioty...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, makaroni napisał:

Teraz juz nie wroce na 100%. Wkurza mnie tylko, ze synek sobie przyleci do mamusi na godzinke czy dwie i mnie na tej podstawie ocenia. I jeszcze mi mowi, ze wykazalam sie brakiem zrozumienia w stosunku do choroby jego matki.

@makaroni, słonko nasze ,nie przeżywaj tak .  Zdrowie już Tobie nadszarpnęli. Nie pogłębiaj się w myśleniu o złym. Pomyśl o kolorze niebieskim . Szukaj nowych ludzi. Ja zjeżdżam tu ok 26.04.2018. Mam dobrych PoP. Możesz tu przyjechać, bo poprzedniej kobiety nie chcą już. Brudas był i leń śmierdzący. Jeśli nie masz tych cech, to pomyśl o propozycji. Lekka robota, spokojni ludzie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, 1bozka napisał:

Dawaj Grzegorz..dawaj, czekamy na fotki przed ćwiczeniami i po kilku tygodniach:hura:ocenimy stan umięśnienia:hura:i czy Ci te ćwiczenia słuzą

E... lepiej niech filmik nagra. Tylko z @Moderator trzeba zagadać, żeby pojemność wsadu mogła być większa ;). Może posapie trochę , a jeśli tak, to pierwszą flaszkę na zleceniu kupię ( oleju :szydera:) i wypiję duszkiem

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Swoim rozmiarem też się nie przejmuj ;) My mamy wyobraźnię;)

a... ja właśnie spojrzałam na kaloryfer i pękam ze śmiechu. Czy to będzie może cosik podobnego dla oka ?:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Heidi napisał:

a... ja właśnie spojrzałam na kaloryfer i pękam ze śmiechu. Czy to będzie może cosik podobnego dla oka ?:szydera:

Nie wiem jakie kaloryferki na Bajerach są...płastugowate, czy sześciopak przypominające? :szok: No wiesz, żeby @Grzegorz B wiedział jak ciężko ma na swoim cudeńku popracować...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

;)Domyślam się że to jakieś średniowieczne narzędzie tortur ? :szydera:

Trafiło Ci się super. Ja też mam w swoim pokoju dekoracyjny element, na który nie śmiem usiąść. Sama nie wiem co mnie powstrzymuje

fotel.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ale te koziorożce obrodziły na wiosnę...no...no...no....:oklaski: Ja też koziorożec, ale taki spokojny, małomówny i spolegliwy :hura:

Akurat !!!:szydera::szydera::szydera::szydera:. Ja już wiem, że jak trzeba pomocy, to wcale łysych i z bicepsami  nie szukam , tylko do @Mirelka1965 uderzam w gong:szydera::szydera::szydera::szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, makaroni napisał:

Jak mnie dzisiaj wkurzyl jak na koncu wiadomosci rzucil "nie ma za co".  Mam ochote mu powiedziec zeby sie wypchal i sama sobie ten bilet wydrukuje.

Dlaczego nie masz elektronicznego biletu w telefonie. Wszystkie linie akceptują już ten wynalazek. Ja też biegałam po ludziach i prosił, ąż mnie jeden rzystojny pan wyprostował. Ja nie jestem przystojna, ale dzielę się ta informacją, że tak można.Pobierz sobie bilet  na telefon  ze strony przewoźnika

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...